To wczoraj West Ham zaskoczył The Blues :) Dzięki temu oddalili się trochę od strefy spadkowej. Cieszy mnie też wygrana Wolves, bo są coraz bliżej LM. Trzeba przyznać, że Nuno Espirito Santo daje radę w BPL.
@AV0CAD0 mobbing, rasizm, homofobia i antysemityzm nie są wydumane. Problemem jest po prostu używanie ich w sytuacjach, które nie mają z nimi nic wspólnego. Nie można powiedzieć, że ich nie ma.
A może niech Eder Sarabia zostanie pierwszym trenerem? Ma on uprawnienia? Pasję do piłki ma tylko jest trochę zbyt narwany. Może wtedy zaczęliby grać jak w zegarku? :)
1
@Chakalaka Propagandziści PiS-u żyją jak pączki w maśle...
1
@sebasek99 De Janeiro!
0
@ForcaMilosz Slavia Praga, by co roku lała wszystkich :)
3
@Colon Ja bym jej wybaczył tę herezję :) Jak Barcelona by przegrała to ona by mnie "pocieszała", a jak Real by przegrał to ja bym ją "pocieszał"...
0
@Hiacynk Dostał za to czerwo?
1
@Bamboleo SB na 100%, bo jak przybliżysz to widać napis Real Madrid.
7
@Chakalaka @barcelonaLM Zaraz powstanie Wyszehradzka Liga Mistrzów :)
1
@barcelonaLM Chcieć sobie zawsze można. Samym gadaniem nic się nie zrobi jak w Ekstraklapie jest taki burdel.
0
@joloskyy Tego nie wiedziałem. Dzięki :)
0
@silny_user_krzysiu Ja RT powiedziałby, że CR7 jest lepszy to LR rozgrzała by się do czerwoności :)
0
@LioMessi10 A jaki jest kurs?
0
@Avada Kedavra Tak, ale z indyjskich, bo z tych zwykłych robi się np. liny, czy olej stosowany w kosmetykach :)
0
To wczoraj West Ham zaskoczył The Blues :)
Dzięki temu oddalili się trochę od strefy spadkowej.
Cieszy mnie też wygrana Wolves, bo są coraz bliżej LM. Trzeba przyznać, że Nuno Espirito Santo daje radę w BPL.
1
@escarabajo Jeszcze Hazarda nie będzie :)
0
@Colon Ten to dopiero ma "umiejętności" :)
0
@priest9999 Pochwal się skoro wiesz.
3
@AV0CAD0 mobbing, rasizm, homofobia i antysemityzm nie są wydumane. Problemem jest po prostu używanie ich w sytuacjach, które nie mają z nimi nic wspólnego. Nie można powiedzieć, że ich nie ma.
0
@BarcaInfo Za Bruno, Sterlinga, KdB, Jesusa czy Rashforda można by się zastanowić, a w innym przypadku niech spadają na szczaw :)
2
@Hiacynk Nune Espirito Santo musisz!
2
@Pilka_jest_okragla Ale mnie Higuain wnerwił w finale tych mistrzostw...
1
@Naturopata Powiedział ekspert od wszystkiego...
0
@arkasath Ok, ale bardziej uczciwe byłoby porównanie obecnego TVP do tego gdy Bronek ubiegał się o reelekcję.
1
@Messibestplayerintheworld To trzeba ich sprzedać :)
0
A może niech Eder Sarabia zostanie pierwszym trenerem? Ma on uprawnienia? Pasję do piłki ma tylko jest trochę zbyt narwany. Może wtedy zaczęliby grać jak w zegarku? :)
0
@Sawik_10 No tak, a gdy jest dobra koniunktura to próbujesz zwiększać zysk żeby mieć kasę na syt. awaryjne.
0
@Messinio82 Ale wtedy VAR-u nie było :)
8
Taki Pjanić by się teraz przydał :)
0
No na stojąco się tego nie wygra...
0
@Majsteer Ale nawet w innych ligach tego nie robią. Rzadko to się zdarza i to mnie dziwi.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika