5

@BarcaInfo Ndombele? :)

1

@SonBarcaGoku A na kogo Ciebie namawia?

0

@Adamski69 Brać do Barcelony zamiast Neto! To dopiero będzie odmłodzenie składu...

0

@vangoor Zestaw jakiś z LEGO Technics.

1

@Pogba Co się stało?

0

@YoNoEntiendoNada A kiedy Zyiech i Timo do nich dołączą?

0

@Odesseiron Albo rewolucja?

1

@MesQueUnClub96 Jak nie odpali to Barto powie, że trzeba mu dać jeszcze jedną szansę. Jak odpali to Barto powie przecież od dawna mówiłem, że Pjanić to zawodnik z wyższej półki :)

0

A może Mirek odpali i sprawi, że opadną nam szczęki i co wtedy?

0

@geass


Słynna kaszubska wyliczanka :)

0

@Colon To ten film, w którym gościu zjadł nie tą jagodę i się otruł?

1

@Avada Kedavra A ja myślę, że Lampard może ich zatrzymać :)

2

@baczmus Pamiętam jak podczas tego "puczu" w sejmie przez zniknął sygnał i następnego dnia mówili, że opozycja ma dojścia w Emitelu :)

0

@Seledynowy Oby chaos w defensywie i sto pudeł Viniego na pustą bramkę :)

1

@Gaucho Vamos Mallorca!

0

@cat_r37 A co z Jesusem?

0

@Waller A w 3) monotropia. Te pytania to tylko teoria do wykucia. Nie ma tu nic do rozumienia. Ja w liceum miałem rozszerzenie z chemii i nie byłem najlepszy, a raczej średni i te pytania są banalne. Reakcje i zadania z nimi to dopiero jest wyższy poziom.

1

@neeed Właśnie o to mi chodziło. Teraz będzie letnie okienko, więc nie będzie można rejestrować nowych zawodników.

1

@TheNekro94 Nie, bo to niby dotyczy okienka zimowego.

0

@PeteR10 Poza tym mi się w ogóle nie podoba. Taka Alfa Giulia, czy Porsche Panamera/911/Cayman lepiej wyglądają.

1

@PeteR10 Ciekawe, czy Barcelona podpisze kiedyś umowę z jakimś Porsche, czy choćby z Alfą Romeo :)

0

@jeyx77x Ale nowe wyjazdowe, domowe?

2

@Hubertusk Bo przeglądarka na PS4 jest badziewna. Eleven też nie działa.

0

@Janiama Niezły wiersz Przerwy-Tetmajera :)

0

@Kajtek77 A oni przeskakują niczym Rambo i wyciągają Thomsona z plecaka z amerykańską flagą :)

1

@Kajtek77 Czasami żałuję, że nie mieszkam w Teksasie... :D

1

@SeeleyBooth Dokładnie. Chociaż raz miałem tak, że jestem na przerwie z kolegami i widzę, że jakaś ładna dziewczyna się do mnie uśmiecha, chłopaki o coś mnie pytają, a ja się nie odzywam, bo się "zawiesiłem" :)

0

@SeeleyBooth Piękna kobieta się do mnie uśmiecha...

1

@MesQueUnClub_87 Tak samo jak u mnie do miejscowości na przedmieściach nie ciągną. Przetarg Orange wygrało już dawno temu, a g... robią. A problem jest, bo zasięg sieci komórkowych jest bardzo słaby.

2

@Coutinho007 Zapomniałem, że ten grubcio go reprezentuje :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?