1

@BarcaInfo Wiem. Za często myślę o rewolucji w Barcelonie. Będę mu kibicował, ale chętnie bym zobaczył "nowe otwarcie".

0

@dominik127pl Są systemy "swój-obcy" i odpowiednie przeszkolenie. Armia Iranu jest trochę zacofana, więc pomyłki częściej się zdażają.

2

@justfootball Mąż Stanu i Obrońca Wiary!!! Zawsze i wszędzie: Ave Jarosław! Polskę Zbaw!

0

@BarcaInfo Chyba, że pożegnamy Luisa. Może nowsze pokolenia będą miały większy głód zwycięstwa? :)

1

@sebasarna18 Bo się nie interesujesz wieloma rzeczami

0

@TrzecieOko Jej kariera już się skończyła, bo zabrano jej uprawnienia, więc może się mścić gadając te bzdury. Poza tym wyszedł jej pewien wynik w badaniu i ona od razu ogłosiła odkrycie. Inni powtarzali to samo badanie i nie wyszło im to samo. Potem inny zespół badawczy stwierdził, że musiało dojść do skażenia próbki. A ona powiedziała, że nie robią tego.w dobrej wierze. Ja dziękuję za naukowca, który nie sprawdza/bada dokładnie swojego odkrycia...

0

@TrzecieOko https://www.snopes.com/fact-check/plandemic-mikovits-arrest/
Ta była doktor to straszna kłamczucha, która sama sobie zaprzecza (w książce napisała coś innego niż powiedziała teraz).

0

@lucas/catalan Kiełba to badziewie :)

2

@SkN Ale byłem zachwycony gdy VAR anulował tego gola :)

1

@Bykunn Mi się podoba sam zamysł, ale kolory do mnie nie przemawiają. Jakby tło było ciemniejsze to bym sobie zawiesił.

1

@Coutinho007 A nie: "Chłopcy macie piłkę i sobie grajcie" :)

1

@victor Najlepsze jest to pytanie o to kto puszczał muzykę w 3:38-41 :-)

0

@BarcaInfo Ciekawe ile kg przytył Hazard ze śmietankowych :)

1

@ArterkHD Romagnoli, Skriniar, Kimpembe. Kogoś z tych bym wziął. Jeśli grasz w Fifę możesz pomyśleć o gościu, który nazywa się Zakaria. Jest śpd, ale na śo też gra bardzo dobrze i jest cholernie szybki, a przede wszystkim jest tani i młody.

0

@DaPi Normalnie bym go zaprosił, ale nie wiem czy policja się do niego nie przyczepi.

0

@ksobi No tak, innego wyjścia chyba nie ma :)

0

Ja mam ps+, a kolega nie. Da się coś zrobić żeby razem pograć przez internet w fifę?

0

@DLFCB A co wtedy zarząd zrobi z Emersonem i Araujo? Jest jeszcze Matheus i Arthur.

1

@Khajio No to powinni odpuścić sobie Lautaro, bo będzie słabo. Jest jeszcze Araujo z Barcy B i nie będzie można go wystawić. Nie jest dobrze :)

1

@Adamski69 Podobno był najlepszy w swojej grupie i celnie strzelał :) Trenował w jednostce koreańskich marines.

0

@Messibestplayerintheworld A ilu zawodników z poza UE może grać?

1

@Messibestplayerintheworld Lubię Arturo, ale szkoda by było stracić młodego Emersona.

0

@Messibestplayerintheworld Vidal Out, Tanguy in i się zrobi miejsce :)

1

@marcin000019 Bo Ci dwaj są bardziej kontrowersyjni i za bardzo się wymądrzają.

2

@Messibestplayerintheworld Na początku dobrze sobie radził w Kogutach. Nie boi się walki z innymi o piłkę, podejmuje dobre decyzje i ogólnie ma to "coś" i wydaje mi się, że dałby radę :)
Potem obniżył loty, ale nie tylko on, bo cała drużyna zaczęła grać słabo.

0

@Encore Tylko Bartosz!

0

@Messibestplayerintheworld Francuza widziałem w akcji, ale o Fabianie za dużo nie wiem.

0

@Messibestplayerintheworld Wolisz Fabiana, czy Tanguya?

1

@messiiiiik No tak, ale jak kupi to będzie miał grę na zawsze, a tak będzie musiał ciągle płacić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?