1

@ShowMe Ten użytkownik się pomylił, bo wielu Kurdów jest w Iranie, Iraku i innych państwach.

0

@Tasde Pod tym względem tak, ale wg. statystyk w Polsce jest ogólnie wyższy wskaźnik przestępstw niż w Szwajcarii.

0

@sebasek99 Czyli niech wrócą zapomniane choroby, a Polska niech zostanie zaściankiem Europy bez 5G ( nierozumiem tego sprzeciwu ). Nie mówiąc o tym podpisie, że wszystko jasne dla Polaka... Popieram Konfederację, ale ta grafika mnie zdenerwowała.

0

@deyna2018 Jeśli chodzi o broń to nie wszędzie gdzie jest dostępna są strzelaniny. W Szwajcarii nie dochodzi do takich rzeczy. W USA problem jest taki, że nikt nie przeprowadza większej weryfikacji i badań psychologicznych ( Trump teraz jeszcze pogorszył sytuację ułatwiając psycholom dostęp). P.S. Sam nie jestem do końca przekonany do broni.

0

@sebasek99 Jakby chcieli to by to zrobili, bo mają większość.

0

@deyna2018 Jest legalna, ale w jakichś okolicznościach ( gwałt, wady dziecka lub zagrożenie życia matki ).

2

@deyna2018 Bo nic z tym nie robią i dalej jest.

0

@ArterkHD Morze i niebo ostro lśni. Dobrze mi, ah jak dobrze mi.

0

@kerouac A jaką ma ideologię?

1

@Qba2113 Niby tak, ale żenujące jest to, że Lahoz odebrał to jako znieważenie. Popełnił wiele błędów, a trybunał tego nie widzi. Wg. mnie ludzie z tej organizacji są ślepi i nie znają się na piłce po prostu...

0

@Chaoss Atom nie jest idealny, bo jest strasznie drogi w budowie i pewnie wybiorą jakieś stare, a są już reaktory torowe, czy solne. Poza tym jest problem z odpadami.

0

@Shear007 PSL (78%), Konfederacja (76%) i PiS (65%), a najgorzej Lewica.

0

@krzysiek-fcb-17 Spokojnie, ja nie boję się kolejnego Czarnobyla :)

0

@krzysiek-fcb-17 Wiem, że nie da się od tak przejść na inne źródła. Z węglem jest taki problem, że większość z Rosji bierzemy. Jeśli chodzi o atom to ciekawe gdzie Konfederacja wsadzi zużyte paliwo jądrowe ( zalanie betonem beczek w starych kopalniach to nie jest zbyt dobry pomysł). Konfederacja zapomniała chyba o wiatrakach morskich i o prosumentach.

0

@krzysiek-fcb-17 Chciałem na Konfederację, ale nie podoba mi się ich polityka energetyczna oparta na węglu i atomie. O OZE w ogóle zapomnieli...

0

@Criss18Barca Przecież jest napisane holiday 2020. Skąd jesień wytrzasnąłeś?

0

@Odesseiron To czym wg. Ciebie jest homoseksualizm?

0

@Szklaner Sam łykasz, bo nie rozpoznajesz sarkazmu. Nie pisałem tego na poważnie (choć nie popisał się podczas wywiadu). Ja z kolei mam nadzieję, że ty nie masz tego prawa, bo jesteś sztywniakiem i się czepiasz.

1

@damianex10 Bale też ma gdzieś hiszpański :)

5

@Bobski Lautaro Martinez jest lepszą opcją wg. mnie.

0

@Rewolucja123 Kim jest ten Interowiec?

3

@MesQueUnClub_87 Ale po co jak można zdobyć rozgłos ekspresową czerwoną kartką? Lahoz jest pewnie uzależniony od krytyki :)

0

A co OD11 zrobił? Stream się popsuł.

0

@Bykunn u mnie tak samo.

0

@NeroTFP Na którym miejscu dobiegły?

20

@Janiama Jesteś dumny, bo popierają partię, która jest tak samo skompromitowana i beznadziejna co PiS?

0

2

@Katalonbar Po prostu trzeba grać swoje i zlać Real w El Classico.

0

@Kamilos84 Dzisiaj jest ich dzień wypłaty :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?