@sebasek99 Czyli niech wrócą zapomniane choroby, a Polska niech zostanie zaściankiem Europy bez 5G ( nierozumiem tego sprzeciwu ). Nie mówiąc o tym podpisie, że wszystko jasne dla Polaka... Popieram Konfederację, ale ta grafika mnie zdenerwowała.
@deyna2018 Jeśli chodzi o broń to nie wszędzie gdzie jest dostępna są strzelaniny. W Szwajcarii nie dochodzi do takich rzeczy. W USA problem jest taki, że nikt nie przeprowadza większej weryfikacji i badań psychologicznych ( Trump teraz jeszcze pogorszył sytuację ułatwiając psycholom dostęp). P.S. Sam nie jestem do końca przekonany do broni.
@Qba2113 Niby tak, ale żenujące jest to, że Lahoz odebrał to jako znieważenie. Popełnił wiele błędów, a trybunał tego nie widzi. Wg. mnie ludzie z tej organizacji są ślepi i nie znają się na piłce po prostu...
@Chaoss Atom nie jest idealny, bo jest strasznie drogi w budowie i pewnie wybiorą jakieś stare, a są już reaktory torowe, czy solne. Poza tym jest problem z odpadami.
@krzysiek-fcb-17 Wiem, że nie da się od tak przejść na inne źródła. Z węglem jest taki problem, że większość z Rosji bierzemy. Jeśli chodzi o atom to ciekawe gdzie Konfederacja wsadzi zużyte paliwo jądrowe ( zalanie betonem beczek w starych kopalniach to nie jest zbyt dobry pomysł). Konfederacja zapomniała chyba o wiatrakach morskich i o prosumentach.
@Szklaner Sam łykasz, bo nie rozpoznajesz sarkazmu. Nie pisałem tego na poważnie (choć nie popisał się podczas wywiadu). Ja z kolei mam nadzieję, że ty nie masz tego prawa, bo jesteś sztywniakiem i się czepiasz.
1
@ShowMe Ten użytkownik się pomylił, bo wielu Kurdów jest w Iranie, Iraku i innych państwach.
0
@Tasde Pod tym względem tak, ale wg. statystyk w Polsce jest ogólnie wyższy wskaźnik przestępstw niż w Szwajcarii.
0
@sebasek99 Czyli niech wrócą zapomniane choroby, a Polska niech zostanie zaściankiem Europy bez 5G ( nierozumiem tego sprzeciwu ). Nie mówiąc o tym podpisie, że wszystko jasne dla Polaka... Popieram Konfederację, ale ta grafika mnie zdenerwowała.
0
@deyna2018 Jeśli chodzi o broń to nie wszędzie gdzie jest dostępna są strzelaniny. W Szwajcarii nie dochodzi do takich rzeczy. W USA problem jest taki, że nikt nie przeprowadza większej weryfikacji i badań psychologicznych ( Trump teraz jeszcze pogorszył sytuację ułatwiając psycholom dostęp). P.S. Sam nie jestem do końca przekonany do broni.
0
@sebasek99 Jakby chcieli to by to zrobili, bo mają większość.
0
@deyna2018 Jest legalna, ale w jakichś okolicznościach ( gwałt, wady dziecka lub zagrożenie życia matki ).
2
@deyna2018 Bo nic z tym nie robią i dalej jest.
0
@ArterkHD Morze i niebo ostro lśni. Dobrze mi, ah jak dobrze mi.
0
@kerouac A jaką ma ideologię?
1
@Qba2113 Niby tak, ale żenujące jest to, że Lahoz odebrał to jako znieważenie. Popełnił wiele błędów, a trybunał tego nie widzi. Wg. mnie ludzie z tej organizacji są ślepi i nie znają się na piłce po prostu...
0
@Chaoss Atom nie jest idealny, bo jest strasznie drogi w budowie i pewnie wybiorą jakieś stare, a są już reaktory torowe, czy solne. Poza tym jest problem z odpadami.
0
@sonek https://www.tvn24.pl/czas-decyzji-debata-w-tvn24-relacja-na-zywo-wybory-parlamentarne-2019,975743,s.html
0
@Shear007 PSL (78%), Konfederacja (76%) i PiS (65%), a najgorzej Lewica.
0
@krzysiek-fcb-17 Spokojnie, ja nie boję się kolejnego Czarnobyla :)
0
@krzysiek-fcb-17 Wiem, że nie da się od tak przejść na inne źródła. Z węglem jest taki problem, że większość z Rosji bierzemy. Jeśli chodzi o atom to ciekawe gdzie Konfederacja wsadzi zużyte paliwo jądrowe ( zalanie betonem beczek w starych kopalniach to nie jest zbyt dobry pomysł). Konfederacja zapomniała chyba o wiatrakach morskich i o prosumentach.
0
@krzysiek-fcb-17 Chciałem na Konfederację, ale nie podoba mi się ich polityka energetyczna oparta na węglu i atomie. O OZE w ogóle zapomnieli...
0
@Criss18Barca Przecież jest napisane holiday 2020. Skąd jesień wytrzasnąłeś?
0
@Odesseiron To czym wg. Ciebie jest homoseksualizm?
0
@Szklaner Sam łykasz, bo nie rozpoznajesz sarkazmu. Nie pisałem tego na poważnie (choć nie popisał się podczas wywiadu). Ja z kolei mam nadzieję, że ty nie masz tego prawa, bo jesteś sztywniakiem i się czepiasz.
1
@damianex10 Bale też ma gdzieś hiszpański :)
5
@Bobski Lautaro Martinez jest lepszą opcją wg. mnie.
0
@Rewolucja123 Kim jest ten Interowiec?
3
@MesQueUnClub_87 Ale po co jak można zdobyć rozgłos ekspresową czerwoną kartką? Lahoz jest pewnie uzależniony od krytyki :)
0
A co OD11 zrobił? Stream się popsuł.
0
@Bykunn u mnie tak samo.
0
@NeroTFP Na którym miejscu dobiegły?
20
@Janiama Jesteś dumny, bo popierają partię, która jest tak samo skompromitowana i beznadziejna co PiS?
0
https://zapodaj.net/b81d5ee5639d8.jpg.html
Co to za grzyby?
2
@Katalonbar Po prostu trzeba grać swoje i zlać Real w El Classico.
0
@Kamilos84 Dzisiaj jest ich dzień wypłaty :)