@Triv44 I bardzo dobrze, że wielkie pomniki Armii Czerwonej zostały zniszczone. Po co nam takie szpetne dzieła chwalące okupanta. Niech będą sobie w specjalnych parkach i muzeach, a nie w centrum miast.
Znacie jakieś badania dot. zależności między prawem do posiadania broni palnej, a przestępstwami? Oraz co sądzicie o prawie do posiadania broni palnej? Oraz czemu w USA jest tyle strzelanin? Utwór Darkness Eminema skłonił mnie do refleksji :)
@FCMichalo Mbappe, bo gra w fajnej repce, jest cholernie szybki i ma ogromny potencjał. Na jego miejscu bym przestał uczyć się symulek od Neya i nie podpisałbym kolejnego kontraktu z PSG przechodząc do Barcelony za śmieszną kwotę :)
@IronSanHybrid To jest jakiś głupek po prostu. W każdym środowisku można takich znaleźć. Chociaż część biskupów ma chyba podobne poglądy, bo przenoszą pedofili do innych parafii zamiast oddawać ich w ręce policji...
@DonMatteo901 Najlepsze jest to, że on chce wywalić kolejne pieniądze na służbę zdrowia, gdy trzeba ją przebudować. Nie mówiąc już o kolejnym funduszu. Oni wchłoną pieniądze, a potem znowu wyjdą na ulicę i będą narzekać.
@Lola120 Powodzenia! Może dostaniesz się na jakiś dobry uniwerek. "Nie ma znaczenia czy piszemy maturę międzynarodową czy polską - obie są akceptowane, ale jej wyniki nie mogą być niższe niż 90%. Precyzyjniej - Oxford ogólnie rzecz biorąc wymaga średniej ze wszystkich matur minimum 90% oraz trzech matur pisanych na poziomie rozszerzonym również na minimum 90% ." :-)
@Rudi35 Na szczęście ten wirus nie jest bardzo groźny, ale nie chciałbym żeby moja babcia szybciej umarła (to do tych co pocieszają się, że głównie starsi umierają) :)
4
@Kapitan hawk Obleśny typ... Oby długo w więzieniu posiedział.
0
@nwchades A co się ostatnio stało?
3
@Bykunn Ktoś tu wczoraj film Skazany (Shot Caller) polecał.
1
@ToWinaSedziego Jest na Rakutenie, Playerze, Chilli i vod.pl
2
@juliacicha Jadłem w jakiejś tureckiej restauracji i było dobre. A ten sos jest tak na prawdę jogurtowo-miętowy.
0
@Bykunn https://www.filmweb.pl/film/Zatrzyj+%C5%9Blady-2018-780556
https://www.filmweb.pl/film/Searching-2018-808132
https://www.filmweb.pl/film/Kod+8-2019-809454
5
A czemu chce usunąć nazwisko Josepa? Zrobił coś złego?
1
@Triv44 I bardzo dobrze, że wielkie pomniki Armii Czerwonej zostały zniszczone. Po co nam takie szpetne dzieła chwalące okupanta. Niech będą sobie w specjalnych parkach i muzeach, a nie w centrum miast.
0
@tristan87 W końcu Klopp z chłopcami wygra PL! YWNWA!
1
@TheGoldenEleven Ostatnio w Fifie Realowi tak strzeliłem :)
0
Znacie jakieś badania dot. zależności między prawem do posiadania broni palnej, a przestępstwami? Oraz co sądzicie o prawie do posiadania broni palnej? Oraz czemu w USA jest tyle strzelanin? Utwór Darkness Eminema skłonił mnie do refleksji :)
4
@Lord_Vader Może tak, może nie. Boisko zweryfikuje.
18
@DonAndresFCB Griezmann
2
@FCMichalo Mbappe, bo gra w fajnej repce, jest cholernie szybki i ma ogromny potencjał. Na jego miejscu bym przestał uczyć się symulek od Neya i nie podpisałbym kolejnego kontraktu z PSG przechodząc do Barcelony za śmieszną kwotę :)
1
@AV0CAD0 Mi tam smakuje.
5
Z czego robi się napoje wyskokowe? Ta infografika wam powie :)
https://zapodaj.net/e57823419c25a.jpg.html
0
@xVENUMx Przyniosę falafele z sosem miętowym :)
2
@IronSanHybrid To jest jakiś głupek po prostu. W każdym środowisku można takich znaleźć. Chociaż część biskupów ma chyba podobne poglądy, bo przenoszą pedofili do innych parafii zamiast oddawać ich w ręce policji...
0
@Encore No i jak nie będzie ostro balował :)
0
@DonMatteo901 Najlepsze jest to, że on chce wywalić kolejne pieniądze na służbę zdrowia, gdy trzeba ją przebudować. Nie mówiąc już o kolejnym funduszu. Oni wchłoną pieniądze, a potem znowu wyjdą na ulicę i będą narzekać.
0
@DonMatteo901 Po prostu PiS, PO, PSL, SLD powinno się zdelegalizować. Najbardziej szmaciarskie partie na świecie...
0
@Chwytliwy Jeśli lubi piwo i nie będzie to jakiś sikacz z Biedroni to czemu nie :)
0
@AmigoBlancos Zawsze jest jakaś gadka. Jak City odpadnie to ja tak nie będę mówił, choć trzeba przyznać, że trochę się przyfarciło :)
0
@AmigoBlancos No super, a w tej LM Real odpadnie już w 1/8 :)
0
@dadan1990 Młodym, zdrowym ludziom praktycznie nic się nie dzieje.
1
@TrzecieOko Bzdury opowiadasz. Można wybrać sposób pochówku. Ja wybierasz "do ziemi" to nie ma okazywania zwłok i ubierania.
1
@Joey Dzięki, dzisiaj sobie obejrzę :)
1
@Lola120 Powodzenia! Może dostaniesz się na jakiś dobry uniwerek.
"Nie ma znaczenia czy piszemy maturę międzynarodową czy polską - obie są akceptowane, ale jej wyniki nie mogą być niższe niż 90%. Precyzyjniej - Oxford ogólnie rzecz biorąc wymaga średniej ze wszystkich matur minimum 90% oraz trzech matur pisanych na poziomie rozszerzonym również na minimum 90% ." :-)
0
@dadan1990 Miałeś problemy z oddychaniem? Teraz chyba wszystko jest ok?
1
@Rudi35 Na szczęście ten wirus nie jest bardzo groźny, ale nie chciałbym żeby moja babcia szybciej umarła (to do tych co pocieszają się, że głównie starsi umierają) :)