Jakoś nie słychać o zastępcy Semedo, więc włączanie go do tej transakcji byłoby błędem (Wague to nie jest jeszcze wysoki poziom, a Roberto niezbyt tam pasuje).
To jest właśnie piękno piłki nożnej. Gość o którym nie słyszałeś zbyt wiele przechodzi do jakichś "Kanarków" i nagle ma sezon życia i strzela praktycznie z d...
2
@Danny Gaucho I zmniejszyć ciśnienie many...
1
@macio_944 Z tymi netrunnerami to trochę jak Watch Dogs na sterydach. Ogólnie gra mi się podoba, ale boję się, że mnie wciągnie za bardzo :)
0
@PrinceDamon Ja tam jestem Dembele :)
0
Oby Borussia ich rozwaliła i awansowała do fazy grupowej.
1
@wildzenon12 Jakie były skandale w 2009 roku w LM?
0
@Janiama A co z Hurkaczem?
0
@Szicek10 Szczególnie jeśli chodzi o zacumowane jachty i zaparkowane auta :)
0
@feiticeira No świetnie, ale zadłużenie dalej jest. Poza tym Barcelona przepłaca za zawodników i ostatnio było wiele nietrafionych.
1
@Rewolucja123 Efekt Barto...
0
@Salwik92 A mi nie, bo powinni wymienić fizjoterapeutów, a nie spłuczki w kiblach...
1
Jakoś nie słychać o zastępcy Semedo, więc włączanie go do tej transakcji byłoby błędem (Wague to nie jest jeszcze wysoki poziom, a Roberto niezbyt tam pasuje).
0
@czółkovsky Najlepiej dla osoby o nicku, którego pierwszy człon zaczyna się na 12 literę alfabetu łacińskiego, a drugi na 19 literę tego alfabetu :)
0
@LuisSalvano "Podniecenie u Luisa Salvano osiągnęło poziom krytyczny. Dawać tego Neymara!"
2
@LuisSalvano Oj Luis, Luis... Ty się nigdy nie zmienisz...
0
@wachaFCB No ale w awatarze jest jego zdjęcie w koszulce Barcelony.
0
@seba1324 Liverpool, Tottki, Lyon, BVB, Napoli i Pogoń Szczecin.
0
@Witekk10 "Messi nalega"
0
@student97r Oby wykupił Chelsea od Rosjanina.
2
@PatrykBarca Tylko, że w Amazonii jest o wiele więcej drzew niż w Polsce. Twój komentarz jest trochę bezsensowny.
0
@PrinceDamon To jest piękny widok dla EV :)
0
@Piotr,1985 Bayern nie wygra LM z Kovacem na ławce, bo gościu jest za słaby, a zarząd słabo się postarał w kwestii transferów.
1
Zagrał dobrze, ale nie ma co się podniecać, bo to dopiero drugi mecz sezonu i wiele różnych rzeczy może się zdarzyć.
0
Dacie link na priva? Footybite wysiadło.
0
@tadzik447 A wiadomo kiedy to się skończy? 60 zł miesięcznie na Player to trochę za dużo.
0
Zna ktoś jakieś publikacje o Żydach bez jadu? Tyle ostatnio się nasłuchałe jacy oni są źli i w ogóle i chcę coś poczytać.
1
@kenneth99 Salah również, bo jestem dzięki niemu w czołówce naszej ligi :)
0
@Hushovt Zgadzam się, ale trzeba przyznać, że gra całkiem nieźle.
1
To jest właśnie piękno piłki nożnej. Gość o którym nie słyszałeś zbyt wiele przechodzi do jakichś "Kanarków" i nagle ma sezon życia i strzela praktycznie z d...
1
@Veb1233 Dziękuję Ci za polecenie Fina :)
0
@MesQueUnClub96 Strzela jak na zawołanie.