@MesQueUnClub96 Jak nie odpali to Barto powie, że trzeba mu dać jeszcze jedną szansę. Jak odpali to Barto powie przecież od dawna mówiłem, że Pjanić to zawodnik z wyższej półki :)
@Waller A w 3) monotropia. Te pytania to tylko teoria do wykucia. Nie ma tu nic do rozumienia. Ja w liceum miałem rozszerzenie z chemii i nie byłem najlepszy, a raczej średni i te pytania są banalne. Reakcje i zadania z nimi to dopiero jest wyższy poziom.
@SeeleyBooth Dokładnie. Chociaż raz miałem tak, że jestem na przerwie z kolegami i widzę, że jakaś ładna dziewczyna się do mnie uśmiecha, chłopaki o coś mnie pytają, a ja się nie odzywam, bo się "zawiesiłem" :)
@MesQueUnClub_87 Tak samo jak u mnie do miejscowości na przedmieściach nie ciągną. Przetarg Orange wygrało już dawno temu, a g... robią. A problem jest, bo zasięg sieci komórkowych jest bardzo słaby.
5
@BarcaInfo Ndombele? :)
1
@SonBarcaGoku A na kogo Ciebie namawia?
0
@Adamski69 Brać do Barcelony zamiast Neto! To dopiero będzie odmłodzenie składu...
0
@vangoor Zestaw jakiś z LEGO Technics.
1
@Pogba Co się stało?
0
@YoNoEntiendoNada A kiedy Zyiech i Timo do nich dołączą?
0
@Odesseiron Albo rewolucja?
1
@MesQueUnClub96 Jak nie odpali to Barto powie, że trzeba mu dać jeszcze jedną szansę. Jak odpali to Barto powie przecież od dawna mówiłem, że Pjanić to zawodnik z wyższej półki :)
0
A może Mirek odpali i sprawi, że opadną nam szczęki i co wtedy?
0
@geass
Słynna kaszubska wyliczanka :)
0
@Colon To ten film, w którym gościu zjadł nie tą jagodę i się otruł?
1
@Avada Kedavra A ja myślę, że Lampard może ich zatrzymać :)
2
@baczmus Pamiętam jak podczas tego "puczu" w sejmie przez zniknął sygnał i następnego dnia mówili, że opozycja ma dojścia w Emitelu :)
0
@Seledynowy Oby chaos w defensywie i sto pudeł Viniego na pustą bramkę :)
1
@Gaucho Vamos Mallorca!
0
@cat_r37 A co z Jesusem?
0
@Waller A w 3) monotropia. Te pytania to tylko teoria do wykucia. Nie ma tu nic do rozumienia. Ja w liceum miałem rozszerzenie z chemii i nie byłem najlepszy, a raczej średni i te pytania są banalne. Reakcje i zadania z nimi to dopiero jest wyższy poziom.
1
@neeed Właśnie o to mi chodziło. Teraz będzie letnie okienko, więc nie będzie można rejestrować nowych zawodników.
1
@TheNekro94 Nie, bo to niby dotyczy okienka zimowego.
0
@PeteR10 Poza tym mi się w ogóle nie podoba. Taka Alfa Giulia, czy Porsche Panamera/911/Cayman lepiej wyglądają.
1
@PeteR10 Ciekawe, czy Barcelona podpisze kiedyś umowę z jakimś Porsche, czy choćby z Alfą Romeo :)
0
@jeyx77x Ale nowe wyjazdowe, domowe?
2
@Hubertusk Bo przeglądarka na PS4 jest badziewna. Eleven też nie działa.
0
@Janiama Niezły wiersz Przerwy-Tetmajera :)
0
@Kajtek77 A oni przeskakują niczym Rambo i wyciągają Thomsona z plecaka z amerykańską flagą :)
1
@Kajtek77 Czasami żałuję, że nie mieszkam w Teksasie... :D
1
@SeeleyBooth Dokładnie. Chociaż raz miałem tak, że jestem na przerwie z kolegami i widzę, że jakaś ładna dziewczyna się do mnie uśmiecha, chłopaki o coś mnie pytają, a ja się nie odzywam, bo się "zawiesiłem" :)
0
@SeeleyBooth Piękna kobieta się do mnie uśmiecha...
1
@MesQueUnClub_87 Tak samo jak u mnie do miejscowości na przedmieściach nie ciągną. Przetarg Orange wygrało już dawno temu, a g... robią. A problem jest, bo zasięg sieci komórkowych jest bardzo słaby.
2
@Coutinho007 Zapomniałem, że ten grubcio go reprezentuje :)