@Hosh Wspaniały filmik komuszego aparatczyka, który chciał propagandą ocieplać wizerunek ZOMO i oskarżał Kolbego o antysemityzm. Nie wiem co ludzie w nim widzą...
@FC1899Barca A jeśli chodzi o PiS to najbardziej irytuje mnie lizanie amerykańskiego tyłka i brak rozwoju np. własnej zbrojeniówki, czy energetyki ( kupujemy z "półki" amerykański sprzęt bez możliwości jego budowy u nas i ignorujemy własny przemysł ).
@barteggg08 Ja gram West Ham United i ściągam juniorów ze szkółki, bo kiedyś ten klub nazywano akademią reprezentacji ( wielu ich zawodników grało w repce Anglii ) i wyszukuję również tanich graczy z dużym potencjałem. Ta drużyna ma również fajny stadion.
@Piotr89Sand Czym innym jest w miarę łagodna ospa, a czy innym jest koronawirus, który może sparaliżować układ oddechowy (u dzieci może być jeszcze gorzej).
Kolejny klub PL może zostać przejęty przez bogatego inwestora. Mowa o Newcastle United, które ma zostać przejęte przez następcę tronu z Arabii Saudyjskiej, Mohammada bin Salmana, za 340 milionów £. Bin Salman stałby się najbogatszym na świecie właścicielem klubu piłkarskiego. Potrzebna jest jeszcze zgoda szefostwa Premier League, a jej uzyskanie może nie być łatwe, bo Arabia jest zamieszana w piractwo telewizyjne (wyświetlali treść z katarskiego Bein Sports).
2
@Hosh Wspaniały filmik komuszego aparatczyka, który chciał propagandą ocieplać wizerunek ZOMO i oskarżał Kolbego o antysemityzm. Nie wiem co ludzie w nim widzą...
4
@Hosh Gra w reprezentacji, która bierze udział w MŚ, więc twój komentarz jest bezsensowny.
5
@FC1899Barca Przecież nie wygrał wszystkiego, bo nie ma MŚ.
0
@Confident. A co masz w avku?
0
@hihohihox Ja odczuwam obrzydzenie do wszystkich polityków w Polsce, więc Kidawy na pewno nie poprę :)
1
@Odesseiron A wygra w nich Andrzej "Krzykacz" Duda...
0
@Messibestplayerintheworld Taa i może frytki do tego? Ciekawe skąd wezmą tyle pieniędzy. Poza tym nie cierpię tego Brazola...
0
@Chakalaka Ale radzi sobie na pozycji LS.
0
@Colon https://zapodaj.net/bee3ba0897510.jpg.html
Nie patrzcie na numerki, bo są losowe.
1
@FC1899Barca Rozpędza się grając ze słabą Sampdorią?
0
@DaPi Leo Messi, bo jest kosmitą :)
0
@Transu96 Ale po co pisać bramkarza? Przecież jego pozycja się nie zmienia na boisku.
1
@contowsky 5 sekund jest niezłe, bo można się nie wyrobić nawet w najprostszym pytaniu :)
0
@Aqualitek Może tak być, ale z drugiej strony nie muszą już płacić do kasy UE i słuchać tej stukniętej komisji europejskiej.
5
@FC1899Barca A jeśli chodzi o PiS to najbardziej irytuje mnie lizanie amerykańskiego tyłka i brak rozwoju np. własnej zbrojeniówki, czy energetyki ( kupujemy z "półki" amerykański sprzęt bez możliwości jego budowy u nas i ignorujemy własny przemysł ).
15
@FC1899Barca ONZ nie ma nic wspólnego z tymi dwoma procentami, bo to jest inicjatywa NATO.
0
@contowsky Robisz dobrą robotę! Fajnie jest zobaczyć taki zbiór ciekawych zdjęć.
0
Ten wyjazd do Bilbao będzie dużym sprawdzianem dla Quique, ale myślę, że da radę. Oby tylko gra w obronie się poprawiła.
0
@Mat_Cat LOT zwraca pieniądze za bilety do Chin z tego co wiem, ale brak zakazu lotów jest faktycznie idiotyczny.
0
@barteggg08 Z reguły korzystam z sieci skautów, ale czasami korzystam z sofifa.
0
@barteggg08 Ja gram West Ham United i ściągam juniorów ze szkółki, bo kiedyś ten klub nazywano akademią reprezentacji ( wielu ich zawodników grało w repce Anglii ) i wyszukuję również tanich graczy z dużym potencjałem. Ta drużyna ma również fajny stadion.
1
@Piotr89Sand Czym innym jest w miarę łagodna ospa, a czy innym jest koronawirus, który może sparaliżować układ oddechowy (u dzieci może być jeszcze gorzej).
2
Kolejny klub PL może zostać przejęty przez bogatego inwestora. Mowa o Newcastle United, które ma zostać przejęte przez następcę tronu z Arabii Saudyjskiej, Mohammada bin Salmana, za 340 milionów £. Bin Salman stałby się najbogatszym na świecie właścicielem klubu piłkarskiego. Potrzebna jest jeszcze zgoda szefostwa Premier League, a jej uzyskanie może nie być łatwe, bo Arabia jest zamieszana w piractwo telewizyjne (wyświetlali treść z katarskiego Bein Sports).
0
@FC1899Barca Za drogi, za stary i po prostu jestem na nie! :)
0
@sebasek99 A ma dopiero 19 lat.
0
@yla Fati ma dopiero 17 lat, więc może się jeszcze bardzo poprawić.
0
Wczoraj Barcelona grała z trzema obrońcami?
0
@bartekvisca https://www.elevensports.pl/
0
@DonAndrzejos A skąd wiesz, że to twór człowieka?
1
@barcelonaLM Przecież szczepionki nie leczą, a wzmacniają odporność na danego patogena.