4

@macio_944 Są ludzie płacący roczny abo Rydzykowi (znam takich osobników) i jak skrytykujesz PiS to się dopiero zaczyna gównoburza...

0

@justfootball A co Gowin powiedział?

2

@IronSanHybrid Jeszcze Tidala poproszę!

7

Tanajno to największy dzban wśród tych kandydatów. Na wszystko ma jedną odpowiedź: Przedsiębiorcy!!!

1

@zawsze_barca Jest dosyć ładna i mam nadzieję że nie wróci już do tej "branży".

1

@FC1899Barca Po prostu nie czepiaj się innych. Wstawiają, bo chcą i mogą. Póki nie obrażają Ciebie i innych użytkowników jest ok. Może są maturzystami, którzy niedawno skończyli rok, nie mogą pracować z powodu wirusa. Mogą być również studentami, którzy siedzą w domach i między zajęciami coś wstawiają? P.S. Nie doczytałem wyrazu spam przy wiadomościach z Twittera :)

14

@FC1899Barca Mówi to ktoś, kto 11 minut temu wstawił tweeta Zbigniewa Bońka...

0

@eckov Ciekawe, czy sąsiadka był ładna :)

0

@Homeopata8989 Sane jest chyba połamany.

0

@Kengo Ja od początku jestem nakręcony, bo uwielbiam sci-fi z takim mrocznym klimatem. A jak dodali Reevesa to oszalałem :)

0

@BarcaInfo Może by tak Kyliana przekonać do Barcelony? :-)

1

0

@Kajtek77 A czemu Wehrmacht pomagał Amerykanom? Zostali zmuszeni, czy nie lubili SS?

0

@emeu Jeśli chodzi o wyspy to w aktualnym numerze Świata Wiedzy jest dobry artykuł o "ciekawych przypadkach" :)
https://zapodaj.net/39aefe19c25fa.jpg.html

0

@Piotr89Sand Dlatego boję się co w przyszłości stanie się z tą drużyną. Może Xavi z Fontem coś zmienią?

0

@Messibestplayerintheworld Mnie głównie jego zachowanie irytuje.

2

@Messibestplayerintheworld Ja bym już teraz pozbył się Alby, bo mam już dosyć tego "płaczka" :)

0

@BarcaInfo Gra Bayernem :)

9

@kazbychu W sobotę włącz sobie "Salon Dziennikarski" tam się pisowska orgia na żywo odbywa :-)

0

@Colon Ach te wieśniaki jeżdżące niemieckimi autami...

0

@Colon @jaras121 Z kangurem też :) Już sobie wyobrażam odbicie na ogonie i kop prosto w brzuch...

0

@|Nuno| Kogo sprzedałeś i kogo kupiłeś?

0

@dawo17 A będą też ciekawostki dot. wojskowego lotnictwa? :)

0

@MarioVeB! U mnie w rodzinie wszystkie wymienione zasady są przestrzegane.

0

3

@SkN A słyszałeś o wyspie Tikopia, która należy do Wysp Salomona? To mała wyspa (5 km2), która od zawsze walczyła z przeludnieniem. Kiedyś mieli takie zasady, że tylko starszy syn mógł założyć rodzinę, a inni mieli się powstrzymać. Gdy był kryzys "nieprzydatni" wieszali się na drzewach, a niektórzy ojcowie z synami wypływali podczas sztormów w ocean i nigdy nie wracali. Stosowano również uśmiercanie niemowląt poprzez przykładanie gorących kamieni do brzucha matki podczas porodu. Gdy przybyli chrześcijanie populacja nagle podskoczyła do 1700 ludzi (zakaz kontroli narodzin) i część ludzi została wygnana na sąsiednie wyspy. Obecnie liczy ona ok. 1200 ludzi. Teraz gdy ktoś chce mieć więcej niż jedno dziecko to musi się przeprowadzić. Młodzi też często zmieniają swoje miejsce zamieszkanie. Kiedyś hodowali świnie, ale stwierdzili, że są nie ekologiczne i dużo jedzenia trzeba poświęcić na paszę, więc wszystkie wybili. Jedzą swoje owoce, warzywa (np. owoce chlebowca, kokosy), skorupiaki oraz ryby. Na wyspie nie ma pól uprawnych, bo zamiast nich tworzy się leśne ogrody, dzięki którym las tropikalny dalej istnieje. Nie ma podatków, ani pojazdów mechanicznych. Ale nie są zacofani, bo zaczynają montować sobie fotowoltaikę.

0

@Colon Koenigsegg :)

2

@macio_944 Ja tam czekam na gameplay z PS5.

1

@kulka Ja bym dopłaci na Twoim miejscu :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?