@Coutinho007 Ale to nie znaczy, że się nie sprawdzi za Suareza. Może będzie umieszczał większość 100 procentowych piłek w siatce, a nie "kilometr" od bramki lub w słupek.
Złe rzeczy dzieją się w Hongkongu. Jak wiemy jest to miasto specjalne, które miało być demokratyczną ostoją. ChRL nie podoba się ten fakt i chcą wprowadzić tam nowe prawo (np. ekstradycje do Chin). Ludzie się buntują, gdyż ukrywają się tam przeciwnicy ChRL i te prawo spowoduje, że władza będzie mogła ich pojmać i torturować do woli w "procesach sądowych". Zagrożona jest też wolność Hongkongu. Kontrolowane przez rząd Państwa Środka służby, traktują protestujących gazem łzawiącym i gumowymi kulami. Jest już wielu rannych. Pracodawcy dają ludziom dni wolne by mogli dołączyć do strajków. Oby nie doszło do masakry...
@pikass14 Jeśli grasz w nowsze gry to się nie dziw, bo nawet RTX 2080 potrafi tracić płynność w 4k. Zmiana na rx 570 może pomóc ale nowsza gra w 4k na ultra na pewno Ci nie pójdzie.
@Chwytliwy Wiem, bo sam mam taką wodę i jest mięciutka oraz nie ma żadnego kamienia, ale trzeba było filtry zamontować, bo jakichś związków było za dużo (chyba żelazo).
@kordyl1010 Czasami jest tak, że trzeba samemu wywalić dużo kafli, by zamontowali całą przepompownię dla całej okolicy i wtedy lepiej jest zrobić sobie studnię.
@Homeopata8989 Vinicius Pudło Jr nie pokazał narazie nic ciekawego. Poza tym mamy Dembele, który zakrywa go czapką. Rodrygo i Kubo mogą wypalić, ale nie muszą. Za parę lat się okaże, czy Real słusznie postąpił.
@zaba107 Dialog z ich sypialni pod koniec wakacji: Shakira: Kotku, pocieszyć Cię? Pique: Nie sądzisz, że robimy "to" zbyt często? Ja tak już dalej nie mogę, wszystko mnie boli... Shakira: Nie marudź i się lepiej przygotuj! Pique: O masz ci los...
@Odesseiron Świętowita jak już. Wyraz "Światowid" powstał poprzez źle odczytany przez Lelewela napis. Po zdobyciu Arkony duńczycy przewrócili posąg tego bożka i przeciągneli go po ziemii przez całą osadę, by go upokorzyć i zranić Ranów. https://zapodaj.net/1479862defe1f.png.html Ogólnie ciekawostka jest ok. Chciałem tylko sprostować imię tego bóstwa, bo wiem, że wersja z XIX wieku jest bardzo zakorzeniona w świadomości Polaków :)
@Messibestplayerintheworld Dla mnie obie gry są sztuczne, ale w PES irytują mnie drewniane przewrotki, strzały oraz młodziki nazywające i wyglądające tak samo jak starzy wyjadacze (poszli strasznie na skróty).
0
@Kidd Dzisiaj o 0:00 na Polsacie Sport/Premium lub na streamach :)
0
@Coutinho007 Ale to nie znaczy, że się nie sprawdzi za Suareza. Może będzie umieszczał większość 100 procentowych piłek w siatce, a nie "kilometr" od bramki lub w słupek.
8
Złe rzeczy dzieją się w Hongkongu. Jak wiemy jest to miasto specjalne, które miało być demokratyczną ostoją. ChRL nie podoba się ten fakt i chcą wprowadzić tam nowe prawo (np. ekstradycje do Chin). Ludzie się buntują, gdyż ukrywają się tam przeciwnicy ChRL i te prawo spowoduje, że władza będzie mogła ich pojmać i torturować do woli w "procesach sądowych". Zagrożona jest też wolność Hongkongu. Kontrolowane przez rząd Państwa Środka służby, traktują protestujących gazem łzawiącym i gumowymi kulami.
Jest już wielu rannych. Pracodawcy dają ludziom dni wolne by mogli dołączyć do strajków. Oby nie doszło do masakry...
