0

@Chakalaka Zgadzam się, że jego reakcja była bardzo nieodpowiednia i głupia, ale dalej bycie pod wpływem w Katyniu było wiele gorsze dla wizerunku Polski.

0

@Chakalaka Łaził za nim i chrzanił coś o szczurach uciekających z partii.

0

@Chakalaka A czym wg. Ciebie zabłysnął kwaśnior? Swoją żoną?

0

@Chakalaka Jest różnica między powiedzeniem do nękającego gościa spieprzaj, a byciem nawalonym podczas uroczystości dot. rocznicy mordu katyńskiego. Poza tym nie powiedziałem, że Lech był nieskazitelny.

0

@Chakalaka @Rysiu Kaczyński nie zataczał się w Katyniu i nie tłumaczył wszystkiego chorobą filipińską. Nie mówiąc już o piosence: "Olek, Olek na prezydenta!". Komuch i alkoholik faktycznie godny zapamiętania...

0

@contowsky Z dziećmi czarnej pantery tak jest, bo ona ma cętki, ale widać je tylko przy dobrym świetle. Ona ma po prostu za dużo melaniny :) Słyszałem też, że lampart lub jaguar z tą przypadłością jest nazywany czarną panterą.

0

@Misanthrope Ok, ale nie musieli go rozstrzelać. Rozumiem parę strzałów, ale 19? Poza tym nie rozumiem ruchu Blue Lives Matter jak to gliniarz zawinił już parę razy i dopiero teraz został skazany. Nie wszyscy policjanci są źli, ale władza po prostu złych nie usuwa od razu.

0

@MESSIah16 Nie słyszałem żeby obecny prezydent RPA powiedział coś kontrowersyjnego.

0

@Katalonbar Nie wiem, ale na pewno Levy tanio go nie puści :)

0

@justfootball Będę miał jeden ustny egzamin przez internet. Z pozostałych zajęć mam po prostu parę prac do napisania. Ogólnie to zdalne nauczanie mi odpowiada, bo nie trzeba chodzić na uczelnię :)

1

@DaPi To są Czechy, bo Brno jest napisane :)

0

@NaFazieHitman Wtedy byłoby tak: Is it your brother's home?

0

@DaPi Odpowiedź: I am afraid that he already left.

1

@Mns21 https://pulitzercenter.org/reporting/myth-white-genocide
Po pierwsze ten "news" jest z 2019 roku. Po drugie biała mniejszość posiada ogromną część ziem uprawnych i wiele z nich zostało im nadane przez poprzedni rasistowski rząd. Dlatego jest tam prawo do odebrania ziemi. Poza tym w RPA ginie o wiele więcej czarnych ludzi niż białych farmerów w atakach na ich posiadłości.

0

@Kusco15 A czemu biali celebryci nie wspominają o białych i chrześcijanach?

2

@Bykunn Pewnie znają na pamięć, ale każdy ma swój ulubiony tor i na każdym bolid może zachowywać się inaczej. Poza tym nawet na tym samym torze mogą być inne wyniki, bo zdarzają się wypadki, ulewne deszcze, czy usterki.

0

@MESSIah16 Jakie przyzwolenie? Gdzie to wyczytałeś?

0

@Xwowrak Gdyby wszystkie narody na świecie ze sobą współpracowały to bylibyśmy jeszcze dalej. Wojsko jest po prostu smutną koniecznością, bo współpraca nie jest naszą silną stroną.

2

@NeroTFP A jakie będzie miejsce akcji?

3

@Hiacynk A Hazard z Realu przytył?

0

@SeeleyBooth fcbarca w ręce Ramblowiczów!

0

@xVENUMx I co? Dalej uważasz, że się skończył? :)

1

@Xwowrak Nikt nie mówi, że rabowanie sklepów jest ok. Po prostu policja przesadza od lat, a władza nic z tym nie robiła. Dlatego czarnoskórzy mają prawo protestować. Ci co demolują są ekstremistami bądź pospolitymi bandziorami, którzy "korzystają z okazji".

2

@MichVeB Muszę przyznać, że dobrze gotujesz. Większość tych dań wygląda super. Ogólnie cała seria jest na wysokim poziomie.

2

@MichVeB Ja bym z chęcią zobaczył przepis na taki japoński ramen :)

0

@Colon kociołek :) Ja mam taki na nóżkach i wsadza się go prosto do ogniska.

0

@TrzecieOko Oczywiście, że przykrywka, bo chce NWO wprowadzić :)

0

@TrzecieOko No tak, bo mu się nudzi i akurat nienawidzi USA...

0

@damiano996 Wstaw link z którego dowiedziałeś się o negowaniu teorii Kopernika.

0

@DonMatteo901 Ok, ale na tym pomniku też jest namalowany znak anarchistów, więc to nie koniecznie czarnoskórzy protestujący przeciw przemocy zdewastowali ten pomnik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?