19 września 2019, 17:20
0
@Cave Jest EA Access na ps4, bo sam używam.
19 września 2019, 12:10
7
Nie wiem, czy było, ale ta informacja może się komuś przydać. Mecz LM Barcelona vs Inter będzie transmitowany w TVP [Skróty LM TVP].
19 września 2019, 12:09
@kapi_lt Dzięki, bo nie słyszałem o tym. Oby to nie był koniec Kubicy w F1...
19 września 2019, 12:04
@Pawelec7 Haas może ich przyjąć, bo głównego sponsora stracili.
18 września 2019, 20:56
@monsterrize Z tego co wiem, to nie. Przed FIFA 19 zarobiłem tak 20 tys. coinsów.
18 września 2019, 19:27
@DonAndrzejos Aplikacja do FUT-a, w której możesz handlować kartami i zarabiać coinsy zanim będzie premiera fify 20.
18 września 2019, 18:59
@xArabx To usuń EA Access Hub i wyloguj się z PSN.
18 września 2019, 17:08
@TheMugShot Żadna, bo wódka to szajs :-)
18 września 2019, 16:43
@xArabx Ja mam gry w tej zakładce, więc to musi być jakiś bug. Zrestartuj router i ps4.
17 września 2019, 18:41
@usztafeusze Używam i jest genialny.
17 września 2019, 18:20
@marcinK0000 Ipla.
17 września 2019, 18:08
2
@Szreko Xiaomi mi 9t Pro, Asus Zenfone 6
17 września 2019, 17:14
@Mario96w Chyba w Fifie :)
17 września 2019, 16:53
@damianex10 Niedość, że Polsat zaprasza Panasewicza i pokazuje kuchnię mistrzów to jeszcze Hajto wrzucą do komentowania. Cały Polszmat...
17 września 2019, 16:43
@Bamek94 Już nie, bo zmienili.
17 września 2019, 16:42
@Oskar00 Co znaczy btts?
17 września 2019, 14:02
4
@olikwierk10 Hajto będzie komentować? Ja pierdzielę...
16 września 2019, 19:11
Czy FUT i kariera działają normalnie w Fifie z EA Access?
16 września 2019, 18:11
@Transu96 Ekstraklapa jest na poziomie brytyjskiej okręgówki.
16 września 2019, 11:27
@SuperGamon W poprzednim sezonie było 40 zł na tydzień :)
15 września 2019, 18:28
Co to za spotkanie w Izraelu?
15 września 2019, 17:10
@barcanawieki A USA ma Phalanx, który pozamiata te wszystkie rakietki...
15 września 2019, 13:43
@Messibestplayerintheworld Zgadzam się, ale mam nadzieję, że da radę.
15 września 2019, 13:39
Pewnie OD11 zacznie teraz zapieprzać, by Fati go ze składu nie wyrzucił :)
15 września 2019, 13:32
@Criss18Barca A gdyby Brzęczkowi coś przeskoczyło to mógłby wygrać sekstet z Barceloną.
14 września 2019, 15:27
@4drian0 i realmadridcffan19 :)
14 września 2019, 15:26
Pukki chyba się nie wstrzeli z MC. Co myślicie?
14 września 2019, 12:22
@Encore Jeśli drużynie brakuje zaangażowania to nawet najlepszy piłkarz nic nie zrobi.
14 września 2019, 11:51
@LionelM95 Ciekawe kto w tym sezonie "zgwałci" Barcelonę...
14 września 2019, 00:08
6
@ViscaBarca123 Nie lubię go zbytnio, ale takie jechanie po nim jest idiotyczne i niedojrzałe.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@Cave Jest EA Access na ps4, bo sam używam.
7
Nie wiem, czy było, ale ta informacja może się komuś przydać. Mecz LM Barcelona vs Inter będzie transmitowany w TVP [Skróty LM TVP].
0
@kapi_lt Dzięki, bo nie słyszałem o tym. Oby to nie był koniec Kubicy w F1...
0
@Pawelec7 Haas może ich przyjąć, bo głównego sponsora stracili.
0
@monsterrize Z tego co wiem, to nie. Przed FIFA 19 zarobiłem tak 20 tys. coinsów.
0
@DonAndrzejos Aplikacja do FUT-a, w której możesz handlować kartami i zarabiać coinsy zanim będzie premiera fify 20.
0
@xArabx To usuń EA Access Hub i wyloguj się z PSN.
0
@TheMugShot Żadna, bo wódka to szajs :-)
0
@xArabx Ja mam gry w tej zakładce, więc to musi być jakiś bug. Zrestartuj router i ps4.
0
@usztafeusze Używam i jest genialny.
0
@marcinK0000 Ipla.
2
@Szreko Xiaomi mi 9t Pro, Asus Zenfone 6
0
@Mario96w Chyba w Fifie :)
0
@damianex10 Niedość, że Polsat zaprasza Panasewicza i pokazuje kuchnię mistrzów to jeszcze Hajto wrzucą do komentowania. Cały Polszmat...
0
@Bamek94 Już nie, bo zmienili.
0
@Oskar00 Co znaczy btts?
4
@olikwierk10 Hajto będzie komentować? Ja pierdzielę...
0
Czy FUT i kariera działają normalnie w Fifie z EA Access?
0
@Transu96 Ekstraklapa jest na poziomie brytyjskiej okręgówki.
0
@SuperGamon W poprzednim sezonie było 40 zł na tydzień :)
0
Co to za spotkanie w Izraelu?
0
@barcanawieki A USA ma Phalanx, który pozamiata te wszystkie rakietki...
0
@Messibestplayerintheworld Zgadzam się, ale mam nadzieję, że da radę.
0
Pewnie OD11 zacznie teraz zapieprzać, by Fati go ze składu nie wyrzucił :)
0
@Criss18Barca A gdyby Brzęczkowi coś przeskoczyło to mógłby wygrać sekstet z Barceloną.
0
@4drian0 i realmadridcffan19 :)
0
Pukki chyba się nie wstrzeli z MC. Co myślicie?
0
@Encore Jeśli drużynie brakuje zaangażowania to nawet najlepszy piłkarz nic nie zrobi.
0
@LionelM95 Ciekawe kto w tym sezonie "zgwałci" Barcelonę...
6
@ViscaBarca123 Nie lubię go zbytnio, ale takie jechanie po nim jest idiotyczne i niedojrzałe.