0

Co się teraz stało?

0

@OskaRM Po prostu Ci sędziowie to jakieś patałachy. Jak można mając VAR podyktować karnego?

1

Ma ktoś nagranie z tej akcji, za którą Real dostał karniaka?

0

@AllBundy W Fifie, PES-ie i FM-ie wszystko jest możliwe.

0

Klopp dzisiaj pewnie nie zadowolony, ale myślę, że wygrają PL.

0

@MichVeB Tylko z Sancho mam problem, bo chyba coś się zbugowało. Dwa mecze ze słabiakami był na ławce, bo oszczędzałem go na Napoli w LM i wyskoczył komunikat, że nie jest zadowolony. Wystawiłem go w składzie na ten mecz, a po nim powiedział mi, że mało gra i chciałby zagrać gdzie indziej i nie mogę nic zrobić, bo wyskakuje, że nie można negocjować, bo zawodnik chce na listę transferową trafić. Może potem będzie można przedłużyć kontrakt.

3

Na Netflixie pojawił się film Sci-fi Upgrade "Ulepszenie" z 2018 roku. Film ten nie ma gwiazdorskiej obsady i ogromnego budżetu, ale daje radę. Taki film akcji na weekendowy relaks z całkiem niezłym pomysłem.

1

@MichVeB Ja gram West Hamem i zdołałem wygrać LM, ale PL jeszcze nie udało mi się wygrać. Teraz w trzecim, czy czwartym sezonie jestem blisko i mam dobrą pakę :)

0

@Colon Czym się różni to od tofu?

1

@IronSanHybrid Co to jest?

1

@Colon Ta jest całkiem normalna. P.S. Fajna lasencja, ale troszkę za chuda :)

0

@Encore Ja tam wolę Slim Shady'ego, ale 50 Cent jest całkiem niezły.

0

@BarcaInfo A co się z Leno stało?

2

@Encore In Da Club.

1

Już jutro o 20 Liverpool wykona pierwszy z dwóch kroków na drodze do długo wyczekiwanego mistrzostwa (nie pamiętam ile to lat) :)

0

@SonBarcaGoku Tak jak większość znakomitych piłkarzy BVB. Taki zarząd co poradzisz...

0

@koziar Gościu ma fajne podejście do życia. Wszystko na luzie, bez żadnej spiny i jeszcze ten duży dystans do siebie.

1

1

@Mesi12 Far Cry 2, seria Crysis.

1

@tommyVERceti Tak, o nich mi chodzi.

4

No i Źrebaki z Bundesligi wskakują na pozycję dającą im udział w LM w przyszłym sezonie. Oby się tam utrzymali do końca sezonu, bo są ciekawą ekipą.

0

@SHIBA A jaki sprzętem robisz te fotki?

3

@Kamil92 Nie potrafili wejść w pole karne Sevilli, a najgroźniejszy był strzał Messiego z wolnego, który został wybity przez młodego gracza Sevilli z bujną czupryną.

3

@DonMatteo901 Nie wiem co fajnego jest w tatuowaniu sobie symbolu totalitarnej, ludobójczej ideologii. Dla mnie czerwona gwiazda = hitlerowska swastyka i dlatego nigdy nie zrozumiem takich idiotów. Ładna babka, ale ma pusto w głowie.

0

@kkbarca Barto po prostu potrafi manipulować największymi zyskami w historii, transferami gwiazd i innymi tego typu bzdetami. Mam nadzieję, że zmądrzeją i Font wygra w nadchodzących wyborach i syt. się zmieni.

0

@itmustbejoke Myślę, że biało-niebiescy Baskowie dadzą radę zremisować albo nawet wygrać przy odrobinie szczęścia :) Ale mam obawy, że Barcelona też się potknie, bo za Setiena brak jej regularności.

0

@student97r Myślisz, że Chilwell wzmocni obronę The Blues?

1

@student97r Dzięki za odpowiedź.

0

@tommyVERceti Ale Arthura i Vidala bym zostawił bo się sprawdzają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?