0

@LuisSalvano Charles to ten od spraw sportowych w Rams? Oglądam ten serial, ale przez to, że odcinki są co tydzień dodawane zaczyna mi się mylić.
A wracając do tematu to może jego żona widziała, że ma talent i chciała by się w nim spełniał. Poza tym niektórym odbija po jakimś czasie siedzenia w domu i "leniuchowania".

0

@LuisSalvano Chyba, że dużą część kasy przepuścił.

0

@ForcaMilosz Pewnie o to, że porównał Popiełuszkę do chorego psychicznie człowieka, który się podpalił dwa lata temu i porównał czasy komunistycznego zamordyzmu do obecnych.

0

@Veb1233 Właśnie zmieniłem awatar, więc incepcja jest nieaktualna :)

2

@Veb1233 Przecież mój Dembele jest bardziej na środku awatara :)

1

@NGTRX Pamiętam, że jak on jeszcze był w Atleti to pewien komentator powiedział, że to idealny kandydat do zastąpienia VV.

0

@vadner Ale LM jest tylko w Ipli.

0

@vadner Nie da się na jednej apce oglądać. Musisz mieć Playera i Iplę.

1

@sebasek99 W ustawieniach gry poszukaj, bo przyciskiem się nie da.

0

@budel17 Bodyguard Zawodowiec, czyli dużo akcji i czarnego chumoru.

3

@Hushovt Z babcią porozmawiaj, a nie baw się w jakieś internety...

0

@DonMatteo901 A jak zareagował? Jakoś nie dosłyszałem tego Singapuru.

0

@Kajtek77 Kto to GSP?

0

@HansLanda Jeśli jakiś naród stracił niepodległość to ma prawo o nią walczyć. Wg. mnie Hiszpania powinna być federacją różnych wspólnot narodowych, bo wtedy zniknęłby wszystkie konflikty (W średniowieczu różne narodowości połączyły się by walczyć z muzułmanami). Problemem jest władza zachowująca się trochę jak Franco i dążąca do centralizacji państwa. Nie da się stworzyć jednolitego państwa, gdy jest w nim tyle wspólnot narodowych, które od zawsze mieszkają na Półwyspie Iberyjskim, mają swój język, swoją kulturę, historię itp. itd.

20

@TommyShelby Oby nie dostał kontuzji gdy będzie okładany pałami przez policjantów.

0

@Tomo_95 Akurat autor tego postu gra w PES.

7

@nammah Weź się nie ośmieszaj.

1

@nammah W średniowieczu Katalonia tworzyła osobne państwo, ale wojny sukcesyjne sprawił, że stracili niepodległość i zostali wcieleni do Kastylii. A jeśli chodzi o Ślązaków to wielu z nich walczyło o przynależność do Polski, więc to jest inna para kaloszy.

1

@Odesseiron Sam chlebek?! Jak denaturat to musi być chlebek z masełkiem i sardynką z oleju. Dopiero wtedy przyzwoicie wchodzi... :)

0

@macio_944 Ja pierdziu. Jaki dzban...

1

@Kapitan hawk No to mają niesmaczne "kakałko".

1

@Coutinho007 Kawa jest niesmaczna, bo oni mają tylko jedną kawiarnię, a na La Rambli jest duża konkurencja i kawa jest smaczna :)

0

@Rini_Cule Jak kupisz i Ci przyjdzie to w Origin dodajesz grę wpisując kod z pudełka i pobierasz.

0

@Rini_Cule Z Origina.

0

@NeroTFP Jest jeszcze Open Office.

1

@Colon Jakby wszyscy politycy jeździli takimi "limuzynami" to państwo by dużo zaoszczędziło :)

7

@Gargamel01 Bańka jest teraz członkiem kolegium wykonawczego WADA, więc nie stracił posady. Po prostu pełni teraz ważną i prestiżową rolę w organizacji międzynarodowej.

0

@Chakalaka Kosiniak to pierdoła. Po ogłoszeniu wyników ryczał jak jakaś dziewczynka. Nie chciałbym takiego prezydenta.

0

@Jackazz Ja mam naziemną, więc Polsat jest w SD, a TVP w FHD.

3

@Arkon Wybieram TVP, bo mają lepszą jakość obrazu i lepszy komentarz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?