@Volk Chiny już mają najwięcej okrętów wojennych na świecie. US Navy nadal jest najsilniejsza na świecie (mniej statków, ale mają cięższe lotniskowce), ale Chiny będą chcieli jej dorównać i przewyższyć (już testują okrętowe railguny i podobno mają już radary porównywalne z amerykańskimi).
@Volk Nie podoba mi się, że USA uważa się za światowego policjanta, ale np. dzięki interwencji w Korei część Koreańczyków może żyć w miare normalnym i bardzo zaawansowanym technologicznie państwie, a nie w jakiejś komunistycznej melinie :) A tak poza tym USA próbują utrzymać się na pozycji światowego hegemona, bo Chiny mają coraz więcej do powiedzenia, więc w przyszłości może nie być ciekawie...
@mesqueunbarca A wiesz, że Churchill oddał nas, by wygrać wojnę? Hitler tylko czekał na wzrost napięcia u aliantów i rozpad koalicji, więc Winston podjął trudną decyzję by Stalin się nie wywinął z wojny.
Czy w trybie fabularnym Volta football też trafiacie ciągle na Syd w przeciwnej drużynie? Wygląda na to, że gra łączy się ze składami innych użytkowników i jest to trochę dziwne jak na kampanię.
@LuisSalvano Nie ma to jak chwalić się swoim cwaniactwem i brakiem jakichkolwiek skrupułów, czy empatii. Ciekawe jak byś się czuł gdyby ktoś nawalał Tobie odkurzaczem o 1 w nocy. Fajnie, że jesteś konsekwentny, ale pomyśl też o innych...
0
@snoopdegie Na razie są tylko plotki i zarząd jeszcze się nie wypowiedział, więc nikt nie wie kiedy będzie prezentacja.
0
@Hushovt Dembuś niedługo wróci i uratuje Barcelonę :-)
0
@Murazor Kiedy wygrali Azjatycką LM? Z tego co kojarzę to doszli z Xavim do 1/2.
0
@Chwytliwy BVB ma już Hålanda, więc za dużo by nie pograł.
3
@Bocian95 W poprzednich sezonach też tak było i wiemy jak się to skończyło.
4
@Bocian95 Jego czas już dawno powinien minąć. Miał już dwa sezony, by coś udowodnić i nie ma sensu tego dłużej ciągnąć.
2
@contowsky Chyba Szwajcaria :-)
0
@Volk Chiny już mają najwięcej okrętów wojennych na świecie. US Navy nadal jest najsilniejsza na świecie (mniej statków, ale mają cięższe lotniskowce), ale Chiny będą chcieli jej dorównać i przewyższyć (już testują okrętowe railguny i podobno mają już radary porównywalne z amerykańskimi).
0
@Volk Nie podoba mi się, że USA uważa się za światowego policjanta, ale np. dzięki interwencji w Korei część Koreańczyków może żyć w miare normalnym i bardzo zaawansowanym technologicznie państwie, a nie w jakiejś komunistycznej melinie :) A tak poza tym USA próbują utrzymać się na pozycji światowego hegemona, bo Chiny mają coraz więcej do powiedzenia, więc w przyszłości może nie być ciekawie...
0
@mesqueunbarca A wiesz, że Churchill oddał nas, by wygrać wojnę? Hitler tylko czekał na wzrost napięcia u aliantów i rozpad koalicji, więc Winston podjął trudną decyzję by Stalin się nie wywinął z wojny.
0
Czy w trybie fabularnym Volta football też trafiacie ciągle na Syd w przeciwnej drużynie? Wygląda na to, że gra łączy się ze składami innych użytkowników i jest to trochę dziwne jak na kampanię.
0
Podacie mi jakieś średnie zespoły z własnym stadionem do kariery w Fifa 20?
4
@Volk Ale Olmo też jest z La Masii i chciałby wrócić do Barcelony.
1
@IronSanHybrid B/R Football jest genialne. Zawsze mnie rozśmieszają :)
0
@bartoszekkk Tego z Wolves?
0
@BarcaInfo Zobaczymy co zrobią, ale ogólnie jestem za tym transferem, bo to tani i dobrze zapowiadający się zawodnik.
1
@FCBMati10 Ja będę kibicował Kloppowi, bo nie lubię "petrodolarów FC".
0
@mrboom Wyślesz na priva?
1
@LuisSalvano Nie ma to jak chwalić się swoim cwaniactwem i brakiem jakichkolwiek skrupułów, czy empatii. Ciekawe jak byś się czuł gdyby ktoś nawalał Tobie odkurzaczem o 1 w nocy. Fajnie, że jesteś konsekwentny, ale pomyśl też o innych...
0
@Mario96w Jak lubi hazard to wydaj te pieniądze na spotkanie z @Socjopata i niech zrobi wszystko na odwrót :)
0
@ArdoFCB On już dawno powinien dostać europejski nakaz aresztowania. Nie rozumiem czemu Szwecja go tak broni.
0
@Danny Gaucho Napisałeś, że masz nadzieję, że Koeln wrócą do Bundesligi, a przecież oni już tam są.
0
@messi564 Plants vs Zombies 2
1
@Tom0VeB To przypomnij nam kiedy ostatnio Cris strzelił z wolnego.
0
@Lord_Vader Ronaldo strzela piękne bramki z dyńki i staje się coraz głupszy, bo obity mózg doznaje mikrouszkodzeń :)
BTW kogo masz na awku?
0
@Colon Święcicki co chwile gadał o jego stopie.
0
@snoopdegie Przecież sprzedajemy Rakiticia, Suareza i Semedo :)
2
@kubools5 Footybite
0
@xofcbxo Przecież wszyscy wiemy, że Wałęsa mu powiedział żeby zaczął kopać piłkę! Po co kłamiesz i przypisujesz sobie zasługi tego Męża Stanu?!
0
@macio_944 Mają przeć do przodu jak Patton!
Kombinować jak Rommel!
Oraz celnie i mocno strzelać, tak jak czołgiści Żukowa na Łuku Kurskim!