@MichalZZZ Mi (oprócz Polek) bardzo podobają się Japonki, Koreanki, Rosjanki oraz niektóre Hinduski. Niestety z żadną się nie spotkałem. Po prostu na ulicy, w internecie i w filmach widziałem pare kobiet, które mnie "pociągały". Może kiedyś uda mi się umówić z którąś :)
HTC ma w tym roku wypuścić na rynek telefon z modemem 5G. Część plotek mówi, że będzie to flagowiec ze Snapem 865 z ekranem o minimalnych ramkach. Ciekawe co im z tego wyjdzie, bo jak okaże się niewypałem to będzie to ich ostatnie tchnienie. HTC strasznie się stoczyło.
@Jaca27 Niby pada, ale taka Wisła dalej w wielu miejscach ma niski poziom. Głównym powodem tej suszy jest bezśnieżna zima. Normalnie zalegająca warstwa śniegu wiosną powoli topnieje i zasila glebę oraz rzeki. Poza tym w Polsce jest za mało zbiorników retencyjnych.
@daniel32778 "Warzyw jadam niewiele" - To nie świadczy o Tobie zbyt dobrze. Ty nie jesz, więc masz gdzieś? Duża ignorancja. Poza tym jedząc niewiele warzyw bardzo sobie szkodzisz...
6
@Majngota Ja też jestem pozytywnie nastawiony, bo Setien może mieć na niego jakiś pomysł. EV chyba za bardzo nie wiedział gdzie go wcisnąć.
3
@MichalZZZ Mi (oprócz Polek) bardzo podobają się Japonki, Koreanki, Rosjanki oraz niektóre Hinduski. Niestety z żadną się nie spotkałem. Po prostu na ulicy, w internecie i w filmach widziałem pare kobiet, które mnie "pociągały". Może kiedyś uda mi się umówić z którąś :)
0
HTC ma w tym roku wypuścić na rynek telefon z modemem 5G. Część plotek mówi, że będzie to flagowiec ze Snapem 865 z ekranem o minimalnych ramkach. Ciekawe co im z tego wyjdzie, bo jak okaże się niewypałem to będzie to ich ostatnie tchnienie. HTC strasznie się stoczyło.
0
@Pogba A ile h trwa ta kampania? Ostatnio CoD-y miały bardzo krótką fabułę.
12
@matirix20 1 milion £ miesięcznie jest dla mnie przyzwoite :-)
0
@Katalonbar Lewy bramka, a potem Erling Haaland Show feat Jadon Sancho :)
0
@Colon Słyszałem, że od jakiegoś czasu brała jakieś meldonium i potem WADA umieściła go na liście środków zakazanych.
0
@Colon Zawsze lubiłem Sharapovą. Ona miała jakiś incydent z dopingiem?
0
@daniel32778 Ja nie robię katastrofy. Stwierdzam tylko, że jest susza. Nie pisałem o największej w historii, ani nic podobnego :)
4
@matirix20 Zrobię mamie ulubiony deser :)
1
@Jaca27 Niby pada, ale taka Wisła dalej w wielu miejscach ma niski poziom. Głównym powodem tej suszy jest bezśnieżna zima. Normalnie zalegająca warstwa śniegu wiosną powoli topnieje i zasila glebę oraz rzeki. Poza tym w Polsce jest za mało zbiorników retencyjnych.
1
@daniel32778 "Warzyw jadam niewiele" - To nie świadczy o Tobie zbyt dobrze. Ty nie jesz, więc masz gdzieś? Duża ignorancja. Poza tym jedząc niewiele warzyw bardzo sobie szkodzisz...
3
Działają wam filmiki z twittera na tej stronie? Wczoraj się odtwarzały, a dzisiaj już nie.
6
@Gomess Wstawił swoje zdjęcie w stroju Barcelony, więc to jest chyba jego wymarzony kierunek.
1
@macio_944 To logo instytutu studiów orientalnych mnie rozśmieszyło. Przecież to wyglądało jakby ktoś na szybko w Paincie je narysował :)
2
https://mobile.twitter.com/ELEVENSPORTSPL/status/1264636030939836417
Fajny film o Alphonso Daviesie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Messibestplayerintheworld Wolisz Firpo, czy Cucu?
1
@Kapitan hawk A jakie miały zaburzenia? Nie słyszałem o tym.
2
@Kapitan hawk Druga. Jakie ma nazwisko?
1
@Bykunn @Veb1233 To niech go dadzą na śpo, a na prawe skrzydło Sancho i będzie super skład :)
0
@emeu Możesz :)
1
@Hiacynk To wykupię sobie pakiecik :)
0
@Hiacynk A wiesz może, czy Eleven będzie pokazywać ten mecz?
1
@Mankind https://zapodaj.net/faeafb4a80a01.jpg.html
1
@Mankind Na ich stronie się to sprawdza.
0
@Pewex Oby za parę lat LM do nich przeszła. Wtedy będzie komplet :)
1
@Striker Pomyliła mi się kolejność :)
1
@Chwytliwy Jak coś więcej mi się przypomni to napiszę.
1
@Chwytliwy https://lubimyczytac.pl/ksiazka/80677/od-niepodleglosci-do-niepodleglosci-historia-polski-1918-1989
Tutaj jest też okres wcześniejszy, ale o PRL też sporo znajdziesz. Ogólnie z okresu późniejszego czytam publikacje IPN-u dot. szpiegów, bo piszę o nich pracę.
Np. tutaj możesz znaleźć życiorys Walewskiego, czyli jednego z najważniejszych szpiegów amerykańskich w PRL.
https://przystanekhistoria.pl/pa2/biblioteka-cyfrowa/publikacje/62742,Studia-nad-wywiadem-i-kontrwywiadem-Polski-w-XX-wieku-t-3.html?search=60700801045