@arasz1819 Gdy Chicago Bulls zaczęło grać zespołowo, a nie oddawać piłkę do Michaela to zaczęło wygrywać. Poza tym Jordan stał się głównym motywatorem i najbardziej zdeterminowanych zawodników. Dlatego uważam, że Barcelona potrzebuje lekkiej rewolucji, bo będzie coraz gorzej. Messi tak jak kiedyś Jordan potrzebuje odciążenia i pomocy zespołu, a nie tylko piłki od kolegów z drużyny.
@lucas/catalan Bo ta gwiazdeczka porno była strasznie brzydka i nie dziwię się, że jest bardzo aktywna, bo w normalnym świecie nikt by jej nie dotknął, nawet kijem od miotły :)
@Chinaski Ja zgadzam się częściowo z ich poglądami, ale irytuje mnie np. ich sympatia do neofaszystowskiej Forza Nuova, czy jakichś oszołomów z Obozu Wielkiej Polski.
@MichVeB Wtedy była walka i bieganie, a nie to co teraz... Miałem nadzieję, że Setien coś z tym zrobi, ale poprawy nie było widać. Oby po coronie grali lepiej.
0
@arasz1819 Gdy Chicago Bulls zaczęło grać zespołowo, a nie oddawać piłkę do Michaela to zaczęło wygrywać. Poza tym Jordan stał się głównym motywatorem i najbardziej zdeterminowanych zawodników. Dlatego uważam, że Barcelona potrzebuje lekkiej rewolucji, bo będzie coraz gorzej. Messi tak jak kiedyś Jordan potrzebuje odciążenia i pomocy zespołu, a nie tylko piłki od kolegów z drużyny.
0
@Colon Black Eyed Peas:
-I gotta feeling
-Just can't get enough
-Pump it
blink-182:
-All the small things
Billie Eilish:
-bad guy
-you should see me in a crown
Bastille:
-Pompeii
The Beatles:
-Yesterday
-Here comes the sun
-Hey Jude
0
@masq Tonali jest tańszy, więc może go wezmą.
0
@ArterkHD https://zapodaj.net/9a14df39e70d2.jpg.html 99 zł to dobra cena, czy Sony naciąga ludzi? A jeśli chodzi o grę to są walki morskie?
0
@MrShakira Ze zmniejszoną płacą oczywiście.
1
@MesQueUnClub_87 Tomb Raider, NfS i Hitman są wg. najlepsze.
1
@lukas10 Jestem zachwycony :) Rakieta dał dużo Barcelonie, ale jego czas się już skończył.
0
@Pablit Siebie bym chciał najbardziej wybrać :)
0
@lucas/catalan Bo ta gwiazdeczka porno była strasznie brzydka i nie dziwię się, że jest bardzo aktywna, bo w normalnym świecie nikt by jej nie dotknął, nawet kijem od miotły :)
3
@NeroTFP Chyba bym się wtedy popłakał ze szczęścia :)
0
@lucca87 @Messibestplayerintheworld Aż w Fifie tak zrobię (z paroma zmianami np. Emerson, Werner in ) :)
1
@MontelQ A masz jedną kość RAM? Dual Channel (2x 8 GB) jest szybszy.
1
@NaFazieHitman To był świetny mecz :)
0
@Chinaski Ja zgadzam się częściowo z ich poglądami, ale irytuje mnie np. ich sympatia do neofaszystowskiej Forza Nuova, czy jakichś oszołomów z Obozu Wielkiej Polski.
0
@darek60 Ja wolałbym wytrzeć jej plecy :)
1
Ciekawe kiedy Rakitić wyleci z Barcelony. Jak ja ma dosyć tego gościa...
0
@Pitbullx98 Przecież oni mają więcej aktywnych abonentów od całej swojej populacji (1.6 mld). https://fakenews.pl/technologia/nie-w-chinach-nie-zniknely-22-miliony-uzytkownikow-telefonow/
1
@tmarek Próby są np. reaktory na tor, które będą mogły przerabiać zużyte paliwo i produkować dodatkową energię, ale na razie to melodia przyszłości.
0
@cosinus90 A co myślisz o energii z biomasy?
1
@krzychu1526 To, że górnicy się uciszą :)
0
@student97r @Commando A wytłumaczycie mi dlaczego są niechętni?
0
Czemu Michael Jordan nie grał na MŚ?
0
@Witekk10 Ile PKT?
0
@cosinus90 No tak, ale co ze zużytym paliwem? Zakopywać pod ziemią na sto lat?
0
@Nolife1899 Pożyjemy, zobaczymy.
1
@dawo17 Dobra robota! Lubię poczytać o tych "królach przestworzy" :)
0
@AmigoBlancos Oby te czasy powróciły w tym sezonie :)
0
@Avada Kedavra Z majtkami też tak robisz? :)
1
@MichVeB Wtedy była walka i bieganie, a nie to co teraz... Miałem nadzieję, że Setien coś z tym zrobi, ale poprawy nie było widać. Oby po coronie grali lepiej.
0
@Avada Kedavra O to jest pytanie...