2

@jeyx77x Bo ty tak mówisz? Wirus szybciej wnika i się rozwija u osłabionych osób. Choroby współistniejące ich nie zabiły, a wirus, który sparaliżował ich układ oddechowy. Gdyby nie on to dalej by żyły. Przyczyniły się do zgonu, ale go nie spowodowały. Pewnie dopiero gdy jakaś ebola zacznie przenosić się drogą kropelkową i zobaczysz trupy na ulicy to zaczniesz myśleć, że epidemia jest prawdziwa. A tak to jacyś obcy ludzie umierają w szpitalach na świecie to masz to gdzieś i szukasz wszędzie spisków...

0

@l0Messini Jakie ziarno prawdy? Chipy w szczepionce?

0

@Fabik87 Ale to był piękny mecz!

0

@DaPi Z drugiej strony wielu było takich co mówili, że zawsze marzyli o grze dla jakiegoś klubu, a potem odchodzili.

0

@puyol_presidend5 Dałby radę w BVB.

1

@sebasek99 Chyba ma, bo cały jego pokój jest czerwony. Aż się prosi żeby puścić międzynarodówkę..

0

@daniel32778 Nie rozumiem Twojego komentarza :) W sensie, że ja jestem gawędziarzem?

1

@sebasek99 Ale miałem zajęcia z fanatycznym marksistą, profesorem filozofii.

2

@jeyx77x Na razie Alphonso mówił, że gra w Bayernie to jak spełnienie marzeń. Może jak parę razy z LM odpadną pomyśli o innym klubie.

0

@daniel32778 Ej, ja się tylko wygłupiam. Wyrosłem już z tego :)

1

@Colon Mnie do 1 z 10 Pani Sylwia przyciągnęła :)

1

@sebasek99 Prawie pasuję, ale nie cierpię Marksa i nie znam kabały :)

0

@Colon Hiszpanie też :) FC Barcelona na fb w live wrzuca czasami krótkie filmiki z fajnymi laseczkami :)

0

@Jaca27 Żałosne...

1

@Chwytliwy Chociaż trochę dziwnie się pali. Jak myślisz jak oni to podpalili?

7

Jacyś idioci podpalili masz Play w Łodzi, bo są przeciwko 5G. Najlepsze jest to, że w Łodzi nie ma masztów 5G (w paru miejscach są małe nadajniki), więc uszkodzili jakikolwiek...
https://www.tabletowo.pl/stacja-bazowa-nadajnik-play-pozar-podpalenie-lodz/
Powinno im się podpalać domy. Może wtedy, by się opamiętali :)

1

@Persyfl 11 Sports

2

@NGTRX Team Erling, bo lubię BVB i Piszczka.

2

@Hiacynk Sancho pewnie z ławy wejdzie. Fajnie, że zagra Piszczek :)

5

@mrboom To z kuponami działało tylko u pewnego fana Girouda :)

0

@kondzio976 Kontuzje miał.

0

@Granto A to nie wiedziałem. Dzięki.

0

@messiandiniesta Haland jest świetny. Jak nie wyhamuje to szybko znajdzie się w klubie z topu. Oby nie był to Real Madryt, City lub PSG.

0

@Jakchcesz Footybite działa, ale ja na 11 obejrzę.

1

@MichalZZZ Ogólnie to w każdym narodzie są piękne kobiety, ale czasami trzeba dłużej szukać. A prawda jest taka, że jak zobaczysz kobietę, która ma "to coś" to nie zastanawiasz się jakiej jest narodowości. Po prostu chcesz się z nią umówić :)

2

@ProMILs W Tajlandii jest problem taki, że dobrze robią operacje plastyczne, więc można się zdziwić :)

2

@Varg Mój kolega był na Węgrzech i mówił, że Balaton jest obowiązkowym miejscem. Poza tym mówił mi o Tokaju, który jest bardzo klimatycznym miasteczkiem i koniecznie trzeba spróbować tamtejszego wina. A jeśli chodzi o Czechy to na Twoim miejscu oprócz Pragi pojechałbym do Pilzna, bo jest to ładne miasto i jest tam historyczny browar Pilsner Urquell. Poza tym Skalne Miasto. A w samej Pradze restauracja Vytopna jest warta zobaczenia (kolejka przywozi Ci browara lub inny napój) :)

0

@Kubox Trzymają się brzytwy. Ich sytuację dobrze oddaje grafika z Tabletowo
https://zapodaj.net/302dd76887772.jpg.html

0

@BarcaInfo Lubię Cou, więc nie jestem zbyt obiektywny :-) Jak to mówią: boisko zweryfikuje. Jak dalej będzie grać słabo to wtedy będę za sprzedażą.

0

@ProMILs U mnie też widziałem ładne Ukrainki. Może warto spróbować podbić do którejś :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?