2

@BarcaInfo Ciekawe ruchy Chelsea wykonuje na rynku.

0

@ViscaBarca123 A kto go wykonywał?

2

@Kajtek77 Kurła, kiedyś to była repka. Nie to co teraz...

0

@lucas/catalan Szczególnie, że mają kupę forsy i ogromne doświadczenie w budowie silników. Mogliby po paru latach stanowić poważną konkurencję dla Merca.

2

0

@joloskyy Zremisowali 0:0 z jakimiś ogórkami :)

0

@Headliner9 Ale niestety chciał wyjść z cienia LM10 :(

0

@lucas/catalan Wiem, ale nie mogłem się zdecydować, bo zarówno Audi (Auto Union) jak i Bugatti są legendami motorsportu. A wiesz może, czy kiedyś Ford był choć trochę blisko F1?

0

@lucas/catalan Ja chciałbym zobaczyć team Audi (lubię ich autka), Koenigsegg (Christian von Koenigsegg to fajny gość), Ford (żeby była rywalizacja z Ferrari tak jak kiedyś w Le Mans 24h) i Bugatti (nawiązanie do początków F1) :)

2

@student97r Frank to legenda i chociaż nie lubię Chelsea to życzę mu jak najlepiej :-)

0

@Katalończyk 99 Biuro Barto by spłonęło gdyby te gwiazdeczki usłyszały o cięciach wynagrodzeń :)

1

@ArdoFCB @Barca1992 Większość starych bab to wyborcy PiS-u, bo z kościołem i z 13-stką im się kojarzy. Hołownia to dla nich jest zbyt postępowym chrześcijaninem, bo ma inne poglądy od Rydzyka...

0

@kaamil1910 BR: Dean Henderson
PO: Atal, Reece James ŚO: Zakaria, Upamecano, I. Konate LO: Grimaldo, Nuno Tavares, Alphonso Davies, Tierney ŚP: Tonali, Maddison, Ndidi, Brandt, Nkunku
PS: Oyarzabal, Doku, Neres N: Isak, Malen, Boadu, Tammy Abraham LS: Oyarzabal, Rashica, Ismaila Sarr

3

@Bykunn Czuć piękną woń poglądów pewnego włoskiego grubaska oraz Armii Czerwonej :)

1

@Jaca27 Pewnie powie o jakiejś kolejnej dotacji i podwyżce pensji dla górników...

2

@Janiama Ciekawe co myśli o fladze Bangladeszu :) Tyłeczek kosmitki i okres?

2

@IronSanHybrid HAHAHAHA! :-)

2

Szkoda, że nie w tym nad Odrą :)

1

@Messibestplayerintheworld Zgadzam się, bo skrzydła praktycznie nie istnieją.

1

@Tomo1989 Nie cierpię gościa, ale trzeba przyznać, że potrafi zaorać :-)

0

2

@Colon "Fuck You", "What the fuck are you doing ?!" :)

2

@koksik2700 Kwik będzie zawsze :) Jak wygra Duda - Kwik! (LR, Onety, TVN).
Jak wygra Trzaskowski - Kwik! (Szczególnie w kościołach, Trwam, TVP i Sieci)

0

@victor Szkoda, że jeszcze minigun'a z długą taśmą amunicji nie noszą...

8

@Messibestplayerintheworld Neymar, który często się łamie i wylatuje na urodziny siostry? Nie dziękuję.

0

@TrzecieOko Nic dziwnego, że do Ciebie trafia... :)

0

@BarcaInfo Przecież Sancho nie miał tylu kontuzji co Dembele.

1

@kerouac Mam nadzieję, że zdążę odwiedzić Japonię przed eksplozją, bo jak walnie to ta góra straci trochę swojego uroku :)

1

@kerouac Ciekawe kiedy Fudżi eksploduje. Na razie milczy gdzieś od 312 lat.

1

@ArdoFCB Grasshopper Club Zürich, Urawa Red Diamonds, RasenBallsport Leipzig e.V. (skrót wygląda jak Red Bull, bo Niemcy nie pozwolili im użyć swojej nazwy więc użyli wyrazu trawa :) ).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?