1

@AmigoBlancos Ale trzeba przyznać, że Winicjusz Żunior fajnie się potyka o własne nogi :)

1

@Hiacynk Fede Valverde, bo jest kozackim pomocnikiem, który potrafi zrobić różnicę.

1

@DonAndrzejos Steven Gerrard daje radę :)

0

@Aaron10 Obawiam się tylko o MU i Arsenal, bo te drużyny są bardzo nieprzewidywalne.

2

@Pilka_jest_okragla Aż zamknąłem oczy przy tej sytuacji.

0

@FC1899Barca A on jest teraz testerem w Alfie, czy 3 kierowcą?

0

@Krychaaa10 Podoba mi się to, że jak nie idzie (np. Ibiza, czy wczorajszy mecz) to Griez bramkę strzeli i Barca wychodzi z opresji.

16

Mam nadzieję, że w środę 18 marca TVP pokaże mecz Barcelony, bo Chelsea jest po prostu za słaba by się jeszcze postawić. Poza tym w Napoli gra więcej Polaków :)

2

@BarcaInfo Oby CAS utrzymał ten zakaz.

0

@Granto Poza tym Pique, Busi i Rakitić muszą odejść.

1

@tobiasson92 Dlatego wolę angielski stream. Do chrzanu z Polszmatem! :)

0

@LuisSalvano Ja mam wrażenie, że to jest Chelsea Mourinho przemalowana na błękitny kolor...

1

@Bobo25 No dobrze, po prostu nie zrozumiałem.

0

@Bobo25 Tu chyba chodzi o to, że zamiast obecnych trzech setów, w których gdy zdobywasz 25 pkt i masz minimum dwa pkt przewagi to wygrywasz, będą 4 sety, że jeśli masz 15 pkt z przewagą >= 2 pkt to wygrywasz. I będzie możliwość 7 setów.

0

Teraz FIVB (światowa federacja siatkówki) planuje wprowadzić konieczność wygrania 4 setów po 15 pkt, by wygrać mecz. Nowe zasady zostaną przetestowane podczas MŚ U23.

2

Komentarz usunięty

7

@macio_944 Plague INC. Polish Edition :)

0

Komentarz usunięty

0

@Enerio IPLA ma pakiet 40 zł/miesiąc. Ale i tak to przesadzona cena, więc polecam footybite.com oraz https://live.soccerstreams.net/home/

1

@Bobo25 No dobrze, ale powinni liczyć się z taką ewentualnością wyjeżdżając do zagrożonego kraju.

0

@sanmartean Ale Timo chce grać w Liverpoolu. Nawet mówił, że jego styl gry pasuje do The Reds.

2

@Maniek9444 Na nikogo, bo mam gdzieś tych pseudokandydatów...

0

@RichardWinters Nie mówiąc o tym, że nasze szpitale z sepsą nie mogą sobie poradzić.

0

@Hiacynk Barcelona ich rozwali, bo wieczny talent Zielu i Mylik nie spowodują za dużo zagrożenia.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Colon Atletico już do niego zadzwoniło przed meczem z Liverpoolem i raczej nam nie pomoże w 1/8 finału :)

0

@SzahMatt Gdyby wojsko było prywatne to Polacy byliby wysyłani na bezsensowne wojenki wywoływane przez chciwość producentów broni.

0

@Colon Albo po hiszpańsku z sosem pomidorowym :)

0

@ChihuahuaFCB Do Hortexa napisz po prostu.

0

@BarcaInfo Mam nadzieję, że Man City pokona Real, a potem Atalanta Bergamo wywali "Obywateli" za burtę LM :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?