2

Morawiecki oglądał Atletico - Barcelona z @OnefootballEN. Czytaj tutaj:
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/857376/la-liga-atletico-madryt-fc-barcelona-mateusz-morawiecki-ogladal-mecz-z-premierem
Już wiem dlaczego Barcelona wygrała z Atletico (Mati kibicuje Atleti) :)

1

@Jakchcesz Ja tak mam z wigilijnymi pierogami mojej babci :)

1

@Danny Gaucho Mnie też możesz oznaczać, bo ta seria jest świetna.

0

@Hushovt Mnie to bardzo cieszy, bo błękitni szejkowie nie wygrają PL :)

0

@Rewolucja123 Taaa i już trzeci sezon piłkarze grają słabo, a EV nie ma nic do powiedzenia choć bardzo mu zależy... Ile jeszcze będziesz go bronił? Po tych dwóch katastrofach EV powinien być wywalony na zbity pysk, bo trener powinien napędzać drużynę do walki, a nie kucnąć i patrzeć jak rywal niszczy Twoją drużynę na boisku.

1

@TR3YWAY Ja chcę tylko zwolnienia Valverde.

0

EV nie wygląda na zadowolonego...

0

@bartekmess Problemem jest to, że EV ma wyniki, a taki Emery, czy Pochettino zawalili w tym sezonie. EV powinien zostać wywalony już po Romie, ale zatrzymano go i doszło do kolejnej katastrofy. Barto boi się ryzykować po prostu...

0

@macio_944 A z jakich programów korzystasz?

5

Nominuję @SHIBA za zaskakujące ciekawostki i zdjęcia, dzięki którym można bardzo poszerzyć swoją widzę o świecie oraz za wzbogacanie La Rambli!
Wyróżnienia:
@Danny Gaucho za to, że lubi Stathama i zawsze poprawia mi humor.
@Kajtek77 za wspaniałe ciekawostki historyczne.

0

@KataloniaMyLive A wiesz, że piłkarze osiągają najlepszą formę w różnym wieku? Nie wszyscy są tacy sami. Irytują mnie kontuzje Dembele, ale on może jeszcze odpalić, bo jest po prostu młody.

1

@JohnA Chciałbym żeby Barcelona go ściągnęła, ale BVB raczej nie zamieni się na Dembele.

0

@Cvzx Zgadzam się. Poza tym rzadko łapie kontuzje i jest prawonożny. Problemem jest kasa i jego zachowanie ( spóźnianie się na treningi, czyli to co Dembele i coś o kłótniach z trenerem słyszałem).

0

Jadon Sancho podobno chce kontynuować swoją karierę w Hiszpanii. Szkoda tylko, że zachowuje się nieprofesjonalnie i spóźnia się na treningi.

0

@xArabx Liverpool ma bilans bramek +3, a Salzburg +5, a w pierwszym meczu Live wygrał 4:3, więc sobie policz :)

1

@SHIBA Szkoda, że przez rewolucję ekstremistów z 1979 roku muszą się tak ubierać: https://zapodaj.net/016d1a202bc8d.jpg.html

0

@Sabrina_spellman Moja babcia gotuje dobrze, ale jak klopsy wjeżdżają na stół to robi mi się niedobrze i trzeba udawać, że smakuje :)

0

@Czechuton Ja uważam, że Everton jest bardziej realistycznym kierunkiem. Ciekawe skąd Chelsea wytrzasnęli :)

0

@piotrek1315 Wg. nich mógłby zastępować Girouda.

0

Planeta Milan podaje, że Krzysztof Piątek może zostać wypożyczony do Chelsea. Myślicie, że pod wodzą Lamparda Krzysiu wróciłby na dobre tory?

0

@ArdoFCB Chyba żadnego nie obejrzę.

0

@KamQiX Faktycznie pisałem coś podobnego przed poprzednią potyczką, ale myślę, że tym razem będzie tak jak mówię :)

0

@Meloman69 Wg. mnie BVB zostanie zmiażdżona, bo są w dużym kryzysie, a Favre nie ma pomysłu na grę.

0

@SinMistico Oby nie skończyło się tak jak z Umtitim.

0

Niby Wolves i Sheffield zaskakują, ale trzeba przyznać, że do ich sukcesów bardzo przyczyniła się badziewna forma Arsenalu, Tottków oraz Man UTD. Chociaż gdyby silne zespoły zawsze były silne to liga byłaby nudna.

0

@Coutinho007 Właśnie o to mi chodzi. Jeśli chcesz wydać taką kasę to musisz mieć pomysł na zawodnika, a nie kupować na siłę, bo zarząd ma taki kaprys.

7

@Kengo B/R football i Zezo robią genialne rysunki :)

1

@Odesseiron Jak dasz to autko Rosjanom to zrobią Ci terenowe Lambo (na yt był taki ruski filmik) i sobie pojeździsz.
edit: No chyba, że kupisz model Urus.

3

@Odesseiron Bo tak powinno być, a nie wydawanie setek milionów € i problemy z ustawieniem zawodników.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?