1

@Szicek10 Haaland cudotwórca :)

0

@Vhaeraun O jaki szpital chodzi?

2

@amanter Geniusz Barto nie zna granic...

3

@IronSanHybrid A za niego Emerson.

3

@Odesseiron Dobrze, że u nas nie ma trzęsień ziemii, bo opóźnienia byłyby tygodniowe :)

6

@tristan87 A tymczasem w Japonii: "Wewnętrzne rozporządzenie Kolei Japońskich zakłada, że w przypadku trzęsienia ziemi o sile powyżej 6 stopni w skali Richtera pociąg może zanotować 5 minut opóźnienia. W przeciwnym razie, gdy opóźnienie nastąpi z winy przewoźnika, kolej zwraca koszt biletu, a podróżny dostaje usprawiedliwienie dla pracodawcy i pismo z przeprosinami".

1

@Mechanik Może jakieś z supersamochodów?

0

@DaPi Alba out, Grimaldo in!

0

@LoveValverde Nie, bo dzisiaj będzie zagłada Wilków :)

2

@zadafcb Zmienili lokalizację?

0

@Wiki8271 a co mówili?

0

@FanBarca1899 Którego nie będzie...

1

@Dr_Cabasisi Normalnie Ojciec Chrzestny :)

0

@hefaj6 Tak będzie mógł bo przepisy się zmieniły.

0

@Chaoss Tylko Hydrogen Power!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Antoine Griezmann założył drużynę e-sportową Grizi Esport. Będą rywalizować w grach takich jak: FIFA, Fortnite, czy CS.
https://mobile.twitter.com/GriziEsport/status/1219320939869016069

0

@Gaucho Oby komar doleciał do poziomu Setiena :P

0

@AmigoBlancos Słabe, bo i tak w przyszłości Real spadnie do drugiej ligi :-)

0

@cules100pro Następny w lidze będzie w 11 :)

1

@kamilo0066 Sezon życia :)

2

Brawo City! Róbcie tak dalej i dajcie ten tytuł wspaniałemu Jurgenowi!

0

@Odesseiron A podasz mi jakiś przykład takiego kraju?

0

Ilu zawodników bez paszportu UE może mieć hiszpański klub?

0

@Kengo Ciekawe kiedy będzie nowa umowa dla Leo.

1

@IronSanHybrid A za niego Emerson z Betisu.

16

@Douglasinho Niezła ekipa Fortnite nam się szykuje: syn Setiena, Antoine i Dembele :)

6

@IronSanHybrid Zapomniał o przyjmowaniu amerykańskiej technologii :-) A tak na poważnie to wnerwia mnie ta cała szopka w PE. Przecież to nie jest ring dla walczących ze sobą oszołomów, a forum UE. Ciekawe jak bardzo ci "politycy" zepsują wizerunek Polski.

1

@laliga40 Ciekawe jak upchnie tych wszystkich pomocników jak jeszcze mówi się o Olmo.

0

@BarcaInfo Kike zachwycony :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?