@NeroTFP Najbardziej podoba mi się ich uniwersalność, bo potrafią zagrać ostrzej, użyć elektroniki, czy powalić wokalem. Nigdy nie wiadomo co wymyślą :)
@SeeleyBooth Jadon Sancho i Carles Puyol, bo Anglik ma fajną fryzurę, gra w perspektywicznej repce i podoba mi się jego styl gry, a Puyol miał duże jaja i był klasą samą w sobie.
@Pewex Zgadzam się, ale cieszę się, że w LM dalej utrzymują się takie kluby jak Atalanta Bergamo, czy RB Lipsk. Paru ciekawych zawodników i ofensywna piłka. Zawsze to jakieś urozmaicenie, bo nudna byłaby LM z tym samym zestawem drużyn.
@AmigoBlancos Spokojnie! Odejdzie Messi i Ronaldo, a po nich pojawią się następni utalentowani zawodnicy. Oby tylko Barça nie stała się średniakiem bez Leo...
1
@dontripe Ale niektórzy mają Tidal, Apple Music, czy inne. Linki w yt są bardziej uniwersalne, a jak chcesz odsłuchać to sam wpisz sobie do Spotify.
1
@NeroTFP Najbardziej podoba mi się ich uniwersalność, bo potrafią zagrać ostrzej, użyć elektroniki, czy powalić wokalem. Nigdy nie wiadomo co wymyślą :)
0
@Rastafarnianin Jak w hokeju :)
1
@Colon
Mumford & Sons:
-Little Lion Man
-I will wait
-Guiding Light
Muse:
-Undisclosed Desires
-Madness
-Death Inside
-Uprising
Monika Brodka - Varsovie
Macklemore & Ryan Lewis:
-Can't Hold Us
-Thrift Shop
0
@baczekk13 Super! Isak Fichado! :)
1
@SonBarcaGoku Higuain mnie wtedy strasznie zdenerwował. Szkoda tamtego finału...
1
@Colon Linkin Park - Numb
In the end
Catalyst - pasuje do roku 2020
Limp Bizkit - Rollin'
Gold Cobra
Led Zeppelin - Stairway to Heaven
Lana del Rey - Summertime Sadness
Luxtorpeda - Hymn
Mambałaga
0
@SeeleyBooth Jadon Sancho i Carles Puyol, bo Anglik ma fajną fryzurę, gra w perspektywicznej repce i podoba mi się jego styl gry, a Puyol miał duże jaja i był klasą samą w sobie.
1
@Pewex Zgadzam się, ale cieszę się, że w LM dalej utrzymują się takie kluby jak Atalanta Bergamo, czy RB Lipsk. Paru ciekawych zawodników i ofensywna piłka. Zawsze to jakieś urozmaicenie, bo nudna byłaby LM z tym samym zestawem drużyn.
0
@MichalZZZ Pytasz to odpowiadam :)
A poza tym ładne masz czasomierze.
0
@MichalZZZ Nie, to jest darmowe. Wchodzisz, wybierasz plik, klikasz zapodaj i wstawiasz skopiowany link tutaj.
2
@LuisSalvano IWC robi jedne z najlepszych zegarków na świecie, więc ta cena nie jest z kosmosu :) Poza tym istnieją o wiele droższe modele.
1
@Colon Kate Bush - Army Dreamers
Kid Cudi - Day 'N' Nite
Kygo - ID
Kaiser Chiefs - I predict a riot
0
@Pawlak1992 Pewnie jakiś mod.
2
@Colon Johann Sebastian Bach :)
0
Co myślicie o tej obudowie do PeCeta?
1
@MESSIah16 Co kraj to obyczaj. Po co nazywać ich nienormalnymi?
0
@pazio23 Stroje BVB mi się bardzo podobają.
1
@l0Messini W Wielką Niedzielę Jezus "zmartwychwstaje", więc chyba wypada :)
0
@tmQbassive A ile oni mają lat? Tragedia, współczuję.
0
@tmQbassive Straszne, ale kto zostawił otwarte okno?
0
@MarioVeB! Niby gierka dla dzieci, ale prawdziwa kaska wpływa na konto :) Ciekawe ja jego rodzice zagospodarują te pieniądze.
0
@barcafan9512 Bleee! Ten film to jest straszna chała i gdyby nie efekty to nie dałoby się tego w ogóle oglądać :)
0
@Witekk10 54 :-)
1
@FCBMati10 W Fifie jest bardzo dobry, więc możesz go brać. Pomyśl jeszcze o Sancho, Havertzie.
0
@AmigoBlancos Spokojnie! Odejdzie Messi i Ronaldo, a po nich pojawią się następni utalentowani zawodnicy. Oby tylko Barça nie stała się średniakiem bez Leo...
1
@DaPi Ty Hackerze!
1
@DaPi Statham zawsze na propsie :)
0
Kontrolery od PS4 będą kompatybilne z PS5. Sony mówiło jeszcze o tym, że mini jack pojawi się w nowych padach.
0
@justfootball Lubię Profesora, Raquel, Nairobi, Helsinki, Berlina i Rio.
Nie cierpię Arturo, Tokio, Palermo