0

@Katalonbar A czemu ta klasyfikacja jest kanadyjska?

1

@MichVeB Ale Barto woli Lautaro, więc nic się nie zmieni.

0

@Khajio Może będzie można poziomo postawić.

6

@Jaca27 Musisz mieć telefon z modemem 5G, czyli musisz wymienić swój telefon.

1

@Kuczek Ja od zawsze używam PS, więc Xbox ma u mnie mniejsze szanse :)
Po testach zobaczymy dopiero ile klatek/s wycisną i jak będą się zachowywać pod obciążeniem, bo cyferki cyferkami, a optymalizacja może dużo zdziałać. Dla mnie największym plusem nadchodzącej generacji są dyski SSD, bo w takim RDR2, czy w Wiedźminie 3 można było oszaleć przez długi czas respawnu...

1

@Colon Nie ja, a wyszukiwanie obrazem :)

1

@tadzik447 i chłodzenie, bo jak któraś będzie co jakiś czas hałasować jak odrzutowiec to wywalę w cholerę :)

0

@Colon Kazbek na granicy gruzińsko-rosyjskiej?

2

@BarcaInfo Sarabia śmiesznie wyszedł na tym zdjęciu :)

0

@culesjasiules Np. za któregoś z nich ściągnąć takiego KdB :)

2

@FCB24 Bo wifi działa, ale nie masz internetu. Zrestartuj router. Jak dalej nie działa to zadzwoń do dostawcy internetowego.

0

@catluck Musisz utworzyć nowe konto PlayStation i wtedy Twój znajomy musi się je wybrać zamiast konta gościa.

1

@BarcaInfo Fajnie byłoby spotkać całą Barcelonę w autobusie :)

1

@D44H A jak chcesz LM to na Ipli za jedyne 40 zł/msc.

1

@D44H VOD Canal+ 50 zł/msc.

0

@Vhaeraun A kto prowadzi w BPL?

1

@MesQueUnClub_87 Wtedy powinien wejść tam taki Eder Sarabia i powiedzieć coś w stylu: "Panowie co wy odwalacie? Messi robi wszystko co może, a wy tylko się gapicie jak na malowane cielę! Do roboty, a Ty Alba ogarnij się bo nie jesteś w przedszkolu i jeszcze nie odpadliśmy!" :)

1

@Jackazz Zgadzam się oprócz tego tekstu o Messim, bo dla mnie liczy się cały klub i będę tak samo cieszył się z LM jak Argentyńczyk odejdzie :)

2

@NaFazieHitman Też mi się podoba.

0

@DanielOOL Oj słabe wychowanie wychodzi :) Nie dupa, a kobieta/dziewczyna/laska.

0

@Europejczyk1980 Zielony tygrys :)

1

@tbas Zapomniałem dopisać, że musi być ładna :)

0

@Rewolucja123 A to dlatego, że jeden klub osiąga duży wzrost przychodów , a pozostałe kluby nie za bardzo.

1

@monsterrize On już wcześniej przestał mieć jakiś większy wpływ na Microsoft. Poza tym koronawirus był już problemem w grudniu 2019.

2

@Rewolucja123 Dla Barcelony cudownie, ale dla La Ligi trochę słabo.

0

@tbas Ja tam wolę tą z mniejszymi piersiami i olejem w głowie niż jakiś pustostan z bardziej dorodnym biustem :) Ale niestety często jest tak jak mówisz.

1

@damianex10 Kuźnia talentów :)

1

@MichVeB Dziękuję za tyle nazwisk :)

5

@Kwiatek67 Niby ok, ale Fati musi trochę przypakować, bo na razie jest zbyt delikatny, by walczyć z obrońcami.

0

Chcę zacząć karierę Paris FC w fifa 20 i nie wiem kogo sprowadzić. Polecicie mi jakichś tanich, młodych Francuzów?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?