0

@Douglasinho Jak grałem karierę West Hamem to Barcelona robiła dobre transfery np. van de Beek, Lautaro (gdy Suárez odszedł) i dwa razy z rzędu wygrała LM. Fifa jest dziwna czasami :)

0

@Triv44 No ok, ale oni często są zwolennikami idiotycznych ruchów typu antyszczepionkowcy.

0

@Triv44 Wielu ultra katolików szuka wszędzie Antychrysta, doszukuje się wszędzie oznak apokalipsy itd.

0

@Bamboleo Ja studiuję na państwowym uniwersytecie i po tygodniu przerwy wszystkie zajęcia przenieśli do internetu, więc jest ok.

4

@MarioVeB! Dla mnie okropna jest.

0

@FCMichalo
Suarez - 1 LM
Lewy- 0 LM
Od razu widać kto jest lepszy w Lidze Mistrzów :)

0

@Ibra9PSP Tylko, że on wysłał te próbki do swojego laboratorium (w Tanzanii) i zwolnił szefa tej instytucji. Twierdzi, że testy mogły być wadliwe. Wg. mnie to wina słabej organizacji tego laboratorium. Pewnie doszło do skażenia próbek.

0

Kabina w nowej wersji myśliwca US Navy F/A-18F Super Hornet Block III. Te ekrany z przodu są dotykowe. Nowy Szerszeń nie ma właściwości stealth, bo Boeing skupił się na zdolności wykrywania i niszczenia wielu różnych celów oraz na sieciocentryczności.
https://zapodaj.net/d899447457474.jpg.html

0

@Piotr89Sand Jakąś kondycję mają ci górnicy. Poza tym podczas pracy mają jakąś ochronę, bo to nie te czasy kiedy pylica była nie znana. Zabójczy jest, bo może spowodować śmierć. Nikt nie mówi, że koronawirus jest skrajnie niebezpieczny i wszyscy zginiemy.

0

@Kajtek77 A na jakiej pozycji teraz grywa? ŚN?

2

@Hiacynk Łooo Panie! To porymowałeś! Chapeau Bas!

0

@MarioVeB! i zasypać kopalnie :) Może wtedy dałoby się tam oddychać...

1

@kubix05 Okropne te wzory były.

0

A jakby odszedł Semedo i przyszedł Emerson to kogo byście chcieli jako drugiego PO?

0

@Darshan1010 12 maja doszło do obu wydarzeń. Piłsudski przyczynił się do przewrotu, ale to nie zmienia faktu, że jest był jedną z najważniejszych osób w naszej historii. Poza tym tamta opozycja też nie była bez winy. W II RP dochodziło do ciągłych konfliktów i niepokojów. Po prostu trochę w nieodpowiedni sposób je uczczono.

1

@Lola120 Zgadzam się. Jest na prawdę świetny.

2

@Messibestplayerintheworld Taki zarząd mamy.

0

@Messibestplayerintheworld Chyba, że stanie się cud i Dembuś będzie zdrowy przez cały sezon...

1

@Kajtek77 Zapomniałem, że męczą go kontuzje :)

0

Co myślicie o Comanie w Barcelonie? Dałby radę?

1

@Bykunn Doszło do tego, że politycy zamiast dbać o cały przemysł, skupili się na przemyśle wydobywczym. Pewnie dlatego, że boją się utraty poparcia na Śląsku. Tam wystarczy sypnąć kasą, by zyskać wyborców :)

1

@S___s Nawet bez Polski będzie konkurencja, bo nasze wydobycie jest śmiesznie małe w porównaniu z Chinami, USA, Indiami, Australią, czy RPA. Jeszcze o Indonezja.

1

@Bykunn Racja, ale szkoda, że straciliśmy nowoczesną stocznię w Szczecinie i wiele innych zakładów. Poza tym w Polsce coraz więcej przemysłu upada.

0

@Chwytliwy A kto to jest?

0

@Chwytliwy Oni są stuknięci po prostu... Niedawno Braun pokazał swoją głupotę pytając kto będzie lądował w zamkniętych przez PiS lasach.

1

@kerouac Pomyliło mi się coś :)

1

@kerouac To z serii książek Metro Głuchowskiego?

2

@MesQueUnClub96 Chiny, bo w 1949 Zedong powołał ChRL. Poza tym flaga jest cała czerwona.

0

@BarcaInfo Tylko, że tiki-taka jest już przestarzała i trzeba ją bardzo zmodyfikować. Wątpię żeby Pep to potrafił...

0

@PatrykBarcelona Obrażanie kogoś za jego wygląd nie jest zbyt mądre.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?