@tristan87 A tymczasem w Japonii: "Wewnętrzne rozporządzenie Kolei Japońskich zakłada, że w przypadku trzęsienia ziemi o sile powyżej 6 stopni w skali Richtera pociąg może zanotować 5 minut opóźnienia. W przeciwnym razie, gdy opóźnienie nastąpi z winy przewoźnika, kolej zwraca koszt biletu, a podróżny dostaje usprawiedliwienie dla pracodawcy i pismo z przeprosinami".
@IronSanHybrid Zapomniał o przyjmowaniu amerykańskiej technologii :-) A tak na poważnie to wnerwia mnie ta cała szopka w PE. Przecież to nie jest ring dla walczących ze sobą oszołomów, a forum UE. Ciekawe jak bardzo ci "politycy" zepsują wizerunek Polski.
1
@Szicek10 Haaland cudotwórca :)
0
@Vhaeraun O jaki szpital chodzi?
2
@amanter Geniusz Barto nie zna granic...
3
@IronSanHybrid A za niego Emerson.
3
@Odesseiron Dobrze, że u nas nie ma trzęsień ziemii, bo opóźnienia byłyby tygodniowe :)
6
@tristan87 A tymczasem w Japonii: "Wewnętrzne rozporządzenie Kolei Japońskich zakłada, że w przypadku trzęsienia ziemi o sile powyżej 6 stopni w skali Richtera pociąg może zanotować 5 minut opóźnienia. W przeciwnym razie, gdy opóźnienie nastąpi z winy przewoźnika, kolej zwraca koszt biletu, a podróżny dostaje usprawiedliwienie dla pracodawcy i pismo z przeprosinami".
1
@Mechanik Może jakieś z supersamochodów?
0
@DaPi Alba out, Grimaldo in!
0
@LoveValverde Nie, bo dzisiaj będzie zagłada Wilków :)
2
@zadafcb Zmienili lokalizację?
0
@Wiki8271 a co mówili?
0
@FanBarca1899 Którego nie będzie...
1
@Dr_Cabasisi Normalnie Ojciec Chrzestny :)
0
@hefaj6 Tak będzie mógł bo przepisy się zmieniły.
0
@Chaoss Tylko Hydrogen Power!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Antoine Griezmann założył drużynę e-sportową Grizi Esport. Będą rywalizować w grach takich jak: FIFA, Fortnite, czy CS.
https://mobile.twitter.com/GriziEsport/status/1219320939869016069
0
@Gaucho Oby komar doleciał do poziomu Setiena :P
0
@AmigoBlancos Słabe, bo i tak w przyszłości Real spadnie do drugiej ligi :-)
0
@cules100pro Następny w lidze będzie w 11 :)
1
@kamilo0066 Sezon życia :)
2
Brawo City! Róbcie tak dalej i dajcie ten tytuł wspaniałemu Jurgenowi!
0
@Odesseiron A podasz mi jakiś przykład takiego kraju?
0
Ilu zawodników bez paszportu UE może mieć hiszpański klub?
0
@Kengo Ciekawe kiedy będzie nowa umowa dla Leo.
1
@IronSanHybrid A za niego Emerson z Betisu.
16
@Douglasinho Niezła ekipa Fortnite nam się szykuje: syn Setiena, Antoine i Dembele :)
6
@IronSanHybrid Zapomniał o przyjmowaniu amerykańskiej technologii :-) A tak na poważnie to wnerwia mnie ta cała szopka w PE. Przecież to nie jest ring dla walczących ze sobą oszołomów, a forum UE. Ciekawe jak bardzo ci "politycy" zepsują wizerunek Polski.
1
@laliga40 Ciekawe jak upchnie tych wszystkich pomocników jak jeszcze mówi się o Olmo.
0
@BarcaInfo Kike zachwycony :D