@Chwytliwy Ogólnie nie za bardzo lubię czytać książki, ale jak zacząłem czytać Metro lub książkę o 2 wojnie to nie mogłem się oderwać. Poza tym studia (historia) na mnie wymuszają czytanie, ale głownie w formacie pdf.
@Colon Milwaukee należy do tego samego koncernu co Ryobi, AEG i Hoover. Mój tata ma firmę zajmującą się instalacjami elektro-technicznymi i bardzo sobie chwali ich narzędzia.
@Colon@emeu O narzędziach tej firmy nie wiem zbyt dużo. DeWalt należy do Stanley Black & Decker, więc pewnie nie są złe, ale też nie będą chyba jakieś ekstra, ale do domu raczej ok. Słyszałem też dużo dobrego o Skil i Milwaukee .
@Colon@emeu Hilti jest bardzo dobre, ale też dosyć drogie. Ryobi jest w miarę tanie i ma narzędzia dobrej jakości. Makita jest też dobra, ale ceny są różne.
@CuttingHead Nie wszystko jest otwarte. Poza tym epidemia to stan, w którym jest wielu zarażonych groźnym wirusem. Nie musi wystąpić wielka liczba zgonów żeby ją ogłosić.
@kazbychu To jest właśnie sedno całej sprawy. Powinni być łapani i wsadzani do więzienia za takie coś, a nie przesuwani na inną parafię. Jakim gnojkiem musiał być biskup, który zmienił mu parafię zamiast donieść na policję lub zawiesić mu prawo do posługi kapłańskiej...
@MichalZZZ Sniper Elite 4 może nie jest najlepszy, ale te "prześwietlenia" podczas trafienia kuli w ciało wroga i multi z wieloma trybami jest całkiem całkiem :)
Fallout 4 ma trochę błędów i średnią grafikę, ale mi się bardzo podobał, a szczególnie chodzenie we wzmocnionym pancerzu z Minigunem w nocy i rozwalanie mutantów oraz całkiem niezła fabuła.
0
@Chwytliwy A czemu SA nie nazwali GTA V?
1
@IronSanHybrid Najpierw miauczy w moim kierunku, a potem robi takie piruety na środku pokoju.
1
@Chwytliwy Ogólnie nie za bardzo lubię czytać książki, ale jak zacząłem czytać Metro lub książkę o 2 wojnie to nie mogłem się oderwać. Poza tym studia (historia) na mnie wymuszają czytanie, ale głownie w formacie pdf.
0
@Pawlak1992 Oby Avatar, bo nie czytam książek R. R. Martina :) Mam tylko nadzieję, że Cameron nie przesadzi...
0
@Colon Właśnie Pop Mechanics często poleca Ryobi do domowych prac.
2
@IronSanHybrid Mój też tak skacze, gdy jest znudzony :)
0
@kulek22 Ja tylko napisałem, że do jednego koncernu należą. Są bardzo dobre. Można powiedzieć, że dorównują Hilti.
0
@Colon Sprawdziłem i niby jakiś Kompernass je produkuje. Nieznam ich :)
1
@Colon Ogólnie często z Popular Mechanics korzystam i tam są testy i zestawienia różnorakich narzędzi.
https://www.popularmechanics.com/home/tools/a30921144/2020-tool-awards/
2
@Colon Milwaukee należy do tego samego koncernu co Ryobi, AEG i Hoover. Mój tata ma firmę zajmującą się instalacjami elektro-technicznymi i bardzo sobie chwali ich narzędzia.
3
@Colon @emeu O narzędziach tej firmy nie wiem zbyt dużo. DeWalt należy do Stanley Black & Decker, więc pewnie nie są złe, ale też nie będą chyba jakieś ekstra, ale do domu raczej ok. Słyszałem też dużo dobrego o Skil i Milwaukee .
3
@Colon @emeu Hilti jest bardzo dobre, ale też dosyć drogie. Ryobi jest w miarę tanie i ma narzędzia dobrej jakości.
Makita jest też dobra, ale ceny są różne.
0
@Coutinho007 Tak, a wtedy na pomoc przylecą Font z Xavim w pelerynach.
1
@Coutinho007 "Mamy dobrego trenera, dobrą kadrę i najlepszego piłkarza na świecie. To był tylko wypadek przy pracy" :)
0
@Khajio W fifie dobrze się nim gra :)
0
@Khajio Widziałeś Atala w akcji?
2
@pauletaa Wg. mnie BVB sobie bez problemu poradzi, gdyż są w gazie :)
0
@Toretto A z wyścigów Gran Turismo Sport, ale to są wyścigi po torze.
2
@Toretto Na dwie osoby to może A Way Out? Całkiem niezła gra przygodowa na dwie osoby.
2
@T_TG Jakby zarząd się zmienił to każdy mógłby przyjść.
0
@BarcaInfo Ciekawe kto go zastąpi? Dest, Emerson, Cancelo?
1
@CuttingHead Nie wszystko jest otwarte. Poza tym epidemia to stan, w którym jest wielu zarażonych groźnym wirusem. Nie musi wystąpić wielka liczba zgonów żeby ją ogłosić.
0
@kazbychu To jest właśnie sedno całej sprawy. Powinni być łapani i wsadzani do więzienia za takie coś, a nie przesuwani na inną parafię. Jakim gnojkiem musiał być biskup, który zmienił mu parafię zamiast donieść na policję lub zawiesić mu prawo do posługi kapłańskiej...
1
@fcbfan1993 https://masterchef.tvn.pl/uczestnicy,1614,p/pawel-gruzlewski,4211.html
Niezłe dania robisz :)
0
Ogląda ktoś media rządowe innych krajów europejskich? Są bardziej obiektywne od naszych?
2
@MichalZZZ Sniper Elite 4 może nie jest najlepszy, ale te "prześwietlenia" podczas trafienia kuli w ciało wroga i multi z wieloma trybami jest całkiem całkiem :)
Fallout 4 ma trochę błędów i średnią grafikę, ale mi się bardzo podobał, a szczególnie chodzenie we wzmocnionym pancerzu z Minigunem w nocy i rozwalanie mutantów oraz całkiem niezła fabuła.
0
@dariooo Wtedy by powiedzieli, że oni są małym klubem, a Barcelona jest duża i co Ty w ogóle gadasz.
1
@koziar Nie wiedziałem, że w Barcelonie gra doktor :)
0
@messinio83 RDR2 Online, Fifa 20, Metro Exodus, Sniper Elite 4 Online.
2
@JAACKK Zepsuta bateria albo wirus.