1

@Chakalaka Propagandziści PiS-u żyją jak pączki w maśle...

1

@sebasek99 De Janeiro!

0

@ForcaMilosz Slavia Praga, by co roku lała wszystkich :)

3

@Colon Ja bym jej wybaczył tę herezję :) Jak Barcelona by przegrała to ona by mnie "pocieszała", a jak Real by przegrał to ja bym ją "pocieszał"...

0

@Hiacynk Dostał za to czerwo?

1

@Bamboleo SB na 100%, bo jak przybliżysz to widać napis Real Madrid.

7

@Chakalaka @barcelonaLM Zaraz powstanie Wyszehradzka Liga Mistrzów :)

1

@barcelonaLM Chcieć sobie zawsze można. Samym gadaniem nic się nie zrobi jak w Ekstraklapie jest taki burdel.

0

@joloskyy Tego nie wiedziałem. Dzięki :)

0

@silny_user_krzysiu Ja RT powiedziałby, że CR7 jest lepszy to LR rozgrzała by się do czerwoności :)

0

@LioMessi10 A jaki jest kurs?

0

@Avada Kedavra Tak, ale z indyjskich, bo z tych zwykłych robi się np. liny, czy olej stosowany w kosmetykach :)

0

To wczoraj West Ham zaskoczył The Blues :)
Dzięki temu oddalili się trochę od strefy spadkowej.
Cieszy mnie też wygrana Wolves, bo są coraz bliżej LM. Trzeba przyznać, że Nuno Espirito Santo daje radę w BPL.

1

@escarabajo Jeszcze Hazarda nie będzie :)

0

@Colon Ten to dopiero ma "umiejętności" :)

0

@priest9999 Pochwal się skoro wiesz.

3

@AV0CAD0 mobbing, rasizm, homofobia i antysemityzm nie są wydumane. Problemem jest po prostu używanie ich w sytuacjach, które nie mają z nimi nic wspólnego. Nie można powiedzieć, że ich nie ma.

0

@BarcaInfo Za Bruno, Sterlinga, KdB, Jesusa czy Rashforda można by się zastanowić, a w innym przypadku niech spadają na szczaw :)

2

@Hiacynk Nune Espirito Santo musisz!

2

@Pilka_jest_okragla Ale mnie Higuain wnerwił w finale tych mistrzostw...

1

@Naturopata Powiedział ekspert od wszystkiego...

0

@arkasath Ok, ale bardziej uczciwe byłoby porównanie obecnego TVP do tego gdy Bronek ubiegał się o reelekcję.

1

@Messibestplayerintheworld To trzeba ich sprzedać :)

0

A może niech Eder Sarabia zostanie pierwszym trenerem? Ma on uprawnienia? Pasję do piłki ma tylko jest trochę zbyt narwany. Może wtedy zaczęliby grać jak w zegarku? :)

0

@Sawik_10 No tak, a gdy jest dobra koniunktura to próbujesz zwiększać zysk żeby mieć kasę na syt. awaryjne.

0

@Messinio82 Ale wtedy VAR-u nie było :)

8

Taki Pjanić by się teraz przydał :)

0

No na stojąco się tego nie wygra...

0

@Majsteer Ale nawet w innych ligach tego nie robią. Rzadko to się zdarza i to mnie dziwi.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?