@JordiElNino Na Twoim miejscu kupiłbym rower, bo wstyd jest jeździć takimi badziewiakami :-) A tak na poważnie to chyba Mondeo, ale nie wiem z jakim silnikiem.
@Nano22 Dwa mecze od wygrania trypletu i się wszystko wysypało... Gdyby choć miał jakiś plan i potrafił zmotywować piłkarzy to byłoby inaczej. Pierwszy mecz z Liverpoolem wygrał tak naprawdę Messi. W drugim jak mu nie szło to Alba postanowił sobie popłakać, a reszta pobrudziła spodenki. Trener ma coś do gadania jeśli chodzi o motywację i psychikę zawodników. Chyba, że obecna stara gwardia ma już wszystko gdzieś. Wtedy powinni wszyscy wylecieć (oprócz Messiego).
Jak zdobyć 5 rangę handlowca w RDR2 Online? Chciałem zostać bimbrownikiem, ale taki komunikat wyskoczył: nie masz 5 rangi. Pewnie jakieś misje trzeba zrobić.
@MichalZZZ Ciekawe kiedy wejdzie finałowy sezon BCS. Jeśli chodzi o seriale to żałuję, że nie ma w planach kolejnych sezonów Pine Gap, bo bardzo mi się spodobała ta atmosfera nadchodzącej wojny z Chinami.
Tylko nie Pjanić! Potrzeba Barcelonie jakiegoś kreatywnego śpo. A co do Neymara to albo bierzesz 20 mln na sezon albo zostajesz w złotej klatce. Nie ma sensu mu więcej oferować.
@deyna2018 Unreal Engine jest wykorzystywany na wielu różnych platformach, więc będą gry na PC, PS5 i Xbox oparte na tym silniku. Ale samych silników jest mnóstwo, więc to nie będzie tak wyglądało, że wszystkie gry będą miały UE 5.
Jak myślicie, czy jakieś państwo europejskie stanie się jeszcze kiedyś mocarstwem? Ja myślę, że tylko państwo USE (United States of Europe :) ) ma szansę, bo poszczególne państwa w Europie nie są zbyt silne. Takie tam luźne rozważania.
3
@Granto Bo się dużo rusza. Osoby o wyższej aktywności fizycznej mogą przyjmować więcej węgli bez tycia :)
0
@xVENUMx Ja bym wolał Sterlinga za Neymara oraz Ndombele zamiast Pjanicia :)
0
@BarcaInfo @ViscaBarca123 Dest, czy Emerson, kto jest lepszy wg. Ciebie?
0
@JordiElNino Na Twoim miejscu kupiłbym rower, bo wstyd jest jeździć takimi badziewiakami :-) A tak na poważnie to chyba Mondeo, ale nie wiem z jakim silnikiem.
0
@Nano22 Dwa mecze od wygrania trypletu i się wszystko wysypało... Gdyby choć miał jakiś plan i potrafił zmotywować piłkarzy to byłoby inaczej. Pierwszy mecz z Liverpoolem wygrał tak naprawdę Messi. W drugim jak mu nie szło to Alba postanowił sobie popłakać, a reszta pobrudziła spodenki. Trener ma coś do gadania jeśli chodzi o motywację i psychikę zawodników. Chyba, że obecna stara gwardia ma już wszystko gdzieś. Wtedy powinni wszyscy wylecieć (oprócz Messiego).
0
@Veb1233 A tak d... i CR7 z Euro...
0
Jak zdobyć 5 rangę handlowca w RDR2 Online? Chciałem zostać bimbrownikiem, ale taki komunikat wyskoczył: nie masz 5 rangi. Pewnie jakieś misje trzeba zrobić.
0
@contowsky Nie pamiętam imprezy z pancernikiem. Powiesz co to było?
1
@IronSanHybrid Ale ten jeden gościu chleje :)
1
@Tuc Masz potencjał, bo całkiem dobrze się słucha Twojego głosu :)
3
@Hiacynk Czyli taki włoski Setien.
2
@BarcaInfo To już wiemy kto zastąpi Quique :-)
0
@Tuc Niezłe, ale fragment o kagańcach i budach słaby.
1
@MichalZZZ Ciekawe kiedy wejdzie finałowy sezon BCS. Jeśli chodzi o seriale to żałuję, że nie ma w planach kolejnych sezonów Pine Gap, bo bardzo mi się spodobała ta atmosfera nadchodzącej wojny z Chinami.
1
@Avada Kedavra To chyba jego najlepszy utwór.
BTW Czaskoski teraz na topie? Nie wiem jak taka osoba może kogokolwiek reprezentować...
0
@damianex10 Nasza repka to żenada w XXI wieku. Parę przebłysków i masa rozczarowań. Ciekawe kiedy polscy piłkarze się ogarną :)
2
@Kuczek I nic z tego nie wynika, bo pozycje dwie, a Messi jeden.
3
Tylko nie Pjanić! Potrzeba Barcelonie jakiegoś kreatywnego śpo. A co do Neymara to albo bierzesz 20 mln na sezon albo zostajesz w złotej klatce. Nie ma sensu mu więcej oferować.
1
@Mesi12 Epic prowadzi taki marketing po prostu.
0
@Explode Ok, ale już przeszedłem edycję gry roku z dodatkami. Ale mogą dać, bo są znani z takich akcji.
0
@Pogba Ludzie się na ich promocje rzucają :)
1
Messi miał kontuzję w tym sezonie? Przez tą przerwę zapomniałem :)
0
@MarioVeB! Strażnicy miejscy również.
0
@MarioVeB! Z Bundesligi oglądam tylko BVB, więc nie znam się za bardzo :)
0
@Messibestplayerintheworld
Skrzydłowy, czy bardziej pomocnik?
0
@kubusnitecki Tylko medium.
0
@deyna2018 Unreal Engine jest wykorzystywany na wielu różnych platformach, więc będą gry na PC, PS5 i Xbox oparte na tym silniku. Ale samych silników jest mnóstwo, więc to nie będzie tak wyglądało, że wszystkie gry będą miały UE 5.
0
@Robert_Kubica Ciekawe co z Tobą będzie :)
3
@macio_944 Pod berłem Jarosława I? :D
0
Jak myślicie, czy jakieś państwo europejskie stanie się jeszcze kiedyś mocarstwem? Ja myślę, że tylko państwo USE (United States of Europe :) ) ma szansę, bo poszczególne państwa w Europie nie są zbyt silne. Takie tam luźne rozważania.