@TrzecieOko Jej kariera już się skończyła, bo zabrano jej uprawnienia, więc może się mścić gadając te bzdury. Poza tym wyszedł jej pewien wynik w badaniu i ona od razu ogłosiła odkrycie. Inni powtarzali to samo badanie i nie wyszło im to samo. Potem inny zespół badawczy stwierdził, że musiało dojść do skażenia próbki. A ona powiedziała, że nie robią tego.w dobrej wierze. Ja dziękuję za naukowca, który nie sprawdza/bada dokładnie swojego odkrycia...
@ArterkHD Romagnoli, Skriniar, Kimpembe. Kogoś z tych bym wziął. Jeśli grasz w Fifę możesz pomyśleć o gościu, który nazywa się Zakaria. Jest śpd, ale na śo też gra bardzo dobrze i jest cholernie szybki, a przede wszystkim jest tani i młody.
@Messibestplayerintheworld Na początku dobrze sobie radził w Kogutach. Nie boi się walki z innymi o piłkę, podejmuje dobre decyzje i ogólnie ma to "coś" i wydaje mi się, że dałby radę :) Potem obniżył loty, ale nie tylko on, bo cała drużyna zaczęła grać słabo.
1
@BarcaInfo Wiem. Za często myślę o rewolucji w Barcelonie. Będę mu kibicował, ale chętnie bym zobaczył "nowe otwarcie".
0
@dominik127pl Są systemy "swój-obcy" i odpowiednie przeszkolenie. Armia Iranu jest trochę zacofana, więc pomyłki częściej się zdażają.
2
@justfootball Mąż Stanu i Obrońca Wiary!!! Zawsze i wszędzie: Ave Jarosław! Polskę Zbaw!
0
@BarcaInfo Chyba, że pożegnamy Luisa. Może nowsze pokolenia będą miały większy głód zwycięstwa? :)
0
@TrzecieOko https://fakenews.pl/zdrowie/pandemia-dezinformacji-czyli-plandemic-plandemia/
1
@sebasarna18 Bo się nie interesujesz wieloma rzeczami
0
@TrzecieOko Jej kariera już się skończyła, bo zabrano jej uprawnienia, więc może się mścić gadając te bzdury. Poza tym wyszedł jej pewien wynik w badaniu i ona od razu ogłosiła odkrycie. Inni powtarzali to samo badanie i nie wyszło im to samo. Potem inny zespół badawczy stwierdził, że musiało dojść do skażenia próbki. A ona powiedziała, że nie robią tego.w dobrej wierze. Ja dziękuję za naukowca, który nie sprawdza/bada dokładnie swojego odkrycia...
0
@TrzecieOko https://www.snopes.com/fact-check/plandemic-mikovits-arrest/
Ta była doktor to straszna kłamczucha, która sama sobie zaprzecza (w książce napisała coś innego niż powiedziała teraz).
0
@lucas/catalan Kiełba to badziewie :)
2
@SkN Ale byłem zachwycony gdy VAR anulował tego gola :)
1
@Bykunn Mi się podoba sam zamysł, ale kolory do mnie nie przemawiają. Jakby tło było ciemniejsze to bym sobie zawiesił.
1
@Coutinho007 A nie: "Chłopcy macie piłkę i sobie grajcie" :)
1
@victor Najlepsze jest to pytanie o to kto puszczał muzykę w 3:38-41 :-)
0
@BarcaInfo Ciekawe ile kg przytył Hazard ze śmietankowych :)
1
@ArterkHD Romagnoli, Skriniar, Kimpembe. Kogoś z tych bym wziął. Jeśli grasz w Fifę możesz pomyśleć o gościu, który nazywa się Zakaria. Jest śpd, ale na śo też gra bardzo dobrze i jest cholernie szybki, a przede wszystkim jest tani i młody.
0
@DaPi Normalnie bym go zaprosił, ale nie wiem czy policja się do niego nie przyczepi.
0
@ksobi No tak, innego wyjścia chyba nie ma :)
0
Ja mam ps+, a kolega nie. Da się coś zrobić żeby razem pograć przez internet w fifę?
0
@DLFCB A co wtedy zarząd zrobi z Emersonem i Araujo? Jest jeszcze Matheus i Arthur.
1
@Khajio No to powinni odpuścić sobie Lautaro, bo będzie słabo. Jest jeszcze Araujo z Barcy B i nie będzie można go wystawić. Nie jest dobrze :)
1
@Adamski69 Podobno był najlepszy w swojej grupie i celnie strzelał :) Trenował w jednostce koreańskich marines.
0
@Messibestplayerintheworld A ilu zawodników z poza UE może grać?
1
@Messibestplayerintheworld Lubię Arturo, ale szkoda by było stracić młodego Emersona.
0
@Messibestplayerintheworld Vidal Out, Tanguy in i się zrobi miejsce :)
1
@marcin000019 Bo Ci dwaj są bardziej kontrowersyjni i za bardzo się wymądrzają.
2
@Messibestplayerintheworld Na początku dobrze sobie radził w Kogutach. Nie boi się walki z innymi o piłkę, podejmuje dobre decyzje i ogólnie ma to "coś" i wydaje mi się, że dałby radę :)
Potem obniżył loty, ale nie tylko on, bo cała drużyna zaczęła grać słabo.
0
@Encore Tylko Bartosz!
0
@Messibestplayerintheworld Francuza widziałem w akcji, ale o Fabianie za dużo nie wiem.
0
@Messibestplayerintheworld Wolisz Fabiana, czy Tanguya?
1
@messiiiiik No tak, ale jak kupi to będzie miał grę na zawsze, a tak będzie musiał ciągle płacić.