0

@l0Messini Gdyby miał kask to może by przeżył. Ale zgadzam się, że małych dzieci nie powinno tam być.

1

@Rokita Może Skyrim? Albo Risen, ale pierwsza część jest już stara, a w nowszych częściach jest już broń palna (chociaż miecz i tarcza dalej są bardzo ważne).

0

@Colon Ten kształt H jest okropny.
A z tych drugich wg. mnie najgorszy jest saggy i double saggy :)

0

@michal26 A jak to się sprawuje zimą?

0

@koziar To to również była jego jedna z najlepszych decyzji w życiu. Dołączył do klubu z europejskiej czołówki, zarabia ogromne pieniądze, wziął ślub niedaleko Barcelony i jeszcze urodziło mu się dziecko :D

4

ComEd (największy dystrybutor prądu w Illinois) poinformował, że woda została już wypompowana z piwnicy z instalacją elektryczną i w ten weekend Willis Tower znowu zacznie "świecić". Piwnica została zalana przez rzekę Chicago, która została zasilona silnymi ulewami (4 najbardziej mokre dni z rzędu od 1871 roku, lało od zeszłego czwartku do niedzieli).
Muszę sprostować swój wczorajszy post, gdyż wieża została zamknięta w poniedziałek 18 maja, a nie w środę :)

4

@Hiacynk Oby do nas. Byłoby śmiesznie jakby powiedział do Busiego:" Chłopie co się tak opieprzasz" :)

0

@KapiFCB No to sobię pobiorę :)

2

@AmigoBlancos Uchodźca forumowy uciekł na La Ramblę? :)

0

@KapiFCB A ciężko się w to gra na PS4?

0

@Tomo1989 Dzięki, miałem to dopisać, ale zapomniałem.

2

Wczoraj Sears/Willis Tower w Chicago, czyli drugi najwyższy budynek w USA pogrążył się w ciemności z powodu powodzi, która zalał pomieszczenia z elektryką w piwnicy (ok. 1,2 metra wody)
https://zapodaj.net/f509cb9fa4420.jpg.html
https://zapodaj.net/14efcf9111a4e.jpg.html

0

Na jesieni w świecie komponentów komputerowych będzie gorąco :)
Wyjdzie GPU Ampere od NVIDIA i RDNA 2 od AMD (z Ray Tracingiem). A jeśli chodzi o CPU to prawdopodobnie wyjdzie Ryzen 3 od AMD. Mam nadzieję, że walka będzie zacięta i w końcu spadną ceny. Najbardziej liczę na RDNA 2, bo od lat karty NV okazują się lepsze i zieloni praktycznie mają monopol.

3

@AmigoBlancos Super Mario był niezły :)
A tak na poważnie to mógłby zajść o wiele dalej gdyby przykładał się do treningów i mniej imprezował.

0

@TrzecieOko Ja się tylko do strony, na której był artykuł. Nic nie mówię o samym badaniu. Czytaj ze zrozumieniem.

0

@TrzecieOko Info z jakiejś badziewnej strony, więc szukaj dalej...

3

@VamosRakieta Pobiegnę go przywitać. Z radości serce drży :)

5

Skrót finałowego meczu, w którym FC Barcelona zdobyła swój pierwszy Puchar Europy.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10159088443079305&id=197394889304

0

@Striker Dobrze gra ten nasz Griez :)

2

@Lares Część tak, ale niektóre znikną, bo w trakcie gry możesz wyeliminować niektóre frakcje i misje znikną.

1

@Alanooo Użyj olejku kamforowego. Namaczasz wacik i wsadzasz do ucha. Można też skórę w okół ucha natrzeć. On znieczula, odpręża i odkaża.

1

@NeroTFP Zrywam z Tobą... Prima Aprilis! :-)

3

Liceum z klasą o profilu Disco Polo. Nieźle się bawią na Podlasiu :) Będzie to klasa ogólnokształcąca, która będzie współpracowała z "artystami" wykonującymi DP (mówi się o Zenku).
https://samorzad.pap.pl/kategoria/aktualnosci/samorzad-michalowa-pod-haslem-szkola-disco-polo-zacheca-do-nauki-w-liceum

0

@kamzar BVB nie jest klubem z topu, więc młodzi piłkarze mają więcej szans na grę i tam przechodzą. Poza tym mniejsze kluby wyżej wyceniają zawodnika gdy pyta taka Barcelona, bo wiedzą, że większe kluby więcej zapłacą.

0

@Hiacynk Jak czekolada to tylko gorzka :)

1

@Granto https://zapodaj.net/67167255287a8.jpg.html
Poza tym nie wiemy jakie soki pije, bo jest różnica między sklepowym, a wyciskanym w domu. Ma też swojego dietetyka, który chyba wie co robi.

3

@sebasek99 Jeszcze katolickie wychowanie, bo inne nie jest polskie :) Zabrałbym dziecko rodzicom, którzy wychowują je w innym wyznaniu / bez wyznania...

0

@LioMessi10 A i w tej dziurze znaleźli się w jakiejś konstrukcji zbudowanej przez bardziej zaawansowane istoty. A te informacje to były dane, które ten robot TARS odczytał przebywając w tym czymś. Murph wykorzystywała te odczyty w swojej pracy. A jeśli chodzi o sens to ja podałem dosłowny, ale są tam motywy nie dosłowne, które każdy inaczej rozumie (np. poświęcenie, podróż, katastrofy naturalne itp. itd.)

0

@LioMessi10 Gościu wleciał do czarnej dziury, dzięki której skontaktował się ze swoją córką z przeszłości. Ona odczytała jego wiadomość i dokonała przełomowych obliczeń dzięki którym ludzkość zaczęła tworzyć nowe światy używając czasoprzestrzeni :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?