@Odesseiron Jak dasz to autko Rosjanom to zrobią Ci terenowe Lambo (na yt był taki ruski filmik) i sobie pojeździsz. edit: No chyba, że kupisz model Urus.
To może lepszą opcją będzie Håland, bo RB Salzburg ustawiło "cenę wywoławczą" na 60 mln €. Ale łatwo nie będzie, bo podobno jest na celowniku 20 klubów (Barcelona, Real M., Juve, Man UTD itd. ).
@ArdoFCB Jeśli Lechia była tak potężna to czemu nic po niej nie zostało? Magicznie wyparowali? Poza tym na naszych ziemiach znaleziono osady Celtów, a Rzym miał do nich dużo respektu.
@Lares Studiuję historię i wykładowcy specjalizujący się w prehistorii zgodnie twierdzą, że w Polsce nie znaleziono pozostałości po jakiejś "wielkiej" cywilizacji, a Słowianie którzy przybyli na nasze ziemie byli nieco zacofani (np. puchary i inne naczynia są mało skomplikowane) w porównaniu do innych kultur, więc jakim cudem miała powstać Lechia?
@Odesseiron Bo posiadanie piłki jest g... warte jeśli nie wiesz jak zagrozić przeciwnikowi. Chciałbym żeby Xavi trenował kiedyś Barcelonę, ale narazie jego trenowanie nie wygląda zbyt dobrze.
Erling Haaland ustrzelił już piątego hattricka w tym sezonie. A to statystyki: https://zapodaj.net/ac8fd7e624b6d.jpg.html Wiem, że liga austriacka nie jest zbyt silna, ale liczby i jego gra w LM oraz w lidze są dobre. Jeśli utrzyma ten poziom to może daleko zajść.
1
@Odesseiron Jak dasz to autko Rosjanom to zrobią Ci terenowe Lambo (na yt był taki ruski filmik) i sobie pojeździsz.
edit: No chyba, że kupisz model Urus.
3
@Odesseiron Bo tak powinno być, a nie wydawanie setek milionów € i problemy z ustawieniem zawodników.
1
@sebasek99 I bardzo dobrze, bo ta polska piosenka jest po prostu słaba.
1
@Kompletny Favre jest już chyba na wylocie, więc niedługo BVB będzie szukała nowego trenera i wolę żeby Poch poszedł tam niż do Realu, czy Bayernu :)
0
@Kompletny BVB też potrzebuje tego i Pochettino :)
0
@Gaucho Pewnie już jest absolwentem Akademii Śmiechu i Zabawy im. Dannego Gaucho :)
4
@Rewolucja123 Oby nie.
0
@Zieliniak Poczekajmy aż Real wygra LM i wtedy odwołajmy :)
3
To może lepszą opcją będzie Håland, bo RB Salzburg ustawiło "cenę wywoławczą" na 60 mln €. Ale łatwo nie będzie, bo podobno jest na celowniku 20 klubów (Barcelona, Real M., Juve, Man UTD itd. ).
0
@PuszkinFan Może po zmianie trenera się podniosą, bo ciężko jest patrzeć na 14 miejsce Kogutów :(
P.S. Tylko nie Mou...
0
@Slepinho Niedługo to ogłoszą, a Unzue będzię asystentem.
0
Mam nadzieję, że nie doszło do handlu organami...
0
@Kamiloza91 Ja oprócz Polski zawsze trzymam kciuki za "Synami Albionu", ale jak wygra Holandia to też będzie ok :)
1
@kulek22 O w mordeczkę! Będą Malediwy...
0
@kulek22 Masz linka?
0
@Sajonara The Reds - Jurgen Klopp
The Foxes - Chilwell
The Blues - Tammy Abraham jak konkurent dla Suareza
The Citizens - KdB
0
@Encore A co się dzieje jak ma się mało potasu?
0
@escarabajo Na oficjalnej stronie jest tylko to: https://zapodaj.net/a96687c4a790f.png.html
A na transfermarkt są ich świeże nabytki: https://zapodaj.net/a96687c4a790f.png.html
Dowiedziałem się też, że przy drafcie będą mieli pierwszy wybór w drafcie 2020, bo są nowi w MLS i mają też szkółkę piłkarską, do której zaprosili zawodników z lokalnego zespołu młodzików.
0
@ArdoFCB Aaa to przepraszam :) Jakoś nie wyczułem.
0
@ArdoFCB Jeśli Lechia była tak potężna to czemu nic po niej nie zostało? Magicznie wyparowali? Poza tym na naszych ziemiach znaleziono osady Celtów, a Rzym miał do nich dużo respektu.
0
@Lares Studiuję historię i wykładowcy specjalizujący się w prehistorii zgodnie twierdzą, że w Polsce nie znaleziono pozostałości po jakiejś "wielkiej" cywilizacji, a Słowianie którzy przybyli na nasze ziemie byli nieco zacofani (np. puchary i inne naczynia są mało skomplikowane) w porównaniu do innych kultur, więc jakim cudem miała powstać Lechia?
0
@Tuc Albo niech Abidal z Hålandem pogada :)
0
@Coutinho007 Teraz masz Emersona?
2
@Odesseiron Bo posiadanie piłki jest g... warte jeśli nie wiesz jak zagrozić przeciwnikowi. Chciałbym żeby Xavi trenował kiedyś Barcelonę, ale narazie jego trenowanie nie wygląda zbyt dobrze.
0
@Pressinho Chyba, że zrobią tak jak w Rosji podczas MŚ, czyli ściągasz część elewacji i stawiasz tymczasowe trybuny na rusztowaniu :)
1
@Socjopata Wyciszał się przed konfrontacją z "lewactwem" :)
1
@Veb1233 Zachował się jak dobry ojciec :)
3
Erling Haaland ustrzelił już piątego hattricka w tym sezonie. A to statystyki:
https://zapodaj.net/ac8fd7e624b6d.jpg.html
Wiem, że liga austriacka nie jest zbyt silna, ale liczby i jego gra w LM oraz w lidze są dobre. Jeśli utrzyma ten poziom to może daleko zajść.
0
@bixmix W tym sezonie go przegoni :)
0
@Janiama Dlatego trzeba mieć geniusza na ławce i na boisku :)