0

@AllBundy Gini od Giorginio.

0

Jazda z "gorszym" Manchesterem! :)

0

@Colon Live, a City niech dzisiaj utonie!

3

@Transu96 że EV powinien odejść?

2

@Katalonbar Na pochwały zasługują jeszcze: Håland/Haaland, Lautaro Martinez oraz Immobile.

1

Szkoda, że Griez jest niewidoczny na boisku...

1

@SeeleyBooth To już wiemy dlaczego Ernest dalej siedzi na ławce...

3

@FCBMati10 Zastąp Albę Grimaldo.

2

0

@jeyx77x A do jakiego klubu ściągnąłeś Odoia?

1

@olejtm EV lepiej kuca bo jest "świeższy w kroku" :)

0

0

@Mati90fcb Wiem, że jest najlepszym trenerem w historii River Plate i wygrał wiele trofeów (chyba 10) np. 2x Copa Libertadores (odpowiednik LM) czy Copa Sudamericana (LE). Problem jest taki, że nie znam jego poglądów dot. gry i stylu, więc nie wiem czy się do Barcy nadaje.

0

Podoba mi się ilość piłkarzy z potencjałem w La Masii i mam nadzieję, że część z nich osiągnie sukces :)

0

@RKS1979 Najlepszy trener w historii River Plate: https://zapodaj.net/d0081827cfbe7.png.html

0

@Midast Jaka Sparta? To była Slavia Praga.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@morrison Zostawili taki sam bałagan jak 90% innych drużyn.

0

@jedrek7000 @Janiama obstawił remis na live, więc jest zadowolony :)

0

@koksik2700 I tak już trzeci sezon...

0

@SeeleyBooth A za nich Grimaldo, Rodri i Lautaro :-)

1

@sidzej Jak mogłaś tak obrazić Slavię?! Przecież to jest POTĘŻNA praska Slavia! :-)

0

@fanoflakers Ten Haag do Bayernu przejdzie.

1

@KamQiX Jak wpadnie mi jakiś do głowy to Ci na privie napiszę.

1

@KamQiX Ja osobiście bym nie wybrał tego Lenovo, bo ma słaby kontrast, a mi to bardzo przeszkadza :) Mogę Ci tylko poradzić żebyć wchodził na notebookcheck i sprawdzał test danego laptopa. Tam możesz sprawdzić praktycznie wszystko.

1

@KamQiX Bo to jakiś naciągacz jest. Wsadził 16 GB RAM i dosyć duży SSD i myśli, że ktoś mu zapłaci więcej. Fajnie, że 16 GB, ale to DDR3 (wolniejsze od DDR4). Dysk SSD 480 GB, ale interfejs mSATA, więc nie jest to demon prędkości. Poza tym 4 letni proc i słaba grafika.

0

@RobertKubica A o której się zacznie?

1

@AmigoBlancos Bo w końcu: "It's not football. It's La Liga".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?