1

@Err0r Masz bardzo dużo błędów i następnym razem pisz wolniej

1

@NismoFCB Spokojnie dasz radę bez navi, bo można pobrać mapy i offline korzystać, a poza tym mapy w telefonach są już na wystarczająco wysokim poziomie.

0

@AdrianGajewski2005 Uuu, jesteś niezłym biologiem z tego co widzę :)

0

@snake99 https://www.elevensports.pl/wideo/pilka-nozna/23-kolejka-LaLiga-skroty/6cffe4601e42529666049c6319b14b8b
Obejrzyj sobie od 9:26 i przestań gadać głupoty. Lenglet nie miał prawidłowo ułożonej ręki i ewidentnie zmienił tor lotu piłki.

0

@LuisSalvano Tylko, że Ney zażyczy sobie ogromną pensję, która dodatkowo obciąży budżet.

9

@olikwierk10 Setien posadził go na ławce żeby go nie przeciążyć. Przy obecnej syt. kadrowej jego kontuzja byłaby katastrofą.

0

@Suzu Aha to muszę dokładniej obejrzeć.

0

@NGTRX Ale kogo i dlaczego zabił?

0

Wie ktoś dlaczego wiedźmin Geralt ma przydomek "Rzeźnik z Blaviken"? Wiem, że musiał kogoś zabić, ale nie wiem dlaczego :)

0

@LuisSalvano Ale trzeba budować zgraną drużynę, a nie ściągać kolejne gwiazdeczki i imprezowiczów.

0

@jacob345 Wystarczy chwilowy brak koncentracji i przeciwnik wychodzi na prowadzenie. Ciekawe czemu w drugiej połowie Barcelona przestaje być czujna...

0

A kiedy Emerson będzie mógł dołączyć do Barcelony?

0

@Janiama Masz 100% racji!

2

Rakitić powinien dawno spakować manatki i odejść w siną dal. Kurde, ile można patrzeć na tego stałego bywalca tartaku...

4

@fracek13 Może piłkarze nie wiedzą, że już odpadli? :)

5

Z tego meczu zapamiętam Stegena podającego przez środek i żółte kołki stojące na boisku.

1

@regatta52 Za gwałtowne gesty i podskakiwanie.

2

@beznicku1000 Strejlau

0

Trzeba przyznać, że RSSS ma wielu młodych i dobrze zapowiadających się piłkarzy. Ciekawe co z nich wyrośnie :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@IronSanHybrid Jak stracą bramkę w pierwszych 20 minutach to na pewno się rozbudzisz :)

0

@FCMichalo A czemu nie może?

0

@ViscaBarca123 A Portugalczyk gra czasami na pozycji LS?

3

Naukowcy pracują nad panelami słonecznymi mogącymi wytwarzać energię w nocy. Mają korzystać z nocnego ochłodzenia. To taki heat sink, który produkuje energię elektryczną wyzwalając zgromadzone ciepło. Uważa się, że te nowe ogniwa mogą osiągnąć do 25% wydajności podobnych rozmiarowo ogniw fotowoltaicznych pracujących w świetle przez cały dzień.
https://www.popularmechanics.com/science/a30753326/reverse-solar-panels/

0

@Maniek9444 footybite działa dalej.

0

@Artsss Może sok z buraka pije, bo podobno zwiększa osiągi organizmu. Albo jakiś shot cytrynowy lub imbirowy.

0

@Ratamahatta Po prostu talent porównywalny z Jadonem Sancho i Mbappé :)

17

@Lord_Vader To oddaj mi swoją dziewczynę i wróć do niego :)

2


Unowocześniona wersją filmu braci Lumière z dźwiękiem i lepszą jakością obrazu. Chodzi o ten z pociągiem wjeżdżającym na stację, przed którym wg. legendy ludzie uciekali na pierwszym pokazie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?