@CuttingHead Świetnie, ale znowu wstawiasz tutaj Jaśkowskiego i jakieś inne wątpliwe strony. Poza tym on nic nie powiedział o odrze, a ty z nią wyskakujesz. Zastanów się nad tym co piszesz...
@negreanu Zastanawiam się, bo to trochę sporo :) Mój obecny laptop jest powolnym staruszkiem (8 lat), a lubię czasem zagrać w jakąś strategię (do większych gier mam PS4, ale na kompie lepiej wyglądają) i mam dosyć długiego uruchamiania systemu z powolnego HDD. To jest taka górna granica.
0
@CuttingHead Świetnie, ale znowu wstawiasz tutaj Jaśkowskiego i jakieś inne wątpliwe strony. Poza tym on nic nie powiedział o odrze, a ty z nią wyskakujesz. Zastanów się nad tym co piszesz...
0
@Colon Sofi Tukker:
-Swing
-Playa Grande
-Ringless
Shakira:
-It's time for Africa
-Addicted to You
-Loca
Soundgarden:
-Black Hole Sun
-Live to Rise
Sting:
-Deser Rose
-Englishman In New York
-Fields of Gold
0
@KidusFCB Oglądając lekcje hiszpańskiego z Sergio Aguero na BBC :)
1
@contowsky Ja słyszałem, że się ich już nie używa. Tylko Chiny dwa lata temu wypuszczały freon-11 z fabryk i niby ich rząd się tym zajął.
0
@contowsky Ciekawe, bo kiedyś mówili, że freony spowodowały dziurę ozonową i je wycofano.
8
@IronSanHybrid Ten Aguero z City?
1
@ksobi Dobre hahaha :)
0
@Colon Red Hot Chilli Pepers:
-Californication
-Can't Stop
-Tell Me Baby
Ramones:
-I Wanna Be Sedated
-Blitzkrieg Bop
-Sheena Is a Punk Rocker
Royal Blood:
-Figure It Out
-Lights Out
-I Only Lie When I Love You
-Little Monster
Ruelle:
-Madness
Rammstein:
-America
0
@mart Co myślisz o filmie Tylko dla Odważnych? Poleciłem Ci go i jestem ciekawy :)
1
@BarcaInfo Gdyby nie kontuzje to jego kariera potoczyłaby się zupełnie inaczej. Trochę mi go szkoda.
0
@Colon Papa Roach:
-Last Resort
-American Dreams
Pink:
-Raise Your Glass
-Just Give Me a Reason
-So What
P.O.D:
-Youth of the Nation
Quenn:
-Don't stop me now
-Bohemian Rhapsody
0
@masq Moje brytyjczyki tak samo się zachowują.
3
@NeroTFP A jaka to rasa?
0
@SHIBA Tylko szkoda, że Biedra jest portugalska.
1
@masq Koty są świetne :)
0
@Colon Niestety nie mam ulubionych wykonawców na tą literę :)
3
@MarioVeB! Jadon Sancho!
0
@tristan87 Zostanie w Barcelonie. Po co ma iść do paryskiej "złotej klatki?
0
@SHIBA Żydomasoneria ukradła książki i wbudowała największą bibliotekę :-)
0
@Colon Nie będę oryginalny, ale trudno :)
-The National - płyta High Violet
-Nothing but Thieves:
-Particles
-Sorry
-Amsterdam
Nirvana:
-The man who sold the World
-Smells like teen spirit
0
@NaFazieHitman Po prostu za bardzo się wczułem :) Wiem, że to żart.
0
@NaFazieHitman Nie mam zamiaru brać udziału w tym zbiorowym zaćmieniu mózgu. Żenada...
0
@NaFazieHitman YouTube serio?! Oby brytyjska policja Ciebie złapała.
0
@NaFazieHitman Mam nadzieję, że żartujesz :D
1
@NaFazieHitman I to był maszt 5G? :) Jeszcze zapomniałeś napisać, że mózgi się gotują...
0
@COU_11 A co zrobiłeś z Griezem, Suarezem i Cou?
0
@negreanu Zastanawiam się, bo to trochę sporo :) Mój obecny laptop jest powolnym staruszkiem (8 lat), a lubię czasem zagrać w jakąś strategię (do większych gier mam PS4, ale na kompie lepiej wyglądają) i mam dosyć długiego uruchamiania systemu z powolnego HDD. To jest taka górna granica.
0
@COU_11 A jaki masz skład? I na jakiej pozycji ustawiałeś Dembouza?
0
Co sądzicie o laptopie Lenovo Legion Y540 z RTX 2060? https://tinyurl.com/ybhlkw2m
1
@dontripe Ale niektórzy mają Tidal, Apple Music, czy inne. Linki w yt są bardziej uniwersalne, a jak chcesz odsłuchać to sam wpisz sobie do Spotify.