0

@LuisSalvano Tak, dalej wrzucają.

0

@PanPatrykk Fajnie, że Lewy jest w formie, ale chcę zobaczyć wściekłą minę szejka i podłamanego Neymarka :)

2

@Jacu327 Barcelona, Liverpool i Tottki, Atalanta Bergamo, BVB, AS Monaco.

0

@Pablopicasso27 Tak, powinny jutro ustąpić. P.S. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia Twojej siostrze

0

@Pablopicasso27 Ja byłem 8h pod narkozą i po obudzeniu byłem tylko osłabiony i śpiący (żadnych nudności i zawrotów). Znam również kogoś, kto był pod nią 3h, a po przebudzeniu miał wymioty i silne zawroty głowy, więc to zależy od danego człowieka :)

0

@BarcaInfo Ciekawe co się stanie w czwartek.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@Mirek81 Ta telewizja to taki sam kabaret jak TVP.

0

@NaFazieHitman Griezmann to człowiek o wielu talentach i pewnie jeszcze mało o nim wiemy :)

0

Wiecie, że Man City został zawieszony na dwa sezony w Lidze Mistrzów (edycję obecną jeszcze dograją) przez Izbę Orzekającą UEFA? Klub może się jeszcze odwołać, ale gdy się to nie uda czeka ich niezłe trzęsienie ziemi. Głównym powodem zawieszenia jest nieuczciwe postępowanie finansowe w latach 2012-16.

0

@betonito Ale Jose to tylko plan awaryjny po kolejnych problemach Dembele.

0

@tadzik447 A wiesz może, w jakim miejscu?

0

@Kompletny Przecież nie trzeba być nazistą by heilować. Budka powinien wiedzieć, że nie jest to przyjazny i śmieszny znak, ale jest matołem i dalej pokazuje to samo.

0

@zmiter912576 Chodziło mi o samo jedzenie, bo jestem ciekawy co Islandczycy jedzą.

0

@zmiter912576 A gdzie pracujesz? I co myślisz o ich kuchni?

4

@Bocheno1 Może chodzi o to, że Jović to duży niewypał.

0

@Maximus2 Wygląda jak wiedźma :)

0

@Nakeruto Bagatelizują ocieplenie spowodowane przez człowieka i twierdzą, że złe lewaki wymyśliły taką teorię by wszystkich zniewolić i kontrolować.

0

@FC1899Barca Nie zawsze się udaje :)

0

@FC1899Barca Ale Trincao jest jeszcze młodym piłkarzem, który się jeszcze rozwija, a za talent się płaci. Poza tym 30 mln to nie jest jakaś straszna kwota dla Barcelony.

0

@LuisSalvano To može Rafaella (siostra Neya)?

1

@WoJjTas Jaka depopulacja?

0

@Mario96w Ale lepiej mieć zdrowo-odżywiających się obywateli niż tych drugich, bo mniej pieniędzy będzie potrzebnych na leczenie. Jeśli chcesz być niezdrowy to proszę bardzo i kup droższy napój z cukrem.

1

@Witekk10 Mi się podobał, bo nie była to głupia nawalanka z kosmitami, a coś głębszego. Pomysł z porozumiewaniem się poprzez okręgi złożone z różnych kształtów mnie urzekł. Ale nie mogę porównać z Labiryntem, bo po prostu go nie oglądałem :)

0

@czosnekfcb Nowy Początek, Księgowy z Benem Affleckiem, Baby Driver, Przeznaczenie ( Predestination ), Na skraju jutra, Niepamięć, Kontrabanda, Big Short, Niezłomny, Furia.

2

@Faun Ja go rozumiem, bo gdybym miał tyle pieniędzy to nie chciałbym pić słabej kawy ze słabego ekspresu :)

0

@BarcaInfo https://link.do/Nas6j
Ekspres do kawy za okazyjne 21 tys. złotych. Marc zna się na rzeczy :) #CoffeeTeam

0

@Suzu Fajnie, że w jego sztabie jest ktoś taki jak Sarabia, kto potrafi "przywalić" słownie.

1

@contowsky To miasto wygląda jak z SimCity :)

0

Jeśli Messi będzie dalej unikać jakiejś większej współpracy z Griezmannem to Barcelona w LM daleko nie zajedzie. Oby Setien coś z tym zrobił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?