@michaleu Też kiedyś tak miałem, ale teraz potrafię wygrywać z Liverpoolem nawet 4:0 (finał Carabao Cup). Po prostu zacząłem grać wolniej i znalazłem pasującą mi taktykę (4-2-3-1 ze zdecydowanym pressingiem i posiadaniem piłki).
@DanielOOL Ja obecnie gram West Hamem UTD i robię z nich najlepszą drużynę na świecie. Gram na klasie światowej, ściągam głównie młodych Brytyjczyków ze szkółki ( w końcu kiedyś nazwano ich akademią piłkarską reprezentacji ) i z rynku. Gwiazd nie ściągam ( poza Sancho, bo silnego skrzydła mi brakowało w 3-cim sezonie ).
@Piotr89Sand To zależy od kobiety. Jeśli byłaby wdową lub uciekłaby od faceta, który ją bił, czy upijał się to i bym się w niej zakochał to przyjąłbym taką możliwość. Jednak jeśli odeszła, bo facet za mało zarabiał, był "słaby" w łóżku lub już jej się znudził to nie ma mowy :)
@mekston Wiadomo, że trzeba grać tak żeby Twój bramkarz nie miał zbyt dużo roboty. Geniusz Pepa polegał na tym, że stworzył silną drużynę, która potrafiła dobrze współpracować.
@Remi1899@mekston Ale prawdą jest, że VV był średnim bramkarzem i trochę mu brakowało do topu. MAtS popełniał błędy, ale obecnie jest w bramkarskim topie.
@NaFazieHitman PS5 też będzie miało wsteczną kompatybilność. Poza tym same cyferki to nie wszystko i dopiero przy testach gier się okaże jak radzą sobie obie konsole. A jeśli chodzi o gry to te od Sony do mnie bardziej przemawiają, a jak będę chciał to wszystkie gry z Xboxa będą na komputer dostępne.
1
@Chaoss A najszybszy superkomputer Frontier, którego budowa zakończy się za rok będzie miał moc 1.5 eksaflopa.
1
@Chaoss Jedno PS4 ma moc obliczeniową 0.00000184 eksaflopa :)
1
@fcbarcafan19 @SuperVegeta @nadachu @Chaoss To był tylko żart na Prima Aprilis :)
0
Teraz powstaje polski superkomputer kwantowy ABES o mocy obliczeniowej 1 eksaflopa!
https://www.purepc.pl/technologia/powstaje-polski-superkomputer-abes-o-wydajnosci-1-eksaflopa
1
@michaleu Też kiedyś tak miałem, ale teraz potrafię wygrywać z Liverpoolem nawet 4:0 (finał Carabao Cup). Po prostu zacząłem grać wolniej i znalazłem pasującą mi taktykę (4-2-3-1 ze zdecydowanym pressingiem i posiadaniem piłki).
1
@DanielOOL Ja obecnie gram West Hamem UTD i robię z nich najlepszą drużynę na świecie. Gram na klasie światowej, ściągam głównie młodych Brytyjczyków ze szkółki ( w końcu kiedyś nazwano ich akademią piłkarską reprezentacji ) i z rynku. Gwiazd nie ściągam ( poza Sancho, bo silnego skrzydła mi brakowało w 3-cim sezonie ).
0
@IronSanHybrid Ale na stronie TVP VOD nie ma tego filmiku z gniazdem bociana.
3
@SuperVegeta Trzeba było puszkę wrzątkiem zalać przed otwarciem.
1
@Piotr89Sand To zależy od kobiety. Jeśli byłaby wdową lub uciekłaby od faceta, który ją bił, czy upijał się to i bym się w niej zakochał to przyjąłbym taką możliwość. Jednak jeśli odeszła, bo facet za mało zarabiał, był "słaby" w łóżku lub już jej się znudził to nie ma mowy :)
2
@Bykunn Może coś naprawili.
1
@Bykunn Przecież da się ❤️ :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kajtek77 Kto Ci ją nałożył? :D
3
@Piotr89Sand Nie, bo nawet nie dotknąłem kobiety :)
0
@VenoM https://zapodaj.net/369d07df1f864.jpg.html
0
@mekston Wiadomo, że trzeba grać tak żeby Twój bramkarz nie miał zbyt dużo roboty. Geniusz Pepa polegał na tym, że stworzył silną drużynę, która potrafiła dobrze współpracować.
2
@Remi1899 @mekston Ale prawdą jest, że VV był średnim bramkarzem i trochę mu brakowało do topu. MAtS popełniał błędy, ale obecnie jest w bramkarskim topie.
10
@BaRcA!FaN A teraz mamy dobrego bramkarza, ale reszta zespołu gra jak dzieci we mgle...
0
@AnnaMarianna To byłoby śmiesznie gdybyśmy się spotkali, bo ja też jestem nie zbyt śmiały :-)
1
@FafitFCB Nie masz szans z Google Maps! :)
0
@Messibestplayerintheworld Emerson wydaje się dobrym "zamiennikiem", ale nie wiem czy nie zgaśnie tak jak wielu innych.
2
@NaFazieHitman PS5 też będzie miało wsteczną kompatybilność. Poza tym same cyferki to nie wszystko i dopiero przy testach gier się okaże jak radzą sobie obie konsole. A jeśli chodzi o gry to te od Sony do mnie bardziej przemawiają, a jak będę chciał to wszystkie gry z Xboxa będą na komputer dostępne.
0
@Lola120 *Foot Truck
2
@barcafan9512 Ja preferuję wszystkie :)
0
@tomek256 Żeby tylko Ci się nie zapaliła ta bateria.
0
@NGTRX Czasem i ślepej kurze ziarno się trafi...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rewolucja123 Też z ciekawości poproszę :)
0
@tombard Szkoda, że nie trafiłeś tamtego pieszego, bo to by była taka truskawka na torcie...