0

@Chwytliwy A czemu SA nie nazwali GTA V?

1

@IronSanHybrid Najpierw miauczy w moim kierunku, a potem robi takie piruety na środku pokoju.

1

@Chwytliwy Ogólnie nie za bardzo lubię czytać książki, ale jak zacząłem czytać Metro lub książkę o 2 wojnie to nie mogłem się oderwać. Poza tym studia (historia) na mnie wymuszają czytanie, ale głownie w formacie pdf.

0

@Pawlak1992 Oby Avatar, bo nie czytam książek R. R. Martina :) Mam tylko nadzieję, że Cameron nie przesadzi...

0

@Colon Właśnie Pop Mechanics często poleca Ryobi do domowych prac.

2

@IronSanHybrid Mój też tak skacze, gdy jest znudzony :)

0

@kulek22 Ja tylko napisałem, że do jednego koncernu należą. Są bardzo dobre. Można powiedzieć, że dorównują Hilti.

0

@Colon Sprawdziłem i niby jakiś Kompernass je produkuje. Nieznam ich :)

1

@Colon Ogólnie często z Popular Mechanics korzystam i tam są testy i zestawienia różnorakich narzędzi.
https://www.popularmechanics.com/home/tools/a30921144/2020-tool-awards/

2

@Colon Milwaukee należy do tego samego koncernu co Ryobi, AEG i Hoover. Mój tata ma firmę zajmującą się instalacjami elektro-technicznymi i bardzo sobie chwali ich narzędzia.

3

@Colon @emeu O narzędziach tej firmy nie wiem zbyt dużo. DeWalt należy do Stanley Black & Decker, więc pewnie nie są złe, ale też nie będą chyba jakieś ekstra, ale do domu raczej ok. Słyszałem też dużo dobrego o Skil i Milwaukee .

3

@Colon @emeu Hilti jest bardzo dobre, ale też dosyć drogie. Ryobi jest w miarę tanie i ma narzędzia dobrej jakości.
Makita jest też dobra, ale ceny są różne.

0

@Coutinho007 Tak, a wtedy na pomoc przylecą Font z Xavim w pelerynach.

1

@Coutinho007 "Mamy dobrego trenera, dobrą kadrę i najlepszego piłkarza na świecie. To był tylko wypadek przy pracy" :)

0

@Khajio W fifie dobrze się nim gra :)

0

@Khajio Widziałeś Atala w akcji?

2

@pauletaa Wg. mnie BVB sobie bez problemu poradzi, gdyż są w gazie :)

0

@Toretto A z wyścigów Gran Turismo Sport, ale to są wyścigi po torze.

2

@Toretto Na dwie osoby to może A Way Out? Całkiem niezła gra przygodowa na dwie osoby.

2

@T_TG Jakby zarząd się zmienił to każdy mógłby przyjść.

0

@BarcaInfo Ciekawe kto go zastąpi? Dest, Emerson, Cancelo?

1

@CuttingHead Nie wszystko jest otwarte. Poza tym epidemia to stan, w którym jest wielu zarażonych groźnym wirusem. Nie musi wystąpić wielka liczba zgonów żeby ją ogłosić.

0

@kazbychu To jest właśnie sedno całej sprawy. Powinni być łapani i wsadzani do więzienia za takie coś, a nie przesuwani na inną parafię. Jakim gnojkiem musiał być biskup, który zmienił mu parafię zamiast donieść na policję lub zawiesić mu prawo do posługi kapłańskiej...

0

Ogląda ktoś media rządowe innych krajów europejskich? Są bardziej obiektywne od naszych?

2

@MichalZZZ Sniper Elite 4 może nie jest najlepszy, ale te "prześwietlenia" podczas trafienia kuli w ciało wroga i multi z wieloma trybami jest całkiem całkiem :)

Fallout 4 ma trochę błędów i średnią grafikę, ale mi się bardzo podobał, a szczególnie chodzenie we wzmocnionym pancerzu z Minigunem w nocy i rozwalanie mutantów oraz całkiem niezła fabuła.

0

@dariooo Wtedy by powiedzieli, że oni są małym klubem, a Barcelona jest duża i co Ty w ogóle gadasz.

1

@koziar Nie wiedziałem, że w Barcelonie gra doktor :)

0

@messinio83 RDR2 Online, Fifa 20, Metro Exodus, Sniper Elite 4 Online.

2

@JAACKK Zepsuta bateria albo wirus.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?