0
@kordyl1010 Jak przekroczysz 5 m^3, czyli 25 wanien wypełnionych dziennie to wtedy się płaci.
0
@Chwytliwy W upale bez wody w kranie jest słabo. Współczuję.
0
@kordyl1010 Nie wiem, bo mam głębinową :)
1
@pikass14 Jeśli grasz w nowsze gry to się nie dziw, bo nawet RTX 2080 potrafi tracić płynność w 4k. Zmiana na rx 570 może pomóc ale nowsza gra w 4k na ultra na pewno Ci nie pójdzie.
0
@MrMischol Szczególnie teraz jak Suarez jest bez formy :)
0
@Chwytliwy Wiem, bo sam mam taką wodę i jest mięciutka oraz nie ma żadnego kamienia, ale trzeba było filtry zamontować, bo jakichś związków było za dużo (chyba żelazo).
0
@kordyl1010 Czasami jest tak, że trzeba samemu wywalić dużo kafli, by zamontowali całą przepompownię dla całej okolicy i wtedy lepiej jest zrobić sobie studnię.
0
@Aerox Dobrze im tak.
0
@Homeopata8989 Ma ciąg na bramkę, ale nie potrafi go wykorzystać. Ma talent, ale narazie gra jak jeździec bez głowy.
1
@Homeopata8989 Vinicius Pudło Jr nie pokazał narazie nic ciekawego. Poza tym mamy Dembele, który zakrywa go czapką. Rodrygo i Kubo mogą wypalić, ale nie muszą. Za parę lat się okaże, czy Real słusznie postąpił.
0
@AmigoBlancos Kimmich, Kevin de Bruyne, Pirlo.
1
@Lincolm Jeszcze dojdzie Griez i team utworzą :)
0
@Iwczak Griezmann
3
@Grzesior667 Normalnym człowiekiem jest ten co zmienia pracę i bierze kredyt ;)
0
@zaba107 Dialog z ich sypialni pod koniec wakacji:
Shakira: Kotku, pocieszyć Cię?
Pique: Nie sądzisz, że robimy "to" zbyt często? Ja tak już dalej nie mogę, wszystko mnie boli...
Shakira: Nie marudź i się lepiej przygotuj!
Pique: O masz ci los...
0
@Azi Można jeszcze spróbować Grieza na 9.
0
@przeminho Po co Barcelonie ten brazylijski aktor latający na urodziny siostrzyczki z pazernym ojcem?
0
@MontelQ Z chęcią zobaczę jak Real bez trofeów po wydaniu 300 milionów ;-)
0
@FC1899Barca Problemem jest Levy, czyli twardy negocjator :) Poza tym Griez zna ligę i nie będzie miał dużych problemów z adaptacją.
4
Oficjalny profil Liverpoolu na FB napisał, że od nowego sezonu w Premier League będzie VAR.
0
@konkwistadore Mendy nie jest klasowym obrońcą...
0
@kerouac Wszystko dla wszystkich! :)
1
@AmigoBlancos Uber Eats
0
@Odesseiron W końcu ktoś powiedział, że La Rambla bawi i uczy :)
1
@Odesseiron Świętowita jak już. Wyraz "Światowid" powstał poprzez źle odczytany przez Lelewela napis.
Po zdobyciu Arkony duńczycy przewrócili posąg tego bożka i przeciągneli go po ziemii przez całą osadę, by go upokorzyć i zranić Ranów.
https://zapodaj.net/1479862defe1f.png.html
Ogólnie ciekawostka jest ok. Chciałem tylko sprostować imię tego bóstwa, bo wiem, że wersja z XIX wieku jest bardzo zakorzeniona w świadomości Polaków :)
1
@Messibestplayerintheworld Dla mnie obie gry są sztuczne, ale w PES irytują mnie drewniane przewrotki, strzały oraz młodziki nazywające i wyglądające tak samo jak starzy wyjadacze (poszli strasznie na skróty).
0
Ma ktoś konto na Amazon Prime?
Jeśli tak to jak długi był okres próbny?