@KmN Najlepsze jest to, że MU nic nie wygrało, De Gea się w LM skompromitował i ma najgorsze statystyki ze wszystkich nominowanych piłkarzy. Ederson został bardzo źle potraktowany.
@Keenone Przecież i tak wszyscy umrzemy. Poza tym z wieloma śmiertelnymi chorobami można normalnie żyć (sam mam taką chorobę), studiować, mieć życie towarzyskie i założyć własną rodzinę.
0
@NeroTFP Kto to napisał?
0
@bialagora I jeszcze te pretensje do innych jak sam zepsuje akcję. El Pistolero dużo dał Barcelonie, ale on się już kończy...
0
@WisniaKala Polski rap to kamieni kupa...
0
@Cariones A ja klasycznie szrot dostaję...
1
@SuperPatsonFCB Prezerwatywy kupowałeś kartą rodziców?
0
@barteq Jeszcze te rzuty wolne :)
2
@KmN Najlepsze jest to, że MU nic nie wygrało, De Gea się w LM skompromitował i ma najgorsze statystyki ze wszystkich nominowanych piłkarzy. Ederson został bardzo źle potraktowany.
0
A kiedy gramy ze Słowenią?
0
@Janiama A w LE dopiero w finale trafili na dobra drużynę...
4
@Janiama Dla mnie obecność Hazarda jest skandaliczna.
0
@DaPi Uuu Maszyna na de Jonga zagłosował.
0
@BigShaq Za Laporte musi być de Ligt.
1
@MaTt_BarcaFan Żałosna jest ta jedenastka...
0
@Homeopata8989 A kiedy jest gala ZP?
0
@gumaz Pukki raczej strzeli, ale nie wiem, czy utrzymają wynik.
0
@El dominatore Oby Łosie wbiły im parę bramek...
0
@Transu96 Może stroje Lipska na LM są dostępne?
2
@Arkon Szczególnie, że w SLD są komuchy i ludzie, którzy już się skompromitowali podczas swoich rządów.
0
@tadzik447 Zależy jaka broń, bo bomby (konwencjonalne/atomowe) nie są dobre dla środowiska.
0
@FCBeSeM Tak na szybko to dodali morale i wpływ dobrych występów na ovrl (jeśli dobrze będziesz grał piłkarzem to on się szybciej rozwinie).
1
@amanter Jeśli wygra Ronaldo to będzie to wielki skandal.
0
@seba1324 Teraz nie ma, więc ogrywam Need for Speed i inne. Zobaczymy, czy będzie.
0
@Socjopata O co chodzi z tym ostatnim typem f+4ako?
0
@Esio Sprzedam Passeratti na LPG z 2010. Babcia jeździła nim co niedzielę do kościoła i somsiad czasem nad jezioro jeździł.
1
@Cwaniak4 Nie musisz kupować żadnej płyty. Gry są pobierane na konsolę i odpalasz je bez niczego.
2
@neymarjr_143 #RamosDependencia
0
@FDJ Taa, starożytni kosmici z Vegi :)
12
@SHIBA Zagłosuję na Ciebie w plebiscycie na ZP!
0
Z takim budżetem Mbappe jest bardziej realny :)
1
@Keenone Przecież i tak wszyscy umrzemy. Poza tym z wieloma śmiertelnymi chorobami można normalnie żyć (sam mam taką chorobę), studiować, mieć życie towarzyskie i założyć własną rodzinę.