0

@snoopdegie Na razie są tylko plotki i zarząd jeszcze się nie wypowiedział, więc nikt nie wie kiedy będzie prezentacja.

0

@Hushovt Dembuś niedługo wróci i uratuje Barcelonę :-)

0

@Murazor Kiedy wygrali Azjatycką LM? Z tego co kojarzę to doszli z Xavim do 1/2.

0

@Chwytliwy BVB ma już Hålanda, więc za dużo by nie pograł.

3

@Bocian95 W poprzednich sezonach też tak było i wiemy jak się to skończyło.

4

@Bocian95 Jego czas już dawno powinien minąć. Miał już dwa sezony, by coś udowodnić i nie ma sensu tego dłużej ciągnąć.

2

@contowsky Chyba Szwajcaria :-)

0

@Volk Chiny już mają najwięcej okrętów wojennych na świecie. US Navy nadal jest najsilniejsza na świecie (mniej statków, ale mają cięższe lotniskowce), ale Chiny będą chcieli jej dorównać i przewyższyć (już testują okrętowe railguny i podobno mają już radary porównywalne z amerykańskimi).

0

@Volk Nie podoba mi się, że USA uważa się za światowego policjanta, ale np. dzięki interwencji w Korei część Koreańczyków może żyć w miare normalnym i bardzo zaawansowanym technologicznie państwie, a nie w jakiejś komunistycznej melinie :) A tak poza tym USA próbują utrzymać się na pozycji światowego hegemona, bo Chiny mają coraz więcej do powiedzenia, więc w przyszłości może nie być ciekawie...

0

@mesqueunbarca A wiesz, że Churchill oddał nas, by wygrać wojnę? Hitler tylko czekał na wzrost napięcia u aliantów i rozpad koalicji, więc Winston podjął trudną decyzję by Stalin się nie wywinął z wojny.

0

Czy w trybie fabularnym Volta football też trafiacie ciągle na Syd w przeciwnej drużynie? Wygląda na to, że gra łączy się ze składami innych użytkowników i jest to trochę dziwne jak na kampanię.

0

Podacie mi jakieś średnie zespoły z własnym stadionem do kariery w Fifa 20?

4

@Volk Ale Olmo też jest z La Masii i chciałby wrócić do Barcelony.

1

@IronSanHybrid B/R Football jest genialne. Zawsze mnie rozśmieszają :)

0

@bartoszekkk Tego z Wolves?

0

@BarcaInfo Zobaczymy co zrobią, ale ogólnie jestem za tym transferem, bo to tani i dobrze zapowiadający się zawodnik.

1

@FCBMati10 Ja będę kibicował Kloppowi, bo nie lubię "petrodolarów FC".

0

@mrboom Wyślesz na priva?

1

@LuisSalvano Nie ma to jak chwalić się swoim cwaniactwem i brakiem jakichkolwiek skrupułów, czy empatii. Ciekawe jak byś się czuł gdyby ktoś nawalał Tobie odkurzaczem o 1 w nocy. Fajnie, że jesteś konsekwentny, ale pomyśl też o innych...

0

@Mario96w Jak lubi hazard to wydaj te pieniądze na spotkanie z @Socjopata i niech zrobi wszystko na odwrót :)

0

@ArdoFCB On już dawno powinien dostać europejski nakaz aresztowania. Nie rozumiem czemu Szwecja go tak broni.

0

@Danny Gaucho Napisałeś, że masz nadzieję, że Koeln wrócą do Bundesligi, a przecież oni już tam są.

0

@messi564 Plants vs Zombies 2

1

@Tom0VeB To przypomnij nam kiedy ostatnio Cris strzelił z wolnego.

0

@Lord_Vader Ronaldo strzela piękne bramki z dyńki i staje się coraz głupszy, bo obity mózg doznaje mikrouszkodzeń :)
BTW kogo masz na awku?

0

@Colon Święcicki co chwile gadał o jego stopie.

0

@snoopdegie Przecież sprzedajemy Rakiticia, Suareza i Semedo :)

2

@kubools5 Footybite

0

@xofcbxo Przecież wszyscy wiemy, że Wałęsa mu powiedział żeby zaczął kopać piłkę! Po co kłamiesz i przypisujesz sobie zasługi tego Męża Stanu?!

0

@macio_944 Mają przeć do przodu jak Patton!
Kombinować jak Rommel!
Oraz celnie i mocno strzelać, tak jak czołgiści Żukowa na Łuku Kurskim!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?