3

@Granto Bo się dużo rusza. Osoby o wyższej aktywności fizycznej mogą przyjmować więcej węgli bez tycia :)

0

@xVENUMx Ja bym wolał Sterlinga za Neymara oraz Ndombele zamiast Pjanicia :)

0

@BarcaInfo @ViscaBarca123 Dest, czy Emerson, kto jest lepszy wg. Ciebie?

0

@JordiElNino Na Twoim miejscu kupiłbym rower, bo wstyd jest jeździć takimi badziewiakami :-) A tak na poważnie to chyba Mondeo, ale nie wiem z jakim silnikiem.

0

@Nano22 Dwa mecze od wygrania trypletu i się wszystko wysypało... Gdyby choć miał jakiś plan i potrafił zmotywować piłkarzy to byłoby inaczej. Pierwszy mecz z Liverpoolem wygrał tak naprawdę Messi. W drugim jak mu nie szło to Alba postanowił sobie popłakać, a reszta pobrudziła spodenki. Trener ma coś do gadania jeśli chodzi o motywację i psychikę zawodników. Chyba, że obecna stara gwardia ma już wszystko gdzieś. Wtedy powinni wszyscy wylecieć (oprócz Messiego).

0

@Veb1233 A tak d... i CR7 z Euro...

0

Jak zdobyć 5 rangę handlowca w RDR2 Online? Chciałem zostać bimbrownikiem, ale taki komunikat wyskoczył: nie masz 5 rangi. Pewnie jakieś misje trzeba zrobić.

0

@contowsky Nie pamiętam imprezy z pancernikiem. Powiesz co to było?

1

@IronSanHybrid Ale ten jeden gościu chleje :)

1

@Tuc Masz potencjał, bo całkiem dobrze się słucha Twojego głosu :)

3

@Hiacynk Czyli taki włoski Setien.

2

@BarcaInfo To już wiemy kto zastąpi Quique :-)

0

@Tuc Niezłe, ale fragment o kagańcach i budach słaby.

1

@MichalZZZ Ciekawe kiedy wejdzie finałowy sezon BCS. Jeśli chodzi o seriale to żałuję, że nie ma w planach kolejnych sezonów Pine Gap, bo bardzo mi się spodobała ta atmosfera nadchodzącej wojny z Chinami.

1

@Avada Kedavra To chyba jego najlepszy utwór.
BTW Czaskoski teraz na topie? Nie wiem jak taka osoba może kogokolwiek reprezentować...

0

@damianex10 Nasza repka to żenada w XXI wieku. Parę przebłysków i masa rozczarowań. Ciekawe kiedy polscy piłkarze się ogarną :)

2

@Kuczek I nic z tego nie wynika, bo pozycje dwie, a Messi jeden.

3

Tylko nie Pjanić! Potrzeba Barcelonie jakiegoś kreatywnego śpo. A co do Neymara to albo bierzesz 20 mln na sezon albo zostajesz w złotej klatce. Nie ma sensu mu więcej oferować.

1

@Mesi12 Epic prowadzi taki marketing po prostu.

0

@Explode Ok, ale już przeszedłem edycję gry roku z dodatkami. Ale mogą dać, bo są znani z takich akcji.

0

@Pogba Ludzie się na ich promocje rzucają :)

1

Messi miał kontuzję w tym sezonie? Przez tą przerwę zapomniałem :)

0

@MarioVeB! Strażnicy miejscy również.

0

@MarioVeB! Z Bundesligi oglądam tylko BVB, więc nie znam się za bardzo :)

0

@Messibestplayerintheworld
Skrzydłowy, czy bardziej pomocnik?

0

@kubusnitecki Tylko medium.

0

@deyna2018 Unreal Engine jest wykorzystywany na wielu różnych platformach, więc będą gry na PC, PS5 i Xbox oparte na tym silniku. Ale samych silników jest mnóstwo, więc to nie będzie tak wyglądało, że wszystkie gry będą miały UE 5.

0

@Robert_Kubica Ciekawe co z Tobą będzie :)

3

@macio_944 Pod berłem Jarosława I? :D

0

Jak myślicie, czy jakieś państwo europejskie stanie się jeszcze kiedyś mocarstwem? Ja myślę, że tylko państwo USE (United States of Europe :) ) ma szansę, bo poszczególne państwa w Europie nie są zbyt silne. Takie tam luźne rozważania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?