@ElPonczato Ale ten podatek jest idiotyczny. Powinno być tak, że gdy producent przekroczy dawkę cukru to powinien być karany, a olej palmowy powinien być zakazany w całej UE, bo jest szkodliwy dla zdrowia i dla przyrody (wycinanie lasów deszczowych).
Nieźli są Ci chłopcy z Corridor Digital :) Wielu ludzi uwierzyło, że Boston Dynamics już ma takiego robota. Nawet nie przeszkadzał im napis "Bosstown Dynamics". Nie zdziwię się jeśli za parę lat będą pracować w Hollywood.
@Messibestplayerintheworld Przecież ja nie grałem tymi zespołami. Po prostu jak grałem Barceloną to zdarzały się takie kwiatki jak Bayern kończący sezon na 6 miejscu.
@kubix05 Wszystko fajnie, ale Mazowiecki doprowadził do tego, że towarzysze weszli do życia politycznego nowej Rzeczypospolitej (Kwaśnior, Miller, Cimoszewicz), a nie powinni mieć już nic do gadania, bo należeli do zbrodniczego systemu.
@th@les@Janiama Bo Messi potrzebuje napastnika, który zapierdziela, a nie stoi w miejscu i tylko co jakiś czas odpala (Suarez). Mam nadzieję, że ściągną Lautaro lub Hålanda i wtedy Luis się zmobilizuje.
1
Nie wiem czemu, ale po zobaczeniu w aplikacji komunikatu: Benzema - gol nieuznany (VAR) na mojej twarzy od razu pojawił się uśmiech :-)
0
@FCMichalo A Koeman dopiero po Euro 2020 możr przyjść...
0
@NeroTFP Bo nie da się ciągle trafiać.
1
@kenneth99 A Dembele niszczy go w Fortnite...
0
@dniel A masz jakieś źródło? Ja znalazłem info o akcyzie na preparaty smarowe.
0
@ElPonczato Ale ten podatek jest idiotyczny. Powinno być tak, że gdy producent przekroczy dawkę cukru to powinien być karany, a olej palmowy powinien być zakazany w całej UE, bo jest szkodliwy dla zdrowia i dla przyrody (wycinanie lasów deszczowych).
1
@Odesseiron On naśladuje przeciętną "madkę" :)
0
@Faun Ja tam chcę żeby Live zdominowało Anglię, a Barcelona Hiszpanię i LM.
3
@mrboom Czyli herbatki z prądem pójdą w ruch :)
3
@Tasde SN jest po prostu za mały na finał LM.
0
@MikusBarca Nie było żadnej polemiki na temat meczów w PSP, bo ten kanał jako jedyny transmituje całą LM. Chodziło o Canal+ i o Eleven.
0
Wiecie co zrobić żeby Google wyszukiwało kontakty w telefonie z Androidem Pie? Aplikacje pojawiają się od razu, a kontakty i pliki w ogóle.
0
Nieźli są Ci chłopcy z Corridor Digital :)
Wielu ludzi uwierzyło, że Boston Dynamics już ma takiego robota. Nawet nie przeszkadzał im napis "Bosstown Dynamics". Nie zdziwię się jeśli za parę lat będą pracować w Hollywood.
0
@Messibestplayerintheworld Przecież ja nie grałem tymi zespołami. Po prostu jak grałem Barceloną to zdarzały się takie kwiatki jak Bayern kończący sezon na 6 miejscu.
0
@JimMorrisonFCB Dziękuję za takie patche, po których najlepsze dograne kluby słabo radzą sobie w ligach...
4
@kubix05 Wszystko fajnie, ale Mazowiecki doprowadził do tego, że towarzysze weszli do życia politycznego nowej Rzeczypospolitej (Kwaśnior, Miller, Cimoszewicz), a nie powinni mieć już nic do gadania, bo należeli do zbrodniczego systemu.
0
@Kapitan hawk Niezły z Ciebie agent jest. Infiltruj ich tam dalej :)
0
@Katalończyk 99 Tam wszyscy stchórzyli. Gdyby ktoś pomógł Messiemu w pierwszej połowie to dałoby się wygrać w dwumeczu.
0
@zadafcb Co tym razem odwalili?
0
@Janiama Argentyna nie miała zbyt dobrej pomocy, obrony i bramkarza. Barcelona z kolei ma De Jonga, Arthura, Lengleta, czy MAtSa.
0
@th@les @Janiama Bo Messi potrzebuje napastnika, który zapierdziela, a nie stoi w miejscu i tylko co jakiś czas odpala (Suarez). Mam nadzieję, że ściągną Lautaro lub Hålanda i wtedy Luis się zmobilizuje.
0
@DaPi Wydaje się ok, ale teraz w wielu amerykańskich domach trwa Wojna o Pilota :)
0
@Cozzer Onefootball.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@NeroTFP Luis S. vs La Rambla :)
2
@Szmulek Szacunek dla kolesia, który robi idiotyczne filmiki i chwali się, że przeznacza kasę na cele charytatywne?
0
@Gosciuu Miasto 44 za niepasujący dubstep, aktorskie drewno i dziwaczne slow-motio.
0
@JimMorrisonFCB Takie taśmy chyba rzadko wchodzą, ale mam nadzieję, że Ci się uda.
1
@erix10 No świetnie, ale większość zespołów zostawia szatnię w podobnym stanie.
0
@damianex10 Tam jest ok 400 tys. ludzi.