@NismoFCB Spokojnie dasz radę bez navi, bo można pobrać mapy i offline korzystać, a poza tym mapy w telefonach są już na wystarczająco wysokim poziomie.
Naukowcy pracują nad panelami słonecznymi mogącymi wytwarzać energię w nocy. Mają korzystać z nocnego ochłodzenia. To taki heat sink, który produkuje energię elektryczną wyzwalając zgromadzone ciepło. Uważa się, że te nowe ogniwa mogą osiągnąć do 25% wydajności podobnych rozmiarowo ogniw fotowoltaicznych pracujących w świetle przez cały dzień. https://www.popularmechanics.com/science/a30753326/reverse-solar-panels/
Unowocześniona wersją filmu braci Lumière z dźwiękiem i lepszą jakością obrazu. Chodzi o ten z pociągiem wjeżdżającym na stację, przed którym wg. legendy ludzie uciekali na pierwszym pokazie.
1
@Err0r Masz bardzo dużo błędów i następnym razem pisz wolniej
1
@NismoFCB Spokojnie dasz radę bez navi, bo można pobrać mapy i offline korzystać, a poza tym mapy w telefonach są już na wystarczająco wysokim poziomie.
0
@AdrianGajewski2005 Uuu, jesteś niezłym biologiem z tego co widzę :)
0
@snake99 https://www.elevensports.pl/wideo/pilka-nozna/23-kolejka-LaLiga-skroty/6cffe4601e42529666049c6319b14b8b
Obejrzyj sobie od 9:26 i przestań gadać głupoty. Lenglet nie miał prawidłowo ułożonej ręki i ewidentnie zmienił tor lotu piłki.
0
@LuisSalvano Tylko, że Ney zażyczy sobie ogromną pensję, która dodatkowo obciąży budżet.
9
@olikwierk10 Setien posadził go na ławce żeby go nie przeciążyć. Przy obecnej syt. kadrowej jego kontuzja byłaby katastrofą.
0
@Suzu Aha to muszę dokładniej obejrzeć.
0
@NGTRX Ale kogo i dlaczego zabił?
0
Wie ktoś dlaczego wiedźmin Geralt ma przydomek "Rzeźnik z Blaviken"? Wiem, że musiał kogoś zabić, ale nie wiem dlaczego :)
0
@LuisSalvano Ale trzeba budować zgraną drużynę, a nie ściągać kolejne gwiazdeczki i imprezowiczów.
0
@jacob345 Wystarczy chwilowy brak koncentracji i przeciwnik wychodzi na prowadzenie. Ciekawe czemu w drugiej połowie Barcelona przestaje być czujna...
0
A kiedy Emerson będzie mógł dołączyć do Barcelony?
0
@Janiama Masz 100% racji!
2
Rakitić powinien dawno spakować manatki i odejść w siną dal. Kurde, ile można patrzeć na tego stałego bywalca tartaku...
4
@fracek13 Może piłkarze nie wiedzą, że już odpadli? :)
5
Z tego meczu zapamiętam Stegena podającego przez środek i żółte kołki stojące na boisku.
1
@regatta52 Za gwałtowne gesty i podskakiwanie.
2
@beznicku1000 Strejlau
0
Trzeba przyznać, że RSSS ma wielu młodych i dobrze zapowiadających się piłkarzy. Ciekawe co z nich wyrośnie :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@IronSanHybrid Jak stracą bramkę w pierwszych 20 minutach to na pewno się rozbudzisz :)
0
@FCMichalo A czemu nie może?
0
@ViscaBarca123 A Portugalczyk gra czasami na pozycji LS?
3
Naukowcy pracują nad panelami słonecznymi mogącymi wytwarzać energię w nocy. Mają korzystać z nocnego ochłodzenia. To taki heat sink, który produkuje energię elektryczną wyzwalając zgromadzone ciepło. Uważa się, że te nowe ogniwa mogą osiągnąć do 25% wydajności podobnych rozmiarowo ogniw fotowoltaicznych pracujących w świetle przez cały dzień.
https://www.popularmechanics.com/science/a30753326/reverse-solar-panels/
0
@Maniek9444 footybite działa dalej.
0
@Artsss Może sok z buraka pije, bo podobno zwiększa osiągi organizmu. Albo jakiś shot cytrynowy lub imbirowy.
0
@Ratamahatta Po prostu talent porównywalny z Jadonem Sancho i Mbappé :)
17
@Lord_Vader To oddaj mi swoją dziewczynę i wróć do niego :)
2
Unowocześniona wersją filmu braci Lumière z dźwiękiem i lepszą jakością obrazu. Chodzi o ten z pociągiem wjeżdżającym na stację, przed którym wg. legendy ludzie uciekali na pierwszym pokazie.