@MichVeB Tylko z Sancho mam problem, bo chyba coś się zbugowało. Dwa mecze ze słabiakami był na ławce, bo oszczędzałem go na Napoli w LM i wyskoczył komunikat, że nie jest zadowolony. Wystawiłem go w składzie na ten mecz, a po nim powiedział mi, że mało gra i chciałby zagrać gdzie indziej i nie mogę nic zrobić, bo wyskakuje, że nie można negocjować, bo zawodnik chce na listę transferową trafić. Może potem będzie można przedłużyć kontrakt.
Na Netflixie pojawił się film Sci-fi Upgrade "Ulepszenie" z 2018 roku. Film ten nie ma gwiazdorskiej obsady i ogromnego budżetu, ale daje radę. Taki film akcji na weekendowy relaks z całkiem niezłym pomysłem.
@MichVeB Ja gram West Hamem i zdołałem wygrać LM, ale PL jeszcze nie udało mi się wygrać. Teraz w trzecim, czy czwartym sezonie jestem blisko i mam dobrą pakę :)
@Kamil92 Nie potrafili wejść w pole karne Sevilli, a najgroźniejszy był strzał Messiego z wolnego, który został wybity przez młodego gracza Sevilli z bujną czupryną.
@DonMatteo901 Nie wiem co fajnego jest w tatuowaniu sobie symbolu totalitarnej, ludobójczej ideologii. Dla mnie czerwona gwiazda = hitlerowska swastyka i dlatego nigdy nie zrozumiem takich idiotów. Ładna babka, ale ma pusto w głowie.
@kkbarca Barto po prostu potrafi manipulować największymi zyskami w historii, transferami gwiazd i innymi tego typu bzdetami. Mam nadzieję, że zmądrzeją i Font wygra w nadchodzących wyborach i syt. się zmieni.
@itmustbejoke Myślę, że biało-niebiescy Baskowie dadzą radę zremisować albo nawet wygrać przy odrobinie szczęścia :) Ale mam obawy, że Barcelona też się potknie, bo za Setiena brak jej regularności.
0
Co się teraz stało?
0
@OskaRM Po prostu Ci sędziowie to jakieś patałachy. Jak można mając VAR podyktować karnego?
1
Ma ktoś nagranie z tej akcji, za którą Real dostał karniaka?
0
@AllBundy W Fifie, PES-ie i FM-ie wszystko jest możliwe.
0
Klopp dzisiaj pewnie nie zadowolony, ale myślę, że wygrają PL.
0
@MichVeB Tylko z Sancho mam problem, bo chyba coś się zbugowało. Dwa mecze ze słabiakami był na ławce, bo oszczędzałem go na Napoli w LM i wyskoczył komunikat, że nie jest zadowolony. Wystawiłem go w składzie na ten mecz, a po nim powiedział mi, że mało gra i chciałby zagrać gdzie indziej i nie mogę nic zrobić, bo wyskakuje, że nie można negocjować, bo zawodnik chce na listę transferową trafić. Może potem będzie można przedłużyć kontrakt.
1
@MichVeB https://zapodaj.net/b66334739906f.jpg.html
3
Na Netflixie pojawił się film Sci-fi Upgrade "Ulepszenie" z 2018 roku. Film ten nie ma gwiazdorskiej obsady i ogromnego budżetu, ale daje radę. Taki film akcji na weekendowy relaks z całkiem niezłym pomysłem.
1
@MichVeB Ja gram West Hamem i zdołałem wygrać LM, ale PL jeszcze nie udało mi się wygrać. Teraz w trzecim, czy czwartym sezonie jestem blisko i mam dobrą pakę :)
0
@Colon Czym się różni to od tofu?
1
@IronSanHybrid Co to jest?
1
@Colon Ta jest całkiem normalna. P.S. Fajna lasencja, ale troszkę za chuda :)
0
@Encore Ja tam wolę Slim Shady'ego, ale 50 Cent jest całkiem niezły.
0
@BarcaInfo A co się z Leno stało?
2
@Encore In Da Club.
1
Już jutro o 20 Liverpool wykona pierwszy z dwóch kroków na drodze do długo wyczekiwanego mistrzostwa (nie pamiętam ile to lat) :)
0
@SonBarcaGoku Tak jak większość znakomitych piłkarzy BVB. Taki zarząd co poradzisz...
0
@koziar Gościu ma fajne podejście do życia. Wszystko na luzie, bez żadnej spiny i jeszcze ten duży dystans do siebie.
1
https://mobile.twitter.com/kaqeyvma/status/1274365323731443715
Cały Erling Håland :)
1
@Mesi12 Far Cry 2, seria Crysis.
1
@tommyVERceti Tak, o nich mi chodzi.
4
No i Źrebaki z Bundesligi wskakują na pozycję dającą im udział w LM w przyszłym sezonie. Oby się tam utrzymali do końca sezonu, bo są ciekawą ekipą.
0
@SHIBA A jaki sprzętem robisz te fotki?
3
@Kamil92 Nie potrafili wejść w pole karne Sevilli, a najgroźniejszy był strzał Messiego z wolnego, który został wybity przez młodego gracza Sevilli z bujną czupryną.
3
@DonMatteo901 Nie wiem co fajnego jest w tatuowaniu sobie symbolu totalitarnej, ludobójczej ideologii. Dla mnie czerwona gwiazda = hitlerowska swastyka i dlatego nigdy nie zrozumiem takich idiotów. Ładna babka, ale ma pusto w głowie.
0
@kkbarca Barto po prostu potrafi manipulować największymi zyskami w historii, transferami gwiazd i innymi tego typu bzdetami. Mam nadzieję, że zmądrzeją i Font wygra w nadchodzących wyborach i syt. się zmieni.
0
@itmustbejoke Myślę, że biało-niebiescy Baskowie dadzą radę zremisować albo nawet wygrać przy odrobinie szczęścia :) Ale mam obawy, że Barcelona też się potknie, bo za Setiena brak jej regularności.
0
@student97r Myślisz, że Chilwell wzmocni obronę The Blues?
1
@student97r Dzięki za odpowiedź.
0
@tommyVERceti Ale Arthura i Vidala bym zostawił bo się sprawdzają.