@cudak321 Ja wróżyłem wielką karierę Mbappe i Dembele. Jeden jest już poważnym zawodnikiem i był jednym z autorów mistrzostwa świata 2018, a drugi zachwycał mnie w BVB, a w Barcelonie mnie zawiódł tak jak wielu innych, choć myślę, że może jeszcze coś pokazać jak cudownie kontuzje go opuszczą :) Edit: Myślałem jeszcze, że na wysoki poziom wskoczą: Goretzka, Draxler i Dele Alli.
"Szanowny Panie Prezydencie, Pani Marszałek, Wysoka Izbo! Na naszych oczach wykuwa się nowy porządek świata, świata po koronawirusie. Wiemy doskonale, że to, co dzieje się dzisiaj, będzie miało wpływ na Polskę, na Europę za pięć, za dziesięć lat" Mateusz Morawiecki No to kolejna pożywka dla "spiskowców"...
1
@msmsms Ale jest wiele mądrych i ładnych kobiet, które nie do końca potrafią się ubrać.
0
@arsenallondyn0 @NeroTFP W BPL chciałbym jeszcze Nottingham Forest, a we Francji Paris FC.
3
Aleñá może spróbować, ale chyba jest za słaby na Barcelonę.
0
@Jaca27 Może de Jong go czymś poczęstował?
0
@BarcaInfo Z Onaną Chelsea stanie się mocniejsza, ale co z obroną?
1
@Janiama A Anita Włodarczyk? :)
3
@IronSanHybrid Fuuu, ale ma tłuszcz na pupie i udach... Okropny filmik :)
0
@fcbarcafan19 Już wiem. Eleven pokaże.
0
Jak myślicie, czy mecz z Sevillą będzie w Eleven?
0
@xaviorek6 @ArdoFCB A wy jesteś jacyś oświeceni?
0
@Przemo91 Świetnie opisałeś tego jegomościa.
1
@xaviorek6 No tak, bo Braun jest najmądrzejszy i wcale nie jest radykałem...
1
@cudak321 Ja wróżyłem wielką karierę Mbappe i Dembele. Jeden jest już poważnym zawodnikiem i był jednym z autorów mistrzostwa świata 2018, a drugi zachwycał mnie w BVB, a w Barcelonie mnie zawiódł tak jak wielu innych, choć myślę, że może jeszcze coś pokazać jak cudownie kontuzje go opuszczą :) Edit: Myślałem jeszcze, że na wysoki poziom wskoczą: Goretzka, Draxler i Dele Alli.
0
A idźcie Portowcy w cholerę...
1
@Allbi Też dobry pomysł.
0
@messi564 Ładny, ale ja wolę drewnianą elewację od klinkieru :)
0
@LioMessi10 Jackiem najlepiej, bo będziesz mógł ze streamingu słuchać. Nie ma sensu bawić się w karty i pamięci przenośne :)
0
@Janiama A czemu?
2
@KSSniper Dla mnie z talerzy właśnie ten francuski jest najlepszy.
0
@kamiVeB @mrboom Nie wiedziałem, że Iza z koła fortuny ma takie nazwisko.
0
@Nieznajomy A no tak, bo jest piwo Jupiler :-)
1
@Jaca27 Ja w ogóle nie kojarzyłem byka z ich ligą :)
0
@kamiVeB A jak ma na imię?
2
@Jaca27 Wg. Google Lens ten w dolnym prawym rogu to puchar belgijskiej Jupiler League.
7
@Danny Gaucho Mi ten BPL się najbardziej podoba.
5
Pani Sylwia dzisiaj miała na sobie fajną, krótką czarną sukienkę :) Ogólnie dobrze ją ubierają w 1 z 10.
3
"Szanowny Panie Prezydencie, Pani Marszałek, Wysoka Izbo! Na naszych oczach wykuwa się nowy porządek świata, świata po koronawirusie. Wiemy doskonale, że to, co dzieje się dzisiaj, będzie miało wpływ na Polskę, na Europę za pięć, za dziesięć lat"
Mateusz Morawiecki
No to kolejna pożywka dla "spiskowców"...
2
@FATIlity31 Jeśli jest kolektyw to nie trzeba mieć obrońców klasy światowej.
1
@monsterrize Fajnie, że na młodych stawiają. Oby się utrzymali na pudle.
1
@macio_944 Dobra, napiszę inaczej :)
Niezbyt rozgarnięci ludzie...