0

@arasz1819 Gdy Chicago Bulls zaczęło grać zespołowo, a nie oddawać piłkę do Michaela to zaczęło wygrywać. Poza tym Jordan stał się głównym motywatorem i najbardziej zdeterminowanych zawodników. Dlatego uważam, że Barcelona potrzebuje lekkiej rewolucji, bo będzie coraz gorzej. Messi tak jak kiedyś Jordan potrzebuje odciążenia i pomocy zespołu, a nie tylko piłki od kolegów z drużyny.

0

@Colon Black Eyed Peas:
-I gotta feeling


-Just can't get enough

-Pump it

blink-182:
-All the small things

Billie Eilish:
-bad guy

-you should see me in a crown

Bastille:
-Pompeii

The Beatles:
-Yesterday

-Here comes the sun

-Hey Jude

0

@masq Tonali jest tańszy, więc może go wezmą.

0

@ArterkHD https://zapodaj.net/9a14df39e70d2.jpg.html 99 zł to dobra cena, czy Sony naciąga ludzi? A jeśli chodzi o grę to są walki morskie?

0

@MrShakira Ze zmniejszoną płacą oczywiście.

1

@MesQueUnClub_87 Tomb Raider, NfS i Hitman są wg. najlepsze.

1

@lukas10 Jestem zachwycony :) Rakieta dał dużo Barcelonie, ale jego czas się już skończył.

0

@Pablit Siebie bym chciał najbardziej wybrać :)

0

@lucas/catalan Bo ta gwiazdeczka porno była strasznie brzydka i nie dziwię się, że jest bardzo aktywna, bo w normalnym świecie nikt by jej nie dotknął, nawet kijem od miotły :)

3

@NeroTFP Chyba bym się wtedy popłakał ze szczęścia :)

0

@lucca87 @Messibestplayerintheworld Aż w Fifie tak zrobię (z paroma zmianami np. Emerson, Werner in ) :)

1

@MontelQ A masz jedną kość RAM? Dual Channel (2x 8 GB) jest szybszy.

1

@NaFazieHitman To był świetny mecz :)

0

@Chinaski Ja zgadzam się częściowo z ich poglądami, ale irytuje mnie np. ich sympatia do neofaszystowskiej Forza Nuova, czy jakichś oszołomów z Obozu Wielkiej Polski.

0

@darek60 Ja wolałbym wytrzeć jej plecy :)

1

Ciekawe kiedy Rakitić wyleci z Barcelony. Jak ja ma dosyć tego gościa...

0

@Pitbullx98 Przecież oni mają więcej aktywnych abonentów od całej swojej populacji (1.6 mld). https://fakenews.pl/technologia/nie-w-chinach-nie-zniknely-22-miliony-uzytkownikow-telefonow/

1

@tmarek Próby są np. reaktory na tor, które będą mogły przerabiać zużyte paliwo i produkować dodatkową energię, ale na razie to melodia przyszłości.

0

@cosinus90 A co myślisz o energii z biomasy?

1

@krzychu1526 To, że górnicy się uciszą :)

0

@student97r @Commando A wytłumaczycie mi dlaczego są niechętni?

0

Czemu Michael Jordan nie grał na MŚ?

0

@Witekk10 Ile PKT?

0

@cosinus90 No tak, ale co ze zużytym paliwem? Zakopywać pod ziemią na sto lat?

0

@Nolife1899 Pożyjemy, zobaczymy.

1

@dawo17 Dobra robota! Lubię poczytać o tych "królach przestworzy" :)

0

@AmigoBlancos Oby te czasy powróciły w tym sezonie :)

0

@Avada Kedavra Z majtkami też tak robisz? :)

1

@MichVeB Wtedy była walka i bieganie, a nie to co teraz... Miałem nadzieję, że Setien coś z tym zrobi, ale poprawy nie było widać. Oby po coronie grali lepiej.

0

@Avada Kedavra O to jest pytanie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?