@LuisSalvano Charles to ten od spraw sportowych w Rams? Oglądam ten serial, ale przez to, że odcinki są co tydzień dodawane zaczyna mi się mylić. A wracając do tematu to może jego żona widziała, że ma talent i chciała by się w nim spełniał. Poza tym niektórym odbija po jakimś czasie siedzenia w domu i "leniuchowania".
@ForcaMilosz Pewnie o to, że porównał Popiełuszkę do chorego psychicznie człowieka, który się podpalił dwa lata temu i porównał czasy komunistycznego zamordyzmu do obecnych.
@HansLanda Jeśli jakiś naród stracił niepodległość to ma prawo o nią walczyć. Wg. mnie Hiszpania powinna być federacją różnych wspólnot narodowych, bo wtedy zniknęłby wszystkie konflikty (W średniowieczu różne narodowości połączyły się by walczyć z muzułmanami). Problemem jest władza zachowująca się trochę jak Franco i dążąca do centralizacji państwa. Nie da się stworzyć jednolitego państwa, gdy jest w nim tyle wspólnot narodowych, które od zawsze mieszkają na Półwyspie Iberyjskim, mają swój język, swoją kulturę, historię itp. itd.
@nammah W średniowieczu Katalonia tworzyła osobne państwo, ale wojny sukcesyjne sprawił, że stracili niepodległość i zostali wcieleni do Kastylii. A jeśli chodzi o Ślązaków to wielu z nich walczyło o przynależność do Polski, więc to jest inna para kaloszy.
@Gargamel01 Bańka jest teraz członkiem kolegium wykonawczego WADA, więc nie stracił posady. Po prostu pełni teraz ważną i prestiżową rolę w organizacji międzynarodowej.
0
@LuisSalvano Charles to ten od spraw sportowych w Rams? Oglądam ten serial, ale przez to, że odcinki są co tydzień dodawane zaczyna mi się mylić.
A wracając do tematu to może jego żona widziała, że ma talent i chciała by się w nim spełniał. Poza tym niektórym odbija po jakimś czasie siedzenia w domu i "leniuchowania".
0
@LuisSalvano Chyba, że dużą część kasy przepuścił.
0
@ForcaMilosz Pewnie o to, że porównał Popiełuszkę do chorego psychicznie człowieka, który się podpalił dwa lata temu i porównał czasy komunistycznego zamordyzmu do obecnych.
0
@Veb1233 Właśnie zmieniłem awatar, więc incepcja jest nieaktualna :)
2
@Veb1233 Przecież mój Dembele jest bardziej na środku awatara :)
1
@NGTRX Pamiętam, że jak on jeszcze był w Atleti to pewien komentator powiedział, że to idealny kandydat do zastąpienia VV.
0
@vadner Ale LM jest tylko w Ipli.
0
@vadner Nie da się na jednej apce oglądać. Musisz mieć Playera i Iplę.
1
@sebasek99 W ustawieniach gry poszukaj, bo przyciskiem się nie da.
0
@budel17 Bodyguard Zawodowiec, czyli dużo akcji i czarnego chumoru.
3
@Hushovt Z babcią porozmawiaj, a nie baw się w jakieś internety...
0
@DonMatteo901 A jak zareagował? Jakoś nie dosłyszałem tego Singapuru.
0
@Kajtek77 Kto to GSP?
0
@HansLanda Jeśli jakiś naród stracił niepodległość to ma prawo o nią walczyć. Wg. mnie Hiszpania powinna być federacją różnych wspólnot narodowych, bo wtedy zniknęłby wszystkie konflikty (W średniowieczu różne narodowości połączyły się by walczyć z muzułmanami). Problemem jest władza zachowująca się trochę jak Franco i dążąca do centralizacji państwa. Nie da się stworzyć jednolitego państwa, gdy jest w nim tyle wspólnot narodowych, które od zawsze mieszkają na Półwyspie Iberyjskim, mają swój język, swoją kulturę, historię itp. itd.
20
@TommyShelby Oby nie dostał kontuzji gdy będzie okładany pałami przez policjantów.
0
@Tomo_95 Akurat autor tego postu gra w PES.
7
@nammah Weź się nie ośmieszaj.
1
@nammah W średniowieczu Katalonia tworzyła osobne państwo, ale wojny sukcesyjne sprawił, że stracili niepodległość i zostali wcieleni do Kastylii. A jeśli chodzi o Ślązaków to wielu z nich walczyło o przynależność do Polski, więc to jest inna para kaloszy.
1
@Odesseiron Sam chlebek?! Jak denaturat to musi być chlebek z masełkiem i sardynką z oleju. Dopiero wtedy przyzwoicie wchodzi... :)
0
@macio_944 Ja pierdziu. Jaki dzban...
1
@Kapitan hawk No to mają niesmaczne "kakałko".
1
@Coutinho007 Kawa jest niesmaczna, bo oni mają tylko jedną kawiarnię, a na La Rambli jest duża konkurencja i kawa jest smaczna :)
0
@Rini_Cule Jak kupisz i Ci przyjdzie to w Origin dodajesz grę wpisując kod z pudełka i pobierasz.
0
@Rini_Cule Z Origina.
0
@NeroTFP Jest jeszcze Open Office.
1
@Colon Jakby wszyscy politycy jeździli takimi "limuzynami" to państwo by dużo zaoszczędziło :)
7
@Gargamel01 Bańka jest teraz członkiem kolegium wykonawczego WADA, więc nie stracił posady. Po prostu pełni teraz ważną i prestiżową rolę w organizacji międzynarodowej.
0
@Chakalaka Kosiniak to pierdoła. Po ogłoszeniu wyników ryczał jak jakaś dziewczynka. Nie chciałbym takiego prezydenta.
0
@Jackazz Ja mam naziemną, więc Polsat jest w SD, a TVP w FHD.
3
@Arkon Wybieram TVP, bo mają lepszą jakość obrazu i lepszy komentarz.