@Gwidon Jordan też był najlepszy i przez parę lat nie wygrywał NBA, bo drużyna mu nie potrafiła pomóc. Jak Leo miał wygrać kolejne LM z płaczącym Albą, połamanym Dembele, czy drewnianym Busquetsie i Rakiticiu?
@YoNoEntiendoNada Bo Barcelona jest mocna u siebie, a poza CN psychika im siada. Dosyć to głupie, ale tak jest. Messi próbował, nie dawał rady, więc pozostali się obsmarkali. A Live miało okazje, ale im nie wpadało.
https://zapodaj.net/c8299b2ff1a12.jpg.html Acura/Honda NSX 2 Gen. Co myślicie o tym samochodzie? Mi się bardzo podoba, Honda dała radę :) Tylko szkoda, że ceny w tym roku zaczynają się od $157,500...
@Nigaki Ja ostatnio napadałem na pociągi ze swoim gangiem :) Lubię taką westernową atmosferę i możliwość dokonywania spektakularnych kradzieży np. ucieczka z łupem porwanym pociągiem. Też gram na PS4 ale PRO i grafika mnie zaskoczyła.
@arasz1819 Gdy Chicago Bulls zaczęło grać zespołowo, a nie oddawać piłkę do Michaela to zaczęło wygrywać. Poza tym Jordan stał się głównym motywatorem i najbardziej zdeterminowanych zawodników. Dlatego uważam, że Barcelona potrzebuje lekkiej rewolucji, bo będzie coraz gorzej. Messi tak jak kiedyś Jordan potrzebuje odciążenia i pomocy zespołu, a nie tylko piłki od kolegów z drużyny.
2
@robsesh Powiedział, że może opuścić City jak apelacja się nie uda.
0
@Slazmi To nie jest o drugiej wojnie.
1
@kulka A jaką masz kartę graficzną i w co grasz?
0
@Colon Europa by wygrała, bo ma lepszą obronę, KdB oraz Mbappe.
3
@arasz1819 Nie porównujmy piłkarza do tych morderców.
2
@Piotr89Sand Ja. Raz pewna urocza dziewczyna na uczelni uśmiechała się do mnie, ale zanim się zdecydowałem na jakąś "akcję" zniknęła wśród tłumu :(
0
@lukas992 Więcej meczów Barcelony w TVP będzie :)
0
@Gwidon Jordan też był najlepszy i przez parę lat nie wygrywał NBA, bo drużyna mu nie potrafiła pomóc. Jak Leo miał wygrać kolejne LM z płaczącym Albą, połamanym Dembele, czy drewnianym Busquetsie i Rakiticiu?
1
@MESSIah16 Na nikogo.
0
@MESSIah16 Został zastrzelony przy użyciu niemieckiego karabinu HK 416
https://zapodaj.net/f8a1e1f66901a.jpg.html
3
@kerouac Poza tym te akcje z tamtych czasów wyglądają dzisiaj jak w slow motion.
0
@YoNoEntiendoNada Bo Barcelona jest mocna u siebie, a poza CN psychika im siada. Dosyć to głupie, ale tak jest. Messi próbował, nie dawał rady, więc pozostali się obsmarkali. A Live miało okazje, ale im nie wpadało.
1
@monsterrize Może nie potrafili sobie poradzić z przegrzewaniem :)
3
@NeroTFP Zapomniałeś jeszcze o Apelu Jasnogórskim o 21:00 :)
0
@mate92 Dokładnie, ale jak jest się bezjajeczną drużyną z zachowawczym trenerem to tak się to kończy...
1
@SeeleyBooth Powinni pampersy założyć przed wejściem na Anfield :)
1
@BarcaInfo Czemu oni spieprzyli ten dwumecz...
0
https://zapodaj.net/c8299b2ff1a12.jpg.html
Acura/Honda NSX 2 Gen. Co myślicie o tym samochodzie? Mi się bardzo podoba, Honda dała radę :) Tylko szkoda, że ceny w tym roku zaczynają się od $157,500...
0
@macio_944 Jak będą słynne wikińskie rajdy rabunkowe to od razu kupuję :)
0
@Transu96 I jeszcze ten spot Kosiniaka z jego żoną wypowiadającą słynne słowa: "Chodź tygrysie".
5
Te wszystkie spoty wyborcze są żenujące. Banda matołów...
1
@klemens100 Poza tym są ręcznie robione na zamówienie (wykonują odcisk ucha), więc pewnie stąd jest ta cena.
1
@klemens100 Nie mam pojęcia. Słyszałem o nich w jakimś programie o polskich wynalazcach :) Wielu zagranicznych recenzentów chwali ten model.
1
@klemens100 Custom Art, firma z Warszawy. Model Fibae 7.
2
@MichVeB Ja kiedyś zamawiałem i wszystko było ok.
0
@sebasek99 Czasami tak :-)
0
@Nigaki Raz trafiłem na zepsuty powóz i zatrzymałem się by pomóc. Okazało się, że to pułapka i wziąłem udział w dużej strzelaninie.
0
@Nigaki Ja ostatnio napadałem na pociągi ze swoim gangiem :) Lubię taką westernową atmosferę i możliwość dokonywania spektakularnych kradzieży np. ucieczka z łupem porwanym pociągiem. Też gram na PS4 ale PRO i grafika mnie zaskoczyła.
0
@MrShakira A co miał napisane?
0
@arasz1819 Gdy Chicago Bulls zaczęło grać zespołowo, a nie oddawać piłkę do Michaela to zaczęło wygrywać. Poza tym Jordan stał się głównym motywatorem i najbardziej zdeterminowanych zawodników. Dlatego uważam, że Barcelona potrzebuje lekkiej rewolucji, bo będzie coraz gorzej. Messi tak jak kiedyś Jordan potrzebuje odciążenia i pomocy zespołu, a nie tylko piłki od kolegów z drużyny.