0

Gra ktoś w Sniper Elite 4 na PS4? Może jakiś mecz online zagramy?

0

@wachaFCB Kylian woli Real, więc nie wiem, czy chciałby przejść. Fajnie jakby przyszedł, bo w PSG zaczyna już pajacować. Paryż ma jakiś bardzo zły wpływ na zawodników...

1

@msmsms Przecież jest Virgil van Dijk.

0

@Wichurek Jeden skowronek wiosny nie czyni :)

0

@tadzik447 Trzeba zjeść, co się będzie marnować...

7

@Janiama Taa, a opozycja sprawi, że Polska będzie najbogatsza i najlepsza na świecie. Głosowanie na ludzi, którzy już wcześniej się skompromitowali by odsunąć od władzy skompromitowanych ludzi jest bardzo mądrym pomysłem...

0

@Kubox Stal pod wpływem wysokiej temperatury traci swoją wytrzymałość i wcale nie musi się stopić (podobno stalowe belki były poskręcane ) Poza tym w budynku paliło się wiele różnych rzeczy (paliwo lotnicze zapoczątkowało wielki pożar). Jeśli chodzi o upadek wieży to w tym budynku było mnóstwo powietrza i dlatego pył wystrzelił. Wg. mnie był to zamach terrorystyczny, ale oczywiście możesz mieć swoje zdanie. BTW WTC było celem ataku już w 93 roku, a chyba w 76 był pożar, który dużo zniszczeń spowodował.

0

@A4ron Przecież Strefa 51 istnieje i jest to baza wojskowa, w której testuje się samoloty i inne maszyny latające. BTW jeśli uważasz, że w Pentagon nie uderzył samolot to radzę puknąć się w głowę. Po pierwsze samolot nie zrobił ogromnej dziury, gdyż był zrobiony z lekkich materiałów i walnął w potężny, betonowy budynek, w którym nawet szyby są odporne na wybuchy. Po drugie inżynier, który jako pierwszy przybył na miejsce wypadku znalazł czarną skrzynkę i nawet uniformy z częściami ciała pracowników linii lotniczej.
https://www.popularmechanics.com/military/a5659/debunking-911-myths-pentagon/

4

@Janiama Taka sama żenada jak KO, która robi cyrk z listami i programem oraz wystawia Błońską jako kandydatkę na premiera. Te dwa stronnictwa są żenujące...

4

@Bamek94 Kukiz jest już żenujący. PSL to największe badziewie polskiej polityki. Przystawka, która wiecznie się ośmiesza i zmienia poglądy jak chorągiewka. Głupio zrobił łącząc się z tym g...

1

@Chwytliwy Piłkarz świetny, ale jego zachowanie sprawia, że mam go już dosyć.

0

@Vxb93 Jeśli Ansu będzie seryjnie ładować bramki przeciwnikom Barcelony to dla mnie dalej będzie to samo :)

0

@4drian0 Poza tym to spowoduje, że telefon będzie się bujał. Nie mówiąc już o zostawieniu lightninga zamiast wsadzenia USB C (znowu kasę trzeba na oficjalne akcesoria wydawać).

3

@4drian0 Ten tył jest okropny po prostu i nie dziwię się, że o nim wspomniał. To jakiś koszmarek jest...

0

0

@Encore Oby nie pozwolili Penaldo strzelić więcej bramek.

0

@Odesseiron Niektórzy mają tylko naziemną, bo jest za darmo i korzystają głównie ze streamingu.

1

@KSSniper Oby kopał się po czole.

0

@bari_94 Przecież wiadomo, że na Euro coś im się w głowach przestawi i będą najlepszą drużyną w Europie, a inni będą nam zazdrościć! :)

0

@Bobo25 Dzięki, bo nie mogłem znaleźć tego wpisu.

0

Wytłumaczy mi ktoś to wybieranie meczów przez 11 i C+? Co ile kolejek jest pierwszeństwo wyboru?

0

@kondi21 Związek z Ernesto jest bardzo namiętny i strasznie burzliwy :)

0

@Janiama Cały wuja...

0

@NeroTFP Oby w Tokio się nie sfajdał :)

3

@Ermitano La Rambla.

3

@ArdoFCB Korwin i Liroy też się do cyrku nadają (nie jestem za KO, Wiosną, czy Razem).

0

@YouShouldListenToMe Ja na razie nie zamierzam głosować, bo nie mam pomysłu. Konfederacja jest dla mnie zbyt radykalna, a PSL to przystawka, która co chwile zmienia poglądy.

0

@ArdoFCB Polacy wygrają, bo Wuja coś wymyśli i piłkarze będą "próbować".

0

@ArterkHD A Kind of Magic i Under Pressure

0

@YouShouldListenToMe Czyli dalej będzie era PO-PiS, bo zagłosujecie na KO, by sprzeciwić się PiSowi. Te dwie partie to chłam. Jedni to germanofile, a drudzy są za Izraelem i USA.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?