1

Komentarz usunięty

2

@BarcaInfo Barto tak nie potrafi...

7

@BarcaInfo Romek z Frankiem zaraz wyhodują niebieskiego potwora :)

1

@Bykunn Są oczywiście dobrzy nauczyciele i wg. mnie może dzięki ewaluacji ktoś by ich wynagrodził, ale właśnie tego boją się wypaleni nauczyciele.

0

@NeroTFP Też go lubię, ale ostatnia płyta Muse Simulation Theory niezbyt do mnie przemawia :)

1

@Bykunn Jak zaczniesz mówić o ewaluacji to Ci ZNP wyjdzie na ulicę i zacznie jęczeć. Taka jest ta polska edukacja...

0

@NeroTFP Zapomniał, że faszyzm był włoski i że Duda nie jest w opozycji...

1

@Hiacynk Ramos Edition.

0

No to Barca musi się teraz ostro postarać, gdyż wygranie LM na Santiago Bernabeu byłoby cudowne :)

1

https://www.defence24.pl/nik-potwierdza-zarzuty-defence24pl-baltyk-to-bomba-zegarowa-co-dalej-opinia
Ciekawe, czy Unia zdąży coś zrobić zanim Bałtyk zmieni się w Morze Martwe. Ogólnie to ciężka sprawa, bo podczas wyciągania beczki z chemikaliami mogą się rozpaść.

0

@NeroTFP Co za zwyrodnialec...

0

@COU_11 Ok, bo ja w ogóle ich nie oglądam :)

0

@BarcaInfo To jest napastnik?

1

@macio_944 A najlepiej użyć reaktora fuzyjnego :) Może ITER coś popchnie na przód, ale dopiero za 5 lat go uruchomią i będzie się nagrzewać do temperatury chyba 100 mln °C. Choć może się okazać, że nie da się przy obecnej technologii skonstruować reaktora tego typu, który wyprodukuje więcej energii niż zużyje i za dopiero np. 100 lat to się uda.

1

@CalcioFan Emocje w 2016 były o wiele lepsze. Euro 2012 był żenujące. Nie ma to jak zająć ostatnie miejsce grając na własnej ziemi w najłatwiejszej grupie...

2

@Barca1992 @Mns21 "Ona" to facet, który uważa się za kobietę, ale zostawiła sobie męski narząd, a "on" to kobieta uważająca się za faceta i też sobie narząd rozrodczy zostawiła :) Innego wytłumaczenia nie widzę, no chyba że ona nie ma już "jaj" i po prostu wzięli spermę z banku :)

1

@Danny Gaucho Ja tam miałem same negatywne emocje :)

0

Drużyna gra piach, więc Ci chłopcy muszą ciągle interweniować :)

3

@Kurkmen A co to ma wspólnego ze stwierdzeniem, że stajemy się Doliną Krzemową Unii Europejskiej?

0

@TheGoldenEleven Carvajal, Lenglet, Varane, Alba
de Jong, Saul, Thomas

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

0

Byłoby sprawiedliwie, bo dali ciała z Betisem. Takie gadanie jest idiotyczne.

0

@Bobo25 A kim jest ten koło Messiego z głupią miną?

0

@Mns21 @Bykunn To pewnie przez "beżowych" !!! :)

6

@IronSanHybrid Musi być wielką fanką Columbo, bo tam najpierw pokazują kto zabił, a potem widać samo węszenie porucznika :)

0

@Chwytliwy Jeśli chodzi o poparcie dla Bolsonaro i Maradonę to myślę, że każdy klub powinien się od tego odciąć, bo nie daje to dobrego przykładu i po prostu powinno się tępić takie zachowanie. Te przykłady nie wskazują, że jakikolwiek klub jest lewicowy.

0

@FC1899Barca Zgadzam się. Mimo, że Lewy nie ma tytułów z repką (to nie do końca jego wina), czy LM i tak jest jednym z najlepszych napastników w historii.

0

@FC1899Barca Müller ma przynajmniej w swoim dorobku LM i MŚ, brąz MŚ oraz dwa brązy Euro, a nie to co ten przegryw Lewandowski... :-)

3

@Fawrf Sam Var jest ok to ludzie jak zwykle dają ciała.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?