@barcanawieki Wyzdrowienie z choroby i bycie w pełni sprawnym facetem, założenie rodziny z poukładaną i wesołą kobitką oraz dom na Malcie do którego wyjeżdżałbym na zimę lub wakacje.Z mniejszych marzeń to fotka z Messim, ter Stegenem, Dembele i z Pique, Polak Rodak w Barcelonie i Mustang Shelby GT350 w garażu :)
@messix7 Może ugrać, bo Kun jest w dosyć dobrej formie, Tagliafico również. Będzie ciężko, ale jestem dobrej myśli. Tylko szkoda, że ze streamów trzeba będzie oglądać...
@puyol_presidend5 To jest taka tradycja CA, bo tylko 10 reprezentacji należy do CONMEBOL. Wcześniej zapraszali Meksyk i USA, a teraz dla odmiany Katar i Japonię.
@macio_944 Co on chrzani?! Tęcze może sobie zrobić każdy (mini), a ta atmosferyczna nie jest rzadkim zjawiskiem. No, ale jak ktoś jest cymbałem to nic nie zrobisz...
@Barca1992 Na razie nikt z Polski nie wykupił praw do CA :( Zostają tylko streamy. Nie rozumiem decyzji TVP. Przecież mś kobiet oraz me u21 to jakiś shit w porównaniu do CA. Zawsze to transmitowali, a teraz barany odstawiają szopki... Kurza twarz!
@FC1899Barca Churchill był jednym z najmądrzejszych i najważniejszych polityków XX wieku. Polska została oddana w ręce ZSRR nie tylko przez niego, ale również przez USA. Zostaliśmy "sprzedani", gdyż rozmowy z "Imperium Zła" byłyby bardzo trudne i przywódcy zachodu chcięli uniknąć kolejnej wojny. Szkoda, że tak z nami postąpili, ale nie znamy do końca ich motywów działania. Działali w imię własnych interesów po prostu, a nas przy stole nie było...
"Nazwa porzeczki pochodzi od dawnego porzecze 'teren położony nad rzeką. poziomki – od wyrażenia po ziemi. Obie nazwy wskazują więc miejsce pojawiania się danej rośliny."
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski
1. Synek Merkelowej, ośmieszający siebie i Polskę na arenie Europejskiej i sprzedający ważne przedsiębiorstwa.
2. Gościu z teką TW udający, że nie miał z nimi nic wspólnego, narcyz uważający się za pogromcę komunistów oraz buc.
5. Pierdoła od "grubej kreski", która powstrzymywała lustrację i dzięki temu do dzisiaj prokuratorzy oraz poplecznicy z PRL są w polityce.
Nie wiem jak można uważać ich za jakichś