Wg. szacunków w Polsce mamy ok. 3,5 mln "kopciuchów" (piece), a wydano zaledwie 26 tys decyzji o dofinansowanie termomodernizacji (unijny program "Czyste powietrze"). Warto dodać, że co roku przez smog umiera przedwcześnie ok. 50 tys naszych rodaków. [Świat Wiedzy] P.S. Same stare piece są zagrożeniem, a co dopiero idioci wrzucający do nich śmieci. Problem tkwi również w węglu słabej jakości, który jest używany przez biednych ludzi. Wg. mnie miasta powinny się zainteresować i zmienić system ogrzewania.
Pewna firma z Florydy ma w ofercie F-16 (oczywiście bez pokładowego Gatlinga, rakiet i bomb). Za jedyne 8.5 mln USD można nabyć model z 1980 roku, który ma wylatane 6 tysięcy godzin (fabryka przewidziała 8 tysięcy godzin przed poważnym remontem).
@Skaramuczi Jej imię i nazwisko to Dua Lipa. Ludzie się śmieją, bo po polsku śmiesznie to brzmi. A jeśli chodzi o samo zdjęcie to nie mam pojęcia o co jej chodzi. Jakby było widać w torebce orzeszki to napis peanut smuggler miałby jakiś sens, a tak to nie wiadomo o co chodzi.
@Coutinho007 Chiesa w Fiorentinie chce zostać lub przejść do Juve. Ja bym dał szansę Daniemu Olmo, bo nie dość, że jest wychowankiem to ma duży potencjał. Szkoda tylko, że zarząd widzi tylko Neya...
@sidzej Odpowiedź jest jedna: parodysta Bartomeu i Valverde. Jak można było nie dawać szans Malcomowi i sprzedać go do Rosji?! Jeszcze ten Rafinha. Co on tu jeszcze robi?!
@yachtmaster Liverpool, Barcelona, Tottki, BVB. Jeśli wygra któraś z tych drużyn to będę zadowolony. Oczywiście największa radość będzie jeśli Barça zdobędzie LM.
@Jakchcesz Remont toalet jest lepszą wymówką, bo kibice sobie wtedy pomyślą: "Kuuurła, Real ciągle remontuje, a my mamy stare klozety?! Czas na zwycięstwa ze śmietankowymi w klopie!"
@BarcaInfo No i co z tego, że kiedyś strzelił ładnego gola? Teraz ma wiecznie łamiącą się stopę i rozdmuchane ego. Jeśli wróci i nie będzie upadał od najmniejszego dotyku i udawał ciężkorannego to może zyska mój szacunek. Teraz jest dla mnie facetem, który dalej tkwi w erze dzieciństwa i lubi jak jest o nim głośno...
0
Wg. szacunków w Polsce mamy ok. 3,5 mln "kopciuchów" (piece), a wydano zaledwie 26 tys decyzji o dofinansowanie termomodernizacji (unijny program "Czyste powietrze"). Warto dodać, że co roku przez smog umiera przedwcześnie ok. 50 tys naszych rodaków.
[Świat Wiedzy]
P.S. Same stare piece są zagrożeniem, a co dopiero idioci wrzucający do nich śmieci. Problem tkwi również w węglu słabej jakości, który jest używany przez biednych ludzi. Wg. mnie miasta powinny się zainteresować i zmienić system ogrzewania.
0
Wie ktoś czemu Ajax musi walczyć w eliminacjach do LM? Eredivisie ma za mało pkt. w rankingu?
0
@xJLx Dla mnie liczą się Exy i po prostu wolę pady od PS. Wygląd się dla mnie nie liczy, ale ta grafika jest okropna.
0
@xJLx Już poprawione :)
0
Pewna firma z Florydy ma w ofercie F-16 (oczywiście bez pokładowego Gatlinga, rakiet i bomb). Za jedyne 8.5 mln USD można nabyć model z 1980 roku, który ma wylatane 6 tysięcy godzin (fabryka przewidziała 8 tysięcy godzin przed poważnym remontem).
0
@Skaramuczi Dzięki za wyjaśnienie, bo nie słyszałem jeszcze o takim określeniu :)
1
@BarcaInfo Taki świetny, że Real już go wypożycza?
0
Wie ktoś, czy barceloński Dembele ma dziewczynę?
0
@_marcin_BARCA_ Polska też ma swoją agencję kosmiczną :)
0
@Skaramuczi Jej imię i nazwisko to Dua Lipa. Ludzie się śmieją, bo po polsku śmiesznie to brzmi. A jeśli chodzi o samo zdjęcie to nie mam pojęcia o co jej chodzi. Jakby było widać w torebce orzeszki to napis peanut smuggler miałby jakiś sens, a tak to nie wiadomo o co chodzi.
1
@MarioVeB! Zwolnij trochę, bo popełniasz mnóstwo literówek :)
6
@BarcaInfo Real Betis jest bardzo pozytywnym zespołem :)
0
@xJLx W Fifie nie ma znaczenia, czy grasz na PS4, czy Xboxie.
0
@mcsarna Plotki to nieodłączna część piłki nożnej.
1
@Coutinho007 Chiesa w Fiorentinie chce zostać lub przejść do Juve. Ja bym dał szansę Daniemu Olmo, bo nie dość, że jest wychowankiem to ma duży potencjał. Szkoda tylko, że zarząd widzi tylko Neya...
0
@yachtmaster Taaa już widzę jak Atletico wita z powrotem Grieza i oddaje utalentowanego zawodnika, który dopier do nich przyszedł.
0
@mcsarna Przecież Neymar był i dalej jest kumplem Messiego.
0
@patrykzmc2000 Przecież ta wymiana byłaby idiotyczna, bo Barcelona straciłaby "9".
0
@mcsarna Już jeden kumpel Messiego odszedł...
0
@MartiNJ11 A czym jest zażąd? :)
1
@Kamil92 To pokazuje, że Bartomeu jest żałosnym prezydentem...
1
@sidzej Odpowiedź jest jedna: parodysta Bartomeu i Valverde. Jak można było nie dawać szans Malcomowi i sprzedać go do Rosji?! Jeszcze ten Rafinha. Co on tu jeszcze robi?!
1
@damianex10 Ciekawe, czy można obstawiać z kim Barcelona odpadnie :)
0
@yachtmaster Liverpool, Barcelona, Tottki, BVB. Jeśli wygra któraś z tych drużyn to będę zadowolony. Oczywiście największa radość będzie jeśli Barça zdobędzie LM.
1
@Jakchcesz Remont toalet jest lepszą wymówką, bo kibice sobie wtedy pomyślą: "Kuuurła, Real ciągle remontuje, a my mamy stare klozety?! Czas na zwycięstwa ze śmietankowymi w klopie!"
0
@Kuczek Nawet w fifie go nie kupują, a co dopiero w realu :-)
0
@Vxb93 Jeszcze nie słychać nic o wielki imprezach z udziałem Dembele i o kłótniach z trenerem, więc jeszcze trochę mu brakuje do Balotelliego.
2
@BarcaInfo No i co z tego, że kiedyś strzelił ładnego gola? Teraz ma wiecznie łamiącą się stopę i rozdmuchane ego. Jeśli wróci i nie będzie upadał od najmniejszego dotyku i udawał ciężkorannego to może zyska mój szacunek. Teraz jest dla mnie facetem, który dalej tkwi w erze dzieciństwa i lubi jak jest o nim głośno...
1
@student97r Ale jeśli chodzi o samego Lamparda to mam do niego bardzo dużo szacunku i sympatii.
0
@student97r Lisy pozamiatają :)