0

@CuttingHead Świetnie, ale znowu wstawiasz tutaj Jaśkowskiego i jakieś inne wątpliwe strony. Poza tym on nic nie powiedział o odrze, a ty z nią wyskakujesz. Zastanów się nad tym co piszesz...

0

@Colon Sofi Tukker:
-Swing


-Playa Grande

-Ringless

Shakira:
-It's time for Africa

-Addicted to You

-Loca

Soundgarden:
-Black Hole Sun

-Live to Rise

Sting:
-Deser Rose

-Englishman In New York

-Fields of Gold

0

@KidusFCB Oglądając lekcje hiszpańskiego z Sergio Aguero na BBC :)

1

@contowsky Ja słyszałem, że się ich już nie używa. Tylko Chiny dwa lata temu wypuszczały freon-11 z fabryk i niby ich rząd się tym zajął.

0

@contowsky Ciekawe, bo kiedyś mówili, że freony spowodowały dziurę ozonową i je wycofano.

8

@IronSanHybrid Ten Aguero z City?

1

@ksobi Dobre hahaha :)

0

@Colon Red Hot Chilli Pepers:
-Californication


-Can't Stop

-Tell Me Baby

Ramones:
-I Wanna Be Sedated

-Blitzkrieg Bop

-Sheena Is a Punk Rocker

Royal Blood:
-Figure It Out

-Lights Out

-I Only Lie When I Love You

-Little Monster

Ruelle:
-Madness

Rammstein:
-America

0

@mart Co myślisz o filmie Tylko dla Odważnych? Poleciłem Ci go i jestem ciekawy :)

1

@BarcaInfo Gdyby nie kontuzje to jego kariera potoczyłaby się zupełnie inaczej. Trochę mi go szkoda.

0

@Colon Papa Roach:
-Last Resort


-American Dreams

Pink:
-Raise Your Glass

-Just Give Me a Reason

-So What

P.O.D:
-Youth of the Nation

Quenn:
-Don't stop me now
-Bohemian Rhapsody

0

@masq Moje brytyjczyki tak samo się zachowują.

3

@NeroTFP A jaka to rasa?

0

@SHIBA Tylko szkoda, że Biedra jest portugalska.

1

@masq Koty są świetne :)

0

@Colon Niestety nie mam ulubionych wykonawców na tą literę :)

3

@MarioVeB! Jadon Sancho!

0

@tristan87 Zostanie w Barcelonie. Po co ma iść do paryskiej "złotej klatki?

0

@SHIBA Żydomasoneria ukradła książki i wbudowała największą bibliotekę :-)

0

@Colon Nie będę oryginalny, ale trudno :)
-The National - płyta High Violet


-Nothing but Thieves:
-Particles

-Sorry

-Amsterdam

Nirvana:
-The man who sold the World
-Smells like teen spirit

0

@NaFazieHitman Po prostu za bardzo się wczułem :) Wiem, że to żart.

0

@NaFazieHitman Nie mam zamiaru brać udziału w tym zbiorowym zaćmieniu mózgu. Żenada...

0

@NaFazieHitman YouTube serio?! Oby brytyjska policja Ciebie złapała.

0

@NaFazieHitman Mam nadzieję, że żartujesz :D

1

@NaFazieHitman I to był maszt 5G? :) Jeszcze zapomniałeś napisać, że mózgi się gotują...

0

@COU_11 A co zrobiłeś z Griezem, Suarezem i Cou?

0

@negreanu Zastanawiam się, bo to trochę sporo :) Mój obecny laptop jest powolnym staruszkiem (8 lat), a lubię czasem zagrać w jakąś strategię (do większych gier mam PS4, ale na kompie lepiej wyglądają) i mam dosyć długiego uruchamiania systemu z powolnego HDD. To jest taka górna granica.

0

@COU_11 A jaki masz skład? I na jakiej pozycji ustawiałeś Dembouza?

0

Co sądzicie o laptopie Lenovo Legion Y540 z RTX 2060? https://tinyurl.com/ybhlkw2m

1

@dontripe Ale niektórzy mają Tidal, Apple Music, czy inne. Linki w yt są bardziej uniwersalne, a jak chcesz odsłuchać to sam wpisz sobie do Spotify.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?