2

@Hosh Wspaniały filmik komuszego aparatczyka, który chciał propagandą ocieplać wizerunek ZOMO i oskarżał Kolbego o antysemityzm. Nie wiem co ludzie w nim widzą...

4

@Hosh Gra w reprezentacji, która bierze udział w MŚ, więc twój komentarz jest bezsensowny.

5

@FC1899Barca Przecież nie wygrał wszystkiego, bo nie ma MŚ.

0

@Confident. A co masz w avku?

0

@hihohihox Ja odczuwam obrzydzenie do wszystkich polityków w Polsce, więc Kidawy na pewno nie poprę :)

1

@Odesseiron A wygra w nich Andrzej "Krzykacz" Duda...

0

@Messibestplayerintheworld Taa i może frytki do tego? Ciekawe skąd wezmą tyle pieniędzy. Poza tym nie cierpię tego Brazola...

0

@Chakalaka Ale radzi sobie na pozycji LS.

0

@Colon https://zapodaj.net/bee3ba0897510.jpg.html
Nie patrzcie na numerki, bo są losowe.

1

@FC1899Barca Rozpędza się grając ze słabą Sampdorią?

0

@DaPi Leo Messi, bo jest kosmitą :)

0

@Transu96 Ale po co pisać bramkarza? Przecież jego pozycja się nie zmienia na boisku.

1

@contowsky 5 sekund jest niezłe, bo można się nie wyrobić nawet w najprostszym pytaniu :)

0

@Aqualitek Może tak być, ale z drugiej strony nie muszą już płacić do kasy UE i słuchać tej stukniętej komisji europejskiej.

5

@FC1899Barca A jeśli chodzi o PiS to najbardziej irytuje mnie lizanie amerykańskiego tyłka i brak rozwoju np. własnej zbrojeniówki, czy energetyki ( kupujemy z "półki" amerykański sprzęt bez możliwości jego budowy u nas i ignorujemy własny przemysł ).

15

@FC1899Barca ONZ nie ma nic wspólnego z tymi dwoma procentami, bo to jest inicjatywa NATO.

0

@contowsky Robisz dobrą robotę! Fajnie jest zobaczyć taki zbiór ciekawych zdjęć.

0

Ten wyjazd do Bilbao będzie dużym sprawdzianem dla Quique, ale myślę, że da radę. Oby tylko gra w obronie się poprawiła.

0

@Mat_Cat LOT zwraca pieniądze za bilety do Chin z tego co wiem, ale brak zakazu lotów jest faktycznie idiotyczny.

0

@barteggg08 Z reguły korzystam z sieci skautów, ale czasami korzystam z sofifa.

0

@barteggg08 Ja gram West Ham United i ściągam juniorów ze szkółki, bo kiedyś ten klub nazywano akademią reprezentacji ( wielu ich zawodników grało w repce Anglii ) i wyszukuję również tanich graczy z dużym potencjałem. Ta drużyna ma również fajny stadion.

1

@Piotr89Sand Czym innym jest w miarę łagodna ospa, a czy innym jest koronawirus, który może sparaliżować układ oddechowy (u dzieci może być jeszcze gorzej).

2

Kolejny klub PL może zostać przejęty przez bogatego inwestora. Mowa o Newcastle United, które ma zostać przejęte przez następcę tronu z Arabii Saudyjskiej, Mohammada bin Salmana, za 340 milionów £. Bin Salman stałby się najbogatszym na świecie właścicielem klubu piłkarskiego. Potrzebna jest jeszcze zgoda szefostwa Premier League, a jej uzyskanie może nie być łatwe, bo Arabia jest zamieszana w piractwo telewizyjne (wyświetlali treść z katarskiego Bein Sports).

0

@FC1899Barca Za drogi, za stary i po prostu jestem na nie! :)

0

@sebasek99 A ma dopiero 19 lat.

0

@yla Fati ma dopiero 17 lat, więc może się jeszcze bardzo poprawić.

0

Wczoraj Barcelona grała z trzema obrońcami?

0

@DonAndrzejos A skąd wiesz, że to twór człowieka?

1

@barcelonaLM Przecież szczepionki nie leczą, a wzmacniają odporność na danego patogena.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?