@sebasek99 Przecież Rosjanie już wszystko posprzątali i trzymanie przez nich wraku jest bezsensowne. Powinni zrobić teraz to co Holendrzy zrobili po katastrofie na Ukrainie, czyli ułożyć ze szczątków "model" i próbować wyjaśnić to co tam się stało. Czemu mamy polegać tylko na staroświeckiej, rosyjskiej metodzie dochodzeń?
@Geble Podobno ma być lepiej, ale okaże się po premierze. Sony mówiło jeszcze o dłuższym czasie pracy, lepszym chwycie i "zaawansowanej" haptyce w triggerach.
@jeyx77x On jest z Korei Południowej, a ta cała afera z wojskiem dotyczyła obowiązku szkolenia wojskowego, bo ten kraj sąsiaduje ze stukniętym komunistanem.
@Colon@BarcaInfo Ciekawe kiedy Barcelona wypełni lukę po Alvesie. Semedo zaczął grać lepiej, ale przerwa może znowu go zatrzymać, a Emerson to jeszcze niewiadoma, bo Firpo też dobrze się spisywał w Betisie.
0
@Szicek10 Ja bym zmienił dżem na malinowy od mojej Babci :)
0
@sebasek99 Przecież Rosjanie już wszystko posprzątali i trzymanie przez nich wraku jest bezsensowne. Powinni zrobić teraz to co Holendrzy zrobili po katastrofie na Ukrainie, czyli ułożyć ze szczątków "model" i próbować wyjaśnić to co tam się stało. Czemu mamy polegać tylko na staroświeckiej, rosyjskiej metodzie dochodzeń?
0
@Cochise Czytam podręcznik do historii powszechnej XIX wieku Andrzeja Chwalby oraz Drugą Wojnę Antony'ego Beevora :)
3
@macio_944 @KamQiX Konkurs dla kreatywnych od CD Project Red! Trzeba zaprojektować obudowę do komputera zawierającą elementy nawiązujące do Cyberpunka 2077. Główną nagrodą jest ten PeCet razem ze wszystkimi dodatkami (mysz, klawiatura, monitor i słuchawki): https://zapodaj.net/67e8020c4f4a5.jpg.html
https://zapodaj.net/c04810eff8d6f.jpg.html
A za miejsca od 2 do 5 można otrzymać laptopa Alienware z RTX 2080 i słuchawkami.
Więcej informacji jest tutaj:
https://www.cyberpunk.net/pl/cyberup/#form
1
@tobiasson92 Dobry pomysł Profesorze! Jakby co ja zaklepuję kryptonim "Szczecin" :)
1
@xofcbxo Grillowanie jest fajne z takim sprzętem: https://zapodaj.net/0977a28e7f148.jpg.html
Parę minut i już jedzenie gotowe bez żadnej zabawy z węglem i z rozpalaniem :)
0
Ten potężny i bogaty Real musiał obniżyć pensje? :)
0
@Walker Co to jest XcQ?
0
@Geble Podobno ma być lepiej, ale okaże się po premierze. Sony mówiło jeszcze o dłuższym czasie pracy, lepszym chwycie i "zaawansowanej" haptyce w triggerach.
1
@AmigoBlancos Ja bym wolał niebiesko-czarną wersję, o ile powstanie.
0
@badej60 The Chaaaampions! :)
0
@jeyx77x On jest z Korei Południowej, a ta cała afera z wojskiem dotyczyła obowiązku szkolenia wojskowego, bo ten kraj sąsiaduje ze stukniętym komunistanem.
2
@norbi77 Kolejny dzień w pracy :)
1
@student97r No dobra, to możesz polecić jakiś thriller? Lubię niepewność i szpiegowskie klimaty :)
1
@BulaKG Niektórzy do wszystkiego 5G wsadzą...
0
@student97r A książkę przygodową?
0
@student97r A polecisz mi jakąś książkę sci-fi?
0
@BulaKG Może Twój kot się ociera o jakiś koc i jego sierść się "ładuje".
0
@Maciej061 Ja słyszałem tylko, że "Sport" pisał o tym, że odrzucił ofertę, więc to mogą być bzdury.
0
@Zoker Prawie całkowicie się zgadzam, ale mam wątpliwości co do Laporte.
0
@Maciej061 Raczej tak, bo inaczej Barto by poleciał :)
0
@Pawlak1992 Jest taki serial Dexter?
0
@deyna2018 Ja tam wolę Nairobi, bo pociąga mnie jej twarz i figura ( ale i tak jest średnia ).
0
@Barca1992 Kiedyś grałem z kimś w fifę na PS3 i jak strzeliłem gola na 3:0 to ta osoba rzuciła padem o ścianę :) Na szczęście kontroler przetrwał.
0
@SeeleyBooth Panie Poirot, czemu nie rozwiązuje Pan zagadek w rodzinnej Belgii?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Misanthrope @MikusBarca Ja lubię nutellę z masłem i bez :)
0
@Colon @BarcaInfo Ciekawe kiedy Barcelona wypełni lukę po Alvesie. Semedo zaczął grać lepiej, ale przerwa może znowu go zatrzymać, a Emerson to jeszcze niewiadoma, bo Firpo też dobrze się spisywał w Betisie.
4
@Kengo Tylko Sancho/Sane!
0
@Hiacynk a Baguvix na co był? Na hp?