1

Nie wiem czemu, ale po zobaczeniu w aplikacji komunikatu: Benzema - gol nieuznany (VAR) na mojej twarzy od razu pojawił się uśmiech :-)

0

@FCMichalo A Koeman dopiero po Euro 2020 możr przyjść...

0

@NeroTFP Bo nie da się ciągle trafiać.

1

@kenneth99 A Dembele niszczy go w Fortnite...

0

@dniel A masz jakieś źródło? Ja znalazłem info o akcyzie na preparaty smarowe.

0

@ElPonczato Ale ten podatek jest idiotyczny. Powinno być tak, że gdy producent przekroczy dawkę cukru to powinien być karany, a olej palmowy powinien być zakazany w całej UE, bo jest szkodliwy dla zdrowia i dla przyrody (wycinanie lasów deszczowych).

1

@Odesseiron On naśladuje przeciętną "madkę" :)

0

@Faun Ja tam chcę żeby Live zdominowało Anglię, a Barcelona Hiszpanię i LM.

3

@mrboom Czyli herbatki z prądem pójdą w ruch :)

3

@Tasde SN jest po prostu za mały na finał LM.

0

@MikusBarca Nie było żadnej polemiki na temat meczów w PSP, bo ten kanał jako jedyny transmituje całą LM. Chodziło o Canal+ i o Eleven.

0

Wiecie co zrobić żeby Google wyszukiwało kontakty w telefonie z Androidem Pie? Aplikacje pojawiają się od razu, a kontakty i pliki w ogóle.

0


Nieźli są Ci chłopcy z Corridor Digital :)
Wielu ludzi uwierzyło, że Boston Dynamics już ma takiego robota. Nawet nie przeszkadzał im napis "Bosstown Dynamics". Nie zdziwię się jeśli za parę lat będą pracować w Hollywood.

0

@Messibestplayerintheworld Przecież ja nie grałem tymi zespołami. Po prostu jak grałem Barceloną to zdarzały się takie kwiatki jak Bayern kończący sezon na 6 miejscu.

0

@JimMorrisonFCB Dziękuję za takie patche, po których najlepsze dograne kluby słabo radzą sobie w ligach...

4

@kubix05 Wszystko fajnie, ale Mazowiecki doprowadził do tego, że towarzysze weszli do życia politycznego nowej Rzeczypospolitej (Kwaśnior, Miller, Cimoszewicz), a nie powinni mieć już nic do gadania, bo należeli do zbrodniczego systemu.

0

@Kapitan hawk Niezły z Ciebie agent jest. Infiltruj ich tam dalej :)

0

@Katalończyk 99 Tam wszyscy stchórzyli. Gdyby ktoś pomógł Messiemu w pierwszej połowie to dałoby się wygrać w dwumeczu.

0

@zadafcb Co tym razem odwalili?

0

@Janiama Argentyna nie miała zbyt dobrej pomocy, obrony i bramkarza. Barcelona z kolei ma De Jonga, Arthura, Lengleta, czy MAtSa.

0

@th@les @Janiama Bo Messi potrzebuje napastnika, który zapierdziela, a nie stoi w miejscu i tylko co jakiś czas odpala (Suarez). Mam nadzieję, że ściągną Lautaro lub Hålanda i wtedy Luis się zmobilizuje.

0

@DaPi Wydaje się ok, ale teraz w wielu amerykańskich domach trwa Wojna o Pilota :)

0

@Cozzer Onefootball.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@NeroTFP Luis S. vs La Rambla :)

2

@Szmulek Szacunek dla kolesia, który robi idiotyczne filmiki i chwali się, że przeznacza kasę na cele charytatywne?

0

@Gosciuu Miasto 44 za niepasujący dubstep, aktorskie drewno i dziwaczne slow-motio.

0

@JimMorrisonFCB Takie taśmy chyba rzadko wchodzą, ale mam nadzieję, że Ci się uda.

1

@erix10 No świetnie, ale większość zespołów zostawia szatnię w podobnym stanie.

0

@damianex10 Tam jest ok 400 tys. ludzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?