0

@BarcaInfo Szkoda, że Messi ma taką słabą zdobycz bramkową w finałach LM... Oby wystąpił jeszcze w jakimś przed zakończeniem kariery.

0

@Socjopata Nigdy w życiu! Za taki pomysł hiszpańska policja powinna Ciebie potraktować pałami :)

2

@OliwiaVeB To chyba już znamy przyczynę małej ilości asyst. Gość nie chce mieć więcej dzieci, więc nie asystuje. Jakby ciągle zdobywał asysty to żona by go w nocy zajechała...

0

@DonMatteo901 Co to za jegomość?

2

https://maps.app.goo.gl/qauHrizdCwzHyVrz8
Oto La Rinconada, czyli najwyżej położone miasto na świecie. Jest to peruwiańskie miasto w Andach, położone na 5100 m n.p.m. Kiedyś ( 2001 rok ) był to mały obóz poszukiwaczy złota, ale gdy ceny tego surowca podskoczyły, wybuchła tam gorączka złota i obecnie mieszka tam 50 tys. mieszkańców. Ludzie, którzy pracują tam w kopalni zarabiają tylko ostatniego dnia miesiąca. Tego dnia całe złoto jakie wydobędą staje się ich własnością. Dlatego coraz więcej ludzi decyduje się na życie w bardzo ciężkich warunkach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@puyol_presidend5 Piękno piłki nożnej :P

0

A idź pan w cholerę z tą Borussią... Favre może się już powoli pakować...

0

@hefaj6 Lautaro jest na wyższym poziomie, bo gra w dobrej lidze i błyszczy w repce. Jeśli chodzi o Norwega to może go dogonić, bo jest młodszy i teraz ma super okres oraz formę. Zobaczymy, który dłużej utrzyma dobrą grę.

0

Niezły ten Haland. Aż nie wiem kogo bym wolał w Barcelonie: go, czy Lautaro :)

0

Trzeba przyznać, że Lautaro potrafi się znaleźć w odpowiednim miejscu i czasie.

0

@Odesseiron Ja doda się do tego jeszcze rtęć i arsen z Bełchatowa to wychodzi masakrycznie rakotwórczy koktajl...

0

@panczo Mam nadzieję, że wygrasz. 1 z 10 to świetny turniej.

0

@czosnekfcb I oczywiście wygra BVB! Echte Liebe!

0

@TheNekro94 Czyli jak ktoś wygrał WF z najwyższą ilością pkt to dostaje 50 kafli? To faktycznie śmiesznie mało.

0

@Mankind Oprócz pieniędzy, o których wspomniał kolega niżej, dostaje się jeszcze pobyt w Gołębiewskim, a zwycięzca wielkiego finału może liczyć na 40 tys. zł.

3

@Katalonbar Nie, nie możesz bo bateria wybuchnie :)

2

@jedrek7000 Ja będę zadowolony dopiero wtedy, gdy Barcelona nie zmarnuje wypracowanej przewagi z jakimś poważnym przeciwnikiem. Teraz jestem chłodno nastawiony do Barcelony EV i się nie nakręcam, bo znowu cała para może pójść w gwizdek...

0

@Encore Strasznie obniżył loty.

0

@Kompletny Dużo pkt zdobył?

0

@panczo A o jakie zawody/konkurs chodzi?

1

@4drian0 Gracze.

0

Czy Galatasaray ma szanse, by powstrzymać Real?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Avada Kedavra I wrzucisz zdjęcia?

0

@Odesseiron Ależ ten Kaczyński jest straszny... Ilu opozycjonistów wybił...

1

@Odesseiron Tokarczuk po prostu nie wie co mówi. Kresy wschodnie były właśnie słabo rozbudowane i nie było jakiejś wielkiej akcji kolonizacyjnej. Poza tym jestem ciekawy co myśli o Francji jak nazywa Polaków kolonizatorami, mordercami żydów i właścicielami niewolników...

1

@Janiama No ale nie zostali sprowadzeni siłą jako niewolnicy, by usługiwać Polakom. Mogli tworzyć swoje "biznesy" i się rozwijać. My korzystaliśmy z ich pracy, a oni z naszej.

0

@hoeniker Ale mówił o zemście ciemiężonych.

20

@Janiama Owszem w Polsce zdarzały się pogromy, ale w porównaniu do innych państw europejskich, Żydzi mieli dobre warunki do życia. Jeśli chodzi o II wś. to naprawdę nie mamy się czego wstydzić, bo nie utworzyliśmy państwa kolaboracyjnego, które masowo wydawało Żydów Niemcom (tak jak Francuzi). A jeśli chodzi o niektóre wymienione przez Ciebie autorytety to mogę powiedzieć, że niektórzy z nich zasługują na krytykę, a szczególnie odklejony od rzeczywistości Wałęsa, czy Stuhr ze swoimi kretyńskimi tekstami (np. o chłopach folwarcznych).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?