2

@robsesh Powiedział, że może opuścić City jak apelacja się nie uda.

0

@Slazmi To nie jest o drugiej wojnie.

1

@kulka A jaką masz kartę graficzną i w co grasz?

0

@Colon Europa by wygrała, bo ma lepszą obronę, KdB oraz Mbappe.

3

@arasz1819 Nie porównujmy piłkarza do tych morderców.

2

@Piotr89Sand Ja. Raz pewna urocza dziewczyna na uczelni uśmiechała się do mnie, ale zanim się zdecydowałem na jakąś "akcję" zniknęła wśród tłumu :(

0

@lukas992 Więcej meczów Barcelony w TVP będzie :)

0

@Gwidon Jordan też był najlepszy i przez parę lat nie wygrywał NBA, bo drużyna mu nie potrafiła pomóc. Jak Leo miał wygrać kolejne LM z płaczącym Albą, połamanym Dembele, czy drewnianym Busquetsie i Rakiticiu?

1

@MESSIah16 Na nikogo.

0

@MESSIah16 Został zastrzelony przy użyciu niemieckiego karabinu HK 416
https://zapodaj.net/f8a1e1f66901a.jpg.html

3

@kerouac Poza tym te akcje z tamtych czasów wyglądają dzisiaj jak w slow motion.

0

@YoNoEntiendoNada Bo Barcelona jest mocna u siebie, a poza CN psychika im siada. Dosyć to głupie, ale tak jest. Messi próbował, nie dawał rady, więc pozostali się obsmarkali. A Live miało okazje, ale im nie wpadało.

1

@monsterrize Może nie potrafili sobie poradzić z przegrzewaniem :)

3

@NeroTFP Zapomniałeś jeszcze o Apelu Jasnogórskim o 21:00 :)

0

@mate92 Dokładnie, ale jak jest się bezjajeczną drużyną z zachowawczym trenerem to tak się to kończy...

1

@SeeleyBooth Powinni pampersy założyć przed wejściem na Anfield :)

1

@BarcaInfo Czemu oni spieprzyli ten dwumecz...

0

https://zapodaj.net/c8299b2ff1a12.jpg.html
Acura/Honda NSX 2 Gen. Co myślicie o tym samochodzie? Mi się bardzo podoba, Honda dała radę :) Tylko szkoda, że ceny w tym roku zaczynają się od $157,500...

0

@macio_944 Jak będą słynne wikińskie rajdy rabunkowe to od razu kupuję :)

0

@Transu96 I jeszcze ten spot Kosiniaka z jego żoną wypowiadającą słynne słowa: "Chodź tygrysie".

5

Te wszystkie spoty wyborcze są żenujące. Banda matołów...

1

@klemens100 Poza tym są ręcznie robione na zamówienie (wykonują odcisk ucha), więc pewnie stąd jest ta cena.

1

@klemens100 Nie mam pojęcia. Słyszałem o nich w jakimś programie o polskich wynalazcach :) Wielu zagranicznych recenzentów chwali ten model.

1

@klemens100 Custom Art, firma z Warszawy. Model Fibae 7.

2

@MichVeB Ja kiedyś zamawiałem i wszystko było ok.

0

@sebasek99 Czasami tak :-)

0

@Nigaki Raz trafiłem na zepsuty powóz i zatrzymałem się by pomóc. Okazało się, że to pułapka i wziąłem udział w dużej strzelaninie.

0

@Nigaki Ja ostatnio napadałem na pociągi ze swoim gangiem :) Lubię taką westernową atmosferę i możliwość dokonywania spektakularnych kradzieży np. ucieczka z łupem porwanym pociągiem. Też gram na PS4 ale PRO i grafika mnie zaskoczyła.

0

@MrShakira A co miał napisane?

0

@arasz1819 Gdy Chicago Bulls zaczęło grać zespołowo, a nie oddawać piłkę do Michaela to zaczęło wygrywać. Poza tym Jordan stał się głównym motywatorem i najbardziej zdeterminowanych zawodników. Dlatego uważam, że Barcelona potrzebuje lekkiej rewolucji, bo będzie coraz gorzej. Messi tak jak kiedyś Jordan potrzebuje odciążenia i pomocy zespołu, a nie tylko piłki od kolegów z drużyny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?