2

@kewin I taka bramka Lei Wu w ostatnich minutach meczu na 1:0 byłaby bardzo fajna :)

1

@Transu96 Ale agitacja awatarem... Myślałeś, że głupi jesteśmy? Już gliny jadą po Ciebie :)

0

@BarcaKings965212 Z Getafe i Villarrealem też mogą mieć ciężko, bo jest ostra rywalizacja o LE, a Getafe dodatkowo o LM walczy, bo szansę jeszcze ma.

1

@Bykunn Oby nie było nią Napoli w meczu rewanżowym...

0

Wg. mnie są jeszcze trzy mecze, w których Real może stracić punkty: Real vs Athletic Bilbao, Real vs Getafe i Real vs Villarreal. W innych myślę, że sobie bezproblemowo poradzą.

0

@Mat_Cat W BVB tak zrobię. Choć będzie ciężko bo mają Wernera, Fernandesa i Memphisa Depay. Z czego bez mojej zgody prezio kupił Portugalczyka :)

0

@BARCA_FOR_EVER Przeszedłem do BVB i zrobiłem to co zawsze chciałem zrobić czyli sprzedać Bürkiego. Poza tym ściągnęli mi Bruno Fernandesa z MU, a ja kupiłem dwóch młodych Niemców na LO i PO.

0

@Mat_Cat Z ławki wchodzą, bo mają jeszcze za mało ovrl. Mam drugą 11-nastkę z samych wychowanków i gram nią w pucharach krajowych i ze słabszymi drużynami.

2

@MarioVeB! No i bardzo mądrze. Ja lubię pić wodę z jakimiś dodatkami np. z lodem, cytryną i miętą z ogródka :)

0

@BARCA_FOR_EVER Zrobiłem potwora z West Hamu i wygrałem już LM, BPL, 2x Barclays FA Cup, Carabao Cup, Comm. Shield i mam szanse na drugą LM jak pokonam Barcelonę. Zastanawiam się którą ligę wybrać :)

0

A jak gracie w karierę menedżera fifa to zmieniacie klub po jakimś czasie?

1

@AV0CAD0 Dlatego wziąłbym model podstawowy :) Po prostu to zdjęcie mi się spodobało.

2

@DaPi Audi mi się najbardziej podoba. Merole wg. mnie są dla pierników (oprócz SLS i SLR), a w BMW nie podoba mi się ta nerka, którą ciągle powiększają. Z niemieckich to Porsche mi się najbardziej podoba, a w szczególności 911, Cayman i 918.

0

Chciałbym w swoim garażu mieć tę piękną Włoszkę o imieniu Giulia :)
https://zapodaj.net/b36533c5ccfb8.jpg.html
A konkretnie to jest Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio, z silnikiem V6 biturbo 2,9 L 510 KM za jedyne 369 tys. zł. Chociaż chyba wolałbym podstawową za jedyne 40 tys. $, bo cena jest niższa, a wygląd prawie ten sam :)

0

@Evrile No dobrze, chodziło mi o tytuł mistrza ligi angielskiej ogólnie. Źle napisałem :)

0

@Avada Kedavra Lampard powoli tworzy niezłą pakę. Z Zyiechem i Timo może być ciekawie :) Nie lubię za bardzo The Blues, ale chyba wychodzą na prostą.

0

@Comentateiro Ale karne też trzeba umieć strzelać, bo stres jest, a szczególnie jeśli są końcowe minuty i ta bramka może dać remis, czy zwycięstwo.

0

@Avada Kedavra Miałem rację, że Frank ich zatrzyma :)

3

@Fawrf Ze średniaka zrobił zespół z topu, więc jest dobrym trenerem. Wydawanie ogromnej kasy nie gwarantuje sukcesów. On wygrał też LM, a nie to co City, które co roku dostaje oklep w LM.

4

@Adamski69 Liverpool ma 19 tytułów PL, więc słaby mem.

1

@IronSanHybrid To niby jest mewa japońska.

2

@Kamil92 Wiedźmin 3, RDR2, Fallout 4.

0

@Adamski69 Ulubione zaklęcie gwiazd porno, starszych panów i prostytutek :-)

4

@IronSanHybrid Brawo ten ptak! Ekologiczna deratyzacja :)

0

@vangoor Przeczytałem siostrzeniec :)

5

@BarcaInfo Ndombele? :)

1

@SonBarcaGoku A na kogo Ciebie namawia?

0

@Adamski69 Brać do Barcelony zamiast Neto! To dopiero będzie odmłodzenie składu...

0

@vangoor Zestaw jakiś z LEGO Technics.

1

@Pogba Co się stało?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?