2

@Danny Gaucho I zmniejszyć ciśnienie many...

1

@macio_944 Z tymi netrunnerami to trochę jak Watch Dogs na sterydach. Ogólnie gra mi się podoba, ale boję się, że mnie wciągnie za bardzo :)

0

@PrinceDamon Ja tam jestem Dembele :)

0

Oby Borussia ich rozwaliła i awansowała do fazy grupowej.

1

@wildzenon12 Jakie były skandale w 2009 roku w LM?

0

@Janiama A co z Hurkaczem?

0

@Szicek10 Szczególnie jeśli chodzi o zacumowane jachty i zaparkowane auta :)

0

@feiticeira No świetnie, ale zadłużenie dalej jest. Poza tym Barcelona przepłaca za zawodników i ostatnio było wiele nietrafionych.

1

@Rewolucja123 Efekt Barto...

0

@Salwik92 A mi nie, bo powinni wymienić fizjoterapeutów, a nie spłuczki w kiblach...

1

Jakoś nie słychać o zastępcy Semedo, więc włączanie go do tej transakcji byłoby błędem (Wague to nie jest jeszcze wysoki poziom, a Roberto niezbyt tam pasuje).

0

@czółkovsky Najlepiej dla osoby o nicku, którego pierwszy człon zaczyna się na 12 literę alfabetu łacińskiego, a drugi na 19 literę tego alfabetu :)

0

@LuisSalvano "Podniecenie u Luisa Salvano osiągnęło poziom krytyczny. Dawać tego Neymara!"

2

@LuisSalvano Oj Luis, Luis... Ty się nigdy nie zmienisz...

0

@wachaFCB No ale w awatarze jest jego zdjęcie w koszulce Barcelony.

0

@seba1324 Liverpool, Tottki, Lyon, BVB, Napoli i Pogoń Szczecin.

0

@Witekk10 "Messi nalega"

0

@student97r Oby wykupił Chelsea od Rosjanina.

2

@PatrykBarca Tylko, że w Amazonii jest o wiele więcej drzew niż w Polsce. Twój komentarz jest trochę bezsensowny.

0

@PrinceDamon To jest piękny widok dla EV :)

0

@Piotr,1985 Bayern nie wygra LM z Kovacem na ławce, bo gościu jest za słaby, a zarząd słabo się postarał w kwestii transferów.

1

Zagrał dobrze, ale nie ma co się podniecać, bo to dopiero drugi mecz sezonu i wiele różnych rzeczy może się zdarzyć.

0

Dacie link na priva? Footybite wysiadło.

0

@tadzik447 A wiadomo kiedy to się skończy? 60 zł miesięcznie na Player to trochę za dużo.

0

Zna ktoś jakieś publikacje o Żydach bez jadu? Tyle ostatnio się nasłuchałe jacy oni są źli i w ogóle i chcę coś poczytać.

1

@kenneth99 Salah również, bo jestem dzięki niemu w czołówce naszej ligi :)

0

@Hushovt Zgadzam się, ale trzeba przyznać, że gra całkiem nieźle.

1

To jest właśnie piękno piłki nożnej. Gość o którym nie słyszałeś zbyt wiele przechodzi do jakichś "Kanarków" i nagle ma sezon życia i strzela praktycznie z d...

1

@Veb1233 Dziękuję Ci za polecenie Fina :)

0

@MesQueUnClub96 Strzela jak na zawołanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?