Mam nadzieję, że w środę 18 marca TVP pokaże mecz Barcelony, bo Chelsea jest po prostu za słaba by się jeszcze postawić. Poza tym w Napoli gra więcej Polaków :)
@Bobo25 Tu chyba chodzi o to, że zamiast obecnych trzech setów, w których gdy zdobywasz 25 pkt i masz minimum dwa pkt przewagi to wygrywasz, będą 4 sety, że jeśli masz 15 pkt z przewagą >= 2 pkt to wygrywasz. I będzie możliwość 7 setów.
Teraz FIVB (światowa federacja siatkówki) planuje wprowadzić konieczność wygrania 4 setów po 15 pkt, by wygrać mecz. Nowe zasady zostaną przetestowane podczas MŚ U23.
1
@AmigoBlancos Ale trzeba przyznać, że Winicjusz Żunior fajnie się potyka o własne nogi :)
1
@Hiacynk Fede Valverde, bo jest kozackim pomocnikiem, który potrafi zrobić różnicę.
1
@DonAndrzejos Steven Gerrard daje radę :)
0
@Aaron10 Obawiam się tylko o MU i Arsenal, bo te drużyny są bardzo nieprzewidywalne.
2
@Pilka_jest_okragla Aż zamknąłem oczy przy tej sytuacji.
0
@FC1899Barca A on jest teraz testerem w Alfie, czy 3 kierowcą?
0
@Krychaaa10 Podoba mi się to, że jak nie idzie (np. Ibiza, czy wczorajszy mecz) to Griez bramkę strzeli i Barca wychodzi z opresji.
16
Mam nadzieję, że w środę 18 marca TVP pokaże mecz Barcelony, bo Chelsea jest po prostu za słaba by się jeszcze postawić. Poza tym w Napoli gra więcej Polaków :)
2
@BarcaInfo Oby CAS utrzymał ten zakaz.
0
@Granto Poza tym Pique, Busi i Rakitić muszą odejść.
1
@tobiasson92 Dlatego wolę angielski stream. Do chrzanu z Polszmatem! :)
0
@LuisSalvano Ja mam wrażenie, że to jest Chelsea Mourinho przemalowana na błękitny kolor...
1
@Bobo25 No dobrze, po prostu nie zrozumiałem.
0
@Bobo25 Tu chyba chodzi o to, że zamiast obecnych trzech setów, w których gdy zdobywasz 25 pkt i masz minimum dwa pkt przewagi to wygrywasz, będą 4 sety, że jeśli masz 15 pkt z przewagą >= 2 pkt to wygrywasz. I będzie możliwość 7 setów.
0
Teraz FIVB (światowa federacja siatkówki) planuje wprowadzić konieczność wygrania 4 setów po 15 pkt, by wygrać mecz. Nowe zasady zostaną przetestowane podczas MŚ U23.
2
Komentarz usunięty
7
@macio_944 Plague INC. Polish Edition :)
0
Komentarz usunięty
0
@Enerio IPLA ma pakiet 40 zł/miesiąc. Ale i tak to przesadzona cena, więc polecam footybite.com oraz https://live.soccerstreams.net/home/
1
@Bobo25 No dobrze, ale powinni liczyć się z taką ewentualnością wyjeżdżając do zagrożonego kraju.
0
@sanmartean Ale Timo chce grać w Liverpoolu. Nawet mówił, że jego styl gry pasuje do The Reds.
2
@Maniek9444 Na nikogo, bo mam gdzieś tych pseudokandydatów...
0
@RichardWinters Nie mówiąc o tym, że nasze szpitale z sepsą nie mogą sobie poradzić.
0
@Hiacynk Barcelona ich rozwali, bo wieczny talent Zielu i Mylik nie spowodują za dużo zagrożenia.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Colon Atletico już do niego zadzwoniło przed meczem z Liverpoolem i raczej nam nie pomoże w 1/8 finału :)
0
@SzahMatt Gdyby wojsko było prywatne to Polacy byliby wysyłani na bezsensowne wojenki wywoływane przez chciwość producentów broni.
0
@Colon Albo po hiszpańsku z sosem pomidorowym :)
0
@ChihuahuaFCB Do Hortexa napisz po prostu.
0
@BarcaInfo Mam nadzieję, że Man City pokona Real, a potem Atalanta Bergamo wywali "Obywateli" za burtę LM :)