0

@MesQueUnClub96 Mnie najbardziej zaszokował odcinek, w którym pilot Aerofłotu włączył autopilota i dał swojemu synowi (14-15 lat) pokierować samolotem, zapominając o tym, że ten tryb wyłącza się gdy ruszysz i utrzymasz przechylenie wolantu. Zginęło 75 osób (63 pasażerów i załoga). W prawdzie piloci byli przyzwyczajeni do dźwięku alarmu w taki sytuacjach, a zapaliła się tylko lampka, ale byli strasznymi idiotami...

3

@MesQueUnClub96 Ja, a o co chodzi?

0

@Hiacynk Jeszcze Holandia, Portugalia i Niemcy mają niezłe i szerokie kadry.

3

@AllBundy Musisz doprecyzować, bo wszyscy myślą teraz o asystencie Setiena.

1

@Mesi12 Szkoda, że cały sezon nie jest wrzucony, bo z chęcią zrobiłbym sobie maraton Saula. Na razie obejrzałem pierwszy odcinek nowego sezonu i mogę powiedzieć, że trzyma poziom.

1

@student97r Takie gadanie jakby wschodnie społeczeństwa nie grzeszyły, były bogobojne i ogólnie wzorowe.

0

@DarekFCBnaZawsze Czyli 2x wpierdziel i jeden remis...

0

@student97r Ja parę miesięcy temu słyszałem od księdza, że te wszystkie katastrofy naturalne to może być kara za grzechy zachodnich społeczeństw i laicyzacji :)

0

@emeu Teraz mówią tylko o boksie, więc na piłkę trzeba będzie czekać niestety.

3

DAZN wchodzi do Polski, ale na razie będzie pokazywać walki popularnych bokserów (np. Alvarez, czy Golovkin), programy oryginalne, czy archiwalne walki, programy. DAZN będzie można oglądać na tabletach, smartfonach, SmartTV, PC, przystawkach tv oraz na konsolach do gier. Cennik jeszcze nie został opublikowany. Może być ciekawie przy przyszłych przetargach dot. praw transmisji sportowych.

1

@KamQiX Jeszcze Pedri przyjdzie i mam nadzieję, że coś pokaże.

1

@Coutinho007 Taki KdB, czy Sterling, by się przydali...

0

@Albus54 Ale co on ma zrobić jak Barcelona nie ma skrzydłowych? Dembuś kontuzja, Ansu za mało doświadczony i odbijający się od silnych obrońców oraz Griez, który kiedyś grał na skrzydle, a teraz nie wie jak i gdzie ma się ustawiać. Poza tym "wielbłądy" obrony i brak 9.

0

@BarcaInfo Nie wiem co mówił, ale gestykulacja mówi sama za siebie :)

1

@`Sin Po prostu Barto i stara gwardia muszą odejść!

0

@Kengo Jeśli Barcelona w tym sezonie zdobędzie tyle trofeów co wtedy Lucho to Setien stanie się jednym z najlepszych trenerów w historii :)

0

I jeszcze ta bramka tego parodysty Viniego... Ale sezon jest długi i jeszcze ten chłopaczek zdąży się ośmieszyć.

0

Też macie słaby dźwięk na stronie Eleven?

0

@qbuteq Zamkną się jak Vini spudłuje, a Messi strzeli hattricka :-)

0

@Kamil92 @klemens100 Robię tak samo (2-3 lata). Wymieniłem w 2019, bo bateria była słaba i EMUI zaczęło lagować.

1

@Kajtek77 To już mogę pisać do Platformy Obywatelskiej, że jestem pierwszym przypadkiem i rząd o tym nie wie! :)

3

@Kajtek77 Aż moja twarz stała się biało-czerwona.

0

@donleoJR Jaki Mati?

12

@Hubertusk Ja płacę za Eleven 15 zł miesięcznie, a LM oglądam na streamach, bo nie chcę wspierać gównianego Polszmatu.

0

@matirix20 To pewien fan Neymara chował, a nie DG.

0

@Hasszz Możesz też kupić pakiet C+ i Eleven w Player za 50 zł miesięcznie, ale ja używam tylko Eleven.

1

@macio_944 Ja mogę zapewnić wsparcie mojego kolegi, który jest programistą samoukiem i dużo potrafi zrobić :)

0

@socha Jak będzie się tak potykał jak w dzisiejszym meczu to nic złego się nie stanie. Poza tym Vini to taki jeździec bez głowy w stylu Deulofeu, ale trochę ulepszony.

1

@AmigoBlancos Ale trzeba przyznać, że Winicjusz Żunior fajnie się potyka o własne nogi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?