1

@Odesseiron Jak dasz to autko Rosjanom to zrobią Ci terenowe Lambo (na yt był taki ruski filmik) i sobie pojeździsz.
edit: No chyba, że kupisz model Urus.

3

@Odesseiron Bo tak powinno być, a nie wydawanie setek milionów € i problemy z ustawieniem zawodników.

1

@sebasek99 I bardzo dobrze, bo ta polska piosenka jest po prostu słaba.

1

@Kompletny Favre jest już chyba na wylocie, więc niedługo BVB będzie szukała nowego trenera i wolę żeby Poch poszedł tam niż do Realu, czy Bayernu :)

0

@Kompletny BVB też potrzebuje tego i Pochettino :)

0

@Gaucho Pewnie już jest absolwentem Akademii Śmiechu i Zabawy im. Dannego Gaucho :)

4

@Rewolucja123 Oby nie.

0

@Zieliniak Poczekajmy aż Real wygra LM i wtedy odwołajmy :)

3

To może lepszą opcją będzie Håland, bo RB Salzburg ustawiło "cenę wywoławczą" na 60 mln €. Ale łatwo nie będzie, bo podobno jest na celowniku 20 klubów (Barcelona, Real M., Juve, Man UTD itd. ).

0

@PuszkinFan Może po zmianie trenera się podniosą, bo ciężko jest patrzeć na 14 miejsce Kogutów :(
P.S. Tylko nie Mou...

0

@Slepinho Niedługo to ogłoszą, a Unzue będzię asystentem.

0

Mam nadzieję, że nie doszło do handlu organami...

0

@Kamiloza91 Ja oprócz Polski zawsze trzymam kciuki za "Synami Albionu", ale jak wygra Holandia to też będzie ok :)

1

@kulek22 O w mordeczkę! Będą Malediwy...

0

@kulek22 Masz linka?

0

@Sajonara The Reds - Jurgen Klopp
The Foxes - Chilwell
The Blues - Tammy Abraham jak konkurent dla Suareza
The Citizens - KdB

0

@Encore A co się dzieje jak ma się mało potasu?

0

@escarabajo Na oficjalnej stronie jest tylko to: https://zapodaj.net/a96687c4a790f.png.html
A na transfermarkt są ich świeże nabytki: https://zapodaj.net/a96687c4a790f.png.html
Dowiedziałem się też, że przy drafcie będą mieli pierwszy wybór w drafcie 2020, bo są nowi w MLS i mają też szkółkę piłkarską, do której zaprosili zawodników z lokalnego zespołu młodzików.

0

@ArdoFCB Aaa to przepraszam :) Jakoś nie wyczułem.

0

@ArdoFCB Jeśli Lechia była tak potężna to czemu nic po niej nie zostało? Magicznie wyparowali? Poza tym na naszych ziemiach znaleziono osady Celtów, a Rzym miał do nich dużo respektu.

0

@Lares Studiuję historię i wykładowcy specjalizujący się w prehistorii zgodnie twierdzą, że w Polsce nie znaleziono pozostałości po jakiejś "wielkiej" cywilizacji, a Słowianie którzy przybyli na nasze ziemie byli nieco zacofani (np. puchary i inne naczynia są mało skomplikowane) w porównaniu do innych kultur, więc jakim cudem miała powstać Lechia?

0

@Tuc Albo niech Abidal z Hålandem pogada :)

0

@Coutinho007 Teraz masz Emersona?

2

@Odesseiron Bo posiadanie piłki jest g... warte jeśli nie wiesz jak zagrozić przeciwnikowi. Chciałbym żeby Xavi trenował kiedyś Barcelonę, ale narazie jego trenowanie nie wygląda zbyt dobrze.

0

@Pressinho Chyba, że zrobią tak jak w Rosji podczas MŚ, czyli ściągasz część elewacji i stawiasz tymczasowe trybuny na rusztowaniu :)

1

@Socjopata Wyciszał się przed konfrontacją z "lewactwem" :)

1

@Veb1233 Zachował się jak dobry ojciec :)

3

Erling Haaland ustrzelił już piątego hattricka w tym sezonie. A to statystyki:
https://zapodaj.net/ac8fd7e624b6d.jpg.html
Wiem, że liga austriacka nie jest zbyt silna, ale liczby i jego gra w LM oraz w lidze są dobre. Jeśli utrzyma ten poziom to może daleko zajść.

0

@bixmix W tym sezonie go przegoni :)

0

@Janiama Dlatego trzeba mieć geniusza na ławce i na boisku :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?