3

@mcsarna A skąd mieli wiedzieć, że sowieckie gnoje będą stać na drugim brzegu Wisły i przyglądać się jak Polacy się wykrwawiają?! Chcieli przywitać Sowietów jako gospodarze, ale niestety u władzy w ZSRR był największy morderca XX w. Stalin, który przy okazji walki z Hitlerem chciał zagarnąć Europę dla siebie.

3

@Pawelec7 Aston Villa ma chińskiego właściciela dr. Tony'ego Xia. Ma on dosyć dużą firmę, więc może ściągać nowe nabytki.

0

@G9 Lepiej wyjechać niż truć tyłek innym...

0

@4drian0 Jeśli dodałeś grę do konta to możesz grać przez cały czas działania subskrypcji.

0

@IronSanHybrid Kto to jest PUODO?

0

Teraz niemieckie media mówiły o wzmocnieniu współpracy ze Szczecinem i polepszeniu komunikacji, gdyż miasta we wschodniej części Meklemburgii i Brandenburgii mają daleko do Berlina, a w Szczecinie jest wiele sklepów i różnych miejsc kulturalnych. No i od razu zaczęło się straszenie (szczególnie Jacyna-Witt, czyli najgorszy polityk szczeciński) aglomeracją polsko-niemiecką i tym, że oni "nas" przejmą...

8

@Drzakubs Jeśli ma wewnętrzne jądra i czuje się kobietą to powinna je usunąć i zbić poziom testosteronu. Nie rozumiem czemu ona ma z tym problem. Pewnie boi się, że bez tej "przewagi" nie zdobędzie już żadnego medalu...

4

@SelloutCrowd Tu chodzi o szacunek dla ofiar tej wojny. Jak można w tym dniu organizować radosne pochody?! Dulkiewicz ma gdzieś ludzi, którzy kiedyś walczyli za Polskę. Nawet ma problem z muzeum Westerplatte, bo PiS. Co z tego, że w tym miejscu walają się śmieci i żule, jeśli można robić kolejną chryję...

4

@Socjopata Ale nadal straszny.

0

@LuisSalvano Niektórzy dojrzewają psychicznie dopiero w wieku 20 paru lat. Jej rodzice będą mieli ciężko, ale widocznie nie wychowali jej zbyt dobrze...

1

@damianex10 Tiny Troopers 2 - śmieszna strzelanka z widokiem z góry, w której wydajesz polecenia grupie żołnierzy.
Theo Town - gra w stylu starego Sim City z wieloma możliwościami. Jest pare płatnych rzeczy, ale większość odblokujesz zdobywając diamenty w grze.

0

@PatrychoO Juuhuu! Mają Bayern i Man UTD, ale nie mają Bundesligi, Premier League i La Liga (jest odpowiednik PL i La Liga, ale nazwy i herby są śmieszne i brzydkie)...

5

W ubiegły piątek w West Palm Beach pewien właściciel Tesli Model 3 zaparkował na czyimś trawniku i podłączył się przejściówką do zewnętrznego gniazdka. Samochód ładował się przez 12 godzin, do momentu w którym właściciel domu się obudził. Policja odnalazła delikwenta, który nie przeprosił poszkodowanego i tłumaczył się, że w nocy podczas jazdy do domu przyjaciela miał niski poziom energii, więc musiał się jakoś uratować :-)
https://zapodaj.net/7207d9928062a.png.html
Źródło: [Popular Mechanics]

0

@VamosGirl Wolverhampton Wanderers (Wolves). Średniak z Premier League z budżetem 60 mln, własnym stadionem i paroma perspektywicznymi zawodnikami (Gibbs-White, Neves, Jota, Adama i Vinagre). Trzeba zrobić wyprzedaż i można kupić: Nowego bramkarza, bo Patricio jest niezbyt dobry w fifie, Ethana Ampadu, Reece Jamesa, Janna Fiete-Arpa.

0

@AmigoBlancos Zinedine "Rzeźnik" Zidane :-)

0

@Nano22 Czemu ustawiłeś sobie taki awatar jak Barcainfo? Wawrzyszewski też tak zrobił.

0

@msmsms Są przecież cygańskie fale :-)

1

@Socjopata Girouda już nie kochasz?

0

@antoniabc To był tylko skrót myślowy.

0

@monsterrize Może kupuje jakiegoś lepszego :)

7

Sahara nie kojarzy się za bardzo z wodą, a szkoda, bo w jej wschodniej części odnaleziono wielkie pokłady słodkiej wody. Szacuje się, że mają one objętość aż siedmiu Bałtyków! Podkłady znajdują się setki metrów pod Libią (ten kraj już je częściowo wykorzystuje) i Egiptem oraz częściowo pod ich południowymi sąsiadami.

1

@Transu96 Bez przesady. Jak mężczyzna będzie chciał to nawet z niezbyt imponującym wzrostem sobie poradzi w sprawach sercowych. Ma trochę mniejsze szanse, ale tak naprawdę liczy się to "coś", a nie wygląd :)

0

@monsterrize Kurczak? Przecież to mięso jest naszprycowane antybiotykami.

12

@Katalończyk 99 Idea jest dobra, ale realizacja tragiczna. Śmieszne jest również pakowanie bio kukurydzy w plastikową folijkę.

0

@msmsms To trochę dziwne. Musi być tam coś co je przyciąga. Czyściłeś dokładnie? :)

0

@msmsms Wstaw zdjęcie, bo nie wiem jakie to są robaki.

3

@VandaI Neymarofilia się udziela niektórym :)

0

@salandrill2 17 mil (28 km) na galonie (4,5 l) paliwa można przejechać.

8

https://zapodaj.net/354b62503a6d1.jpg.html
Nowy amerykański siłacz - RAM 3500
Silnik: 6.7 l 400 KM
Może przewieźć ok. 3,5 t ładunku i uciągnie przyczepę o masie 15,7 t.

4

@Nano22 Kler I robienie na złość PiSowi? To dopiero głupota...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?