@macio_944 A najlepiej użyć reaktora fuzyjnego :) Może ITER coś popchnie na przód, ale dopiero za 5 lat go uruchomią i będzie się nagrzewać do temperatury chyba 100 mln °C. Choć może się okazać, że nie da się przy obecnej technologii skonstruować reaktora tego typu, który wyprodukuje więcej energii niż zużyje i za dopiero np. 100 lat to się uda.
@CalcioFan Emocje w 2016 były o wiele lepsze. Euro 2012 był żenujące. Nie ma to jak zająć ostatnie miejsce grając na własnej ziemi w najłatwiejszej grupie...
@Barca1992@Mns21 "Ona" to facet, który uważa się za kobietę, ale zostawiła sobie męski narząd, a "on" to kobieta uważająca się za faceta i też sobie narząd rozrodczy zostawiła :) Innego wytłumaczenia nie widzę, no chyba że ona nie ma już "jaj" i po prostu wzięli spermę z banku :)
@Chwytliwy Jeśli chodzi o poparcie dla Bolsonaro i Maradonę to myślę, że każdy klub powinien się od tego odciąć, bo nie daje to dobrego przykładu i po prostu powinno się tępić takie zachowanie. Te przykłady nie wskazują, że jakikolwiek klub jest lewicowy.
@FC1899Barca Zgadzam się. Mimo, że Lewy nie ma tytułów z repką (to nie do końca jego wina), czy LM i tak jest jednym z najlepszych napastników w historii.
1
Komentarz usunięty
2
@BarcaInfo Barto tak nie potrafi...
7
@BarcaInfo Romek z Frankiem zaraz wyhodują niebieskiego potwora :)
1
@Bykunn Są oczywiście dobrzy nauczyciele i wg. mnie może dzięki ewaluacji ktoś by ich wynagrodził, ale właśnie tego boją się wypaleni nauczyciele.
0
@NeroTFP Też go lubię, ale ostatnia płyta Muse Simulation Theory niezbyt do mnie przemawia :)
1
@Bykunn Jak zaczniesz mówić o ewaluacji to Ci ZNP wyjdzie na ulicę i zacznie jęczeć. Taka jest ta polska edukacja...
0
@NeroTFP Zapomniał, że faszyzm był włoski i że Duda nie jest w opozycji...
1
@Hiacynk Ramos Edition.
0
No to Barca musi się teraz ostro postarać, gdyż wygranie LM na Santiago Bernabeu byłoby cudowne :)
1
https://www.defence24.pl/nik-potwierdza-zarzuty-defence24pl-baltyk-to-bomba-zegarowa-co-dalej-opinia
Ciekawe, czy Unia zdąży coś zrobić zanim Bałtyk zmieni się w Morze Martwe. Ogólnie to ciężka sprawa, bo podczas wyciągania beczki z chemikaliami mogą się rozpaść.
0
@NeroTFP Co za zwyrodnialec...
0
@COU_11 Ok, bo ja w ogóle ich nie oglądam :)
0
@BarcaInfo To jest napastnik?
1
@macio_944 A najlepiej użyć reaktora fuzyjnego :) Może ITER coś popchnie na przód, ale dopiero za 5 lat go uruchomią i będzie się nagrzewać do temperatury chyba 100 mln °C. Choć może się okazać, że nie da się przy obecnej technologii skonstruować reaktora tego typu, który wyprodukuje więcej energii niż zużyje i za dopiero np. 100 lat to się uda.
1
@CalcioFan Emocje w 2016 były o wiele lepsze. Euro 2012 był żenujące. Nie ma to jak zająć ostatnie miejsce grając na własnej ziemi w najłatwiejszej grupie...
2
@Barca1992 @Mns21 "Ona" to facet, który uważa się za kobietę, ale zostawiła sobie męski narząd, a "on" to kobieta uważająca się za faceta i też sobie narząd rozrodczy zostawiła :) Innego wytłumaczenia nie widzę, no chyba że ona nie ma już "jaj" i po prostu wzięli spermę z banku :)
1
@Danny Gaucho Ja tam miałem same negatywne emocje :)
0
Drużyna gra piach, więc Ci chłopcy muszą ciągle interweniować :)
3
@Kurkmen A co to ma wspólnego ze stwierdzeniem, że stajemy się Doliną Krzemową Unii Europejskiej?
0
@TheGoldenEleven Carvajal, Lenglet, Varane, Alba
de Jong, Saul, Thomas
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@mrboom @Bobo25 @barteq https://fifaforums.easports.com/en/discussion/129224/does-anybody-know-the-name-of-all-these-guys-on-the-pic
Większość z nich to odpadki z Barcy B, którzy nie zrobili większej kariery.
0
Byłoby sprawiedliwie, bo dali ciała z Betisem. Takie gadanie jest idiotyczne.
0
@Bobo25 A kim jest ten koło Messiego z głupią miną?
0
@Mns21 @Bykunn To pewnie przez "beżowych" !!! :)
6
@IronSanHybrid Musi być wielką fanką Columbo, bo tam najpierw pokazują kto zabił, a potem widać samo węszenie porucznika :)
0
@Chwytliwy Jeśli chodzi o poparcie dla Bolsonaro i Maradonę to myślę, że każdy klub powinien się od tego odciąć, bo nie daje to dobrego przykładu i po prostu powinno się tępić takie zachowanie. Te przykłady nie wskazują, że jakikolwiek klub jest lewicowy.
0
@FC1899Barca Zgadzam się. Mimo, że Lewy nie ma tytułów z repką (to nie do końca jego wina), czy LM i tak jest jednym z najlepszych napastników w historii.
0
@FC1899Barca Müller ma przynajmniej w swoim dorobku LM i MŚ, brąz MŚ oraz dwa brązy Euro, a nie to co ten przegryw Lewandowski... :-)
3
@Fawrf Sam Var jest ok to ludzie jak zwykle dają ciała.