16 stycznia 2020, 10:54
1
@laliga40 Ciekawe jak upchnie tych wszystkich pomocników jak jeszcze mówi się o Olmo.
15 stycznia 2020, 20:46
0
@BarcaInfo Kike zachwycony :D
15 stycznia 2020, 20:42
@ViscaBarca123 A co jest z Emersonem z Betisu?
15 stycznia 2020, 19:44
@Wilczeq Już podoba mi się ten jego uśmiech na treningach :)
15 stycznia 2020, 19:01
To co, Piątkomania powraca?
15 stycznia 2020, 16:53
@Messiah10 OLED ma idealną czerń, bo po prostu piksele są wygaszane, a w QLED ciągle jest podświetlenie.
15 stycznia 2020, 16:48
@Pewex A jaki masz projektor?
15 stycznia 2020, 16:18
9
@JohnConstantine1899 Zgadzam się, bo do meczu nie ma zbyt wiele czasu i może dzięki temu szybciej przekaże im swoją wizję gry.
15 stycznia 2020, 16:15
Z jednej strony jestem za tymi treningami Quique, ale z drugiej nie wiem czy po jakimś czasie piłkarze nie będą zbyt zajechani. Co myślicie?
15 stycznia 2020, 16:11
@FCMichalo Będzie smutny jak Barca Quique rozjedzie Real z nim w składzie :)
15 stycznia 2020, 09:24
3
@baby_face_killer I rozstawi pastuch elektryczny wokół boiska :)
15 stycznia 2020, 09:05
@July_6_BcN Dasz radę! Mnie za tydzień czekają drugie zerówki w życiu :)
14 stycznia 2020, 16:18
@Messibestplayerintheworld Niedziela 19.01
14 stycznia 2020, 15:21
A jaką formację używał Setien w Betisie?
14 stycznia 2020, 11:09
Komentarz usunięty przez użytkownika
@MarioVeB! Lubię Ćwiąkiego, ale czasami za bardzo się podnieca i wychodzą takie "kwiatki".
14 stycznia 2020, 10:59
@Pawlak1992 Tak samo jak może się okazać, że będzie trenerem, który zrobi z Barcy maszynkę do wygrywania. Po prostu trzeba dać mu trochę czasu, bo on dopiero pierwszy trening ogląda.
14 stycznia 2020, 10:55
14 stycznia 2020, 10:53
@prokofiew Bo gościu jest nim bardzo podjarany.
13 stycznia 2020, 20:11
@kuz Z taką pensją może robić sobie wiele nowych startów :)
13 stycznia 2020, 20:03
@Grubson06 Mój ulubiony dziennikarz sportowy.
13 stycznia 2020, 19:45
@kuz Ja też tak mam i stworzę postać o wyglądzie Kike :)
13 stycznia 2020, 19:30
A jak się czyta imię Setiena? Kike, Kwikwe, czy Kwike?
13 stycznia 2020, 17:30
@Colon Masz rację. Jest śliczna :)
12 stycznia 2020, 23:11
@Kompletny Wg. mnie prawdopodobieństwo wynosi 1:10000000, bo Pochettino przekreśliłby sobie karierę trenerską.
12 stycznia 2020, 23:06
@Katalonbar Mają niezłą pakę i nawet nie wiedziałem, że Keita Balde do nich przeszedł.
12 stycznia 2020, 23:03
@Triv44 Zapomniałeś jeszcze o: historii, muzyce, poradach lekarskich, AGD i sprawach sercowych :)
12 stycznia 2020, 22:50
@Hushovt Na pewno musi wylecieć Barto i Valverde...
12 stycznia 2020, 18:16
@contowsky Chyba liga Izraelska, bo te litery są podobne do jidysz.
12 stycznia 2020, 16:16
@Janiama Może sytuacja była gorsza niż klubowi lekarze myśleli. Zawsze może pójść coś nie tak podczas operacji.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
@laliga40 Ciekawe jak upchnie tych wszystkich pomocników jak jeszcze mówi się o Olmo.
0
@BarcaInfo Kike zachwycony :D
1
@ViscaBarca123 A co jest z Emersonem z Betisu?
1
@Wilczeq Już podoba mi się ten jego uśmiech na treningach :)
0
To co, Piątkomania powraca?
0
@Messiah10 OLED ma idealną czerń, bo po prostu piksele są wygaszane, a w QLED ciągle jest podświetlenie.
0
@Pewex A jaki masz projektor?
9
@JohnConstantine1899 Zgadzam się, bo do meczu nie ma zbyt wiele czasu i może dzięki temu szybciej przekaże im swoją wizję gry.
0
Z jednej strony jestem za tymi treningami Quique, ale z drugiej nie wiem czy po jakimś czasie piłkarze nie będą zbyt zajechani. Co myślicie?
1
@FCMichalo Będzie smutny jak Barca Quique rozjedzie Real z nim w składzie :)
3
@baby_face_killer I rozstawi pastuch elektryczny wokół boiska :)
1
@July_6_BcN Dasz radę! Mnie za tydzień czekają drugie zerówki w życiu :)
0
@Messibestplayerintheworld Niedziela 19.01
0
A jaką formację używał Setien w Betisie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MarioVeB! Lubię Ćwiąkiego, ale czasami za bardzo się podnieca i wychodzą takie "kwiatki".
0
@Pawlak1992 Tak samo jak może się okazać, że będzie trenerem, który zrobi z Barcy maszynkę do wygrywania. Po prostu trzeba dać mu trochę czasu, bo on dopiero pierwszy trening ogląda.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@prokofiew Bo gościu jest nim bardzo podjarany.
0
@kuz Z taką pensją może robić sobie wiele nowych startów :)
0
@Grubson06 Mój ulubiony dziennikarz sportowy.
0
@kuz Ja też tak mam i stworzę postać o wyglądzie Kike :)
0
A jak się czyta imię Setiena? Kike, Kwikwe, czy Kwike?
0
@Colon Masz rację. Jest śliczna :)
0
@Kompletny Wg. mnie prawdopodobieństwo wynosi 1:10000000, bo Pochettino przekreśliłby sobie karierę trenerską.
0
@Katalonbar Mają niezłą pakę i nawet nie wiedziałem, że Keita Balde do nich przeszedł.
0
@Triv44 Zapomniałeś jeszcze o: historii, muzyce, poradach lekarskich, AGD i sprawach sercowych :)
0
@Hushovt Na pewno musi wylecieć Barto i Valverde...
0
@contowsky Chyba liga Izraelska, bo te litery są podobne do jidysz.
0
@Janiama Może sytuacja była gorsza niż klubowi lekarze myśleli. Zawsze może pójść coś nie tak podczas operacji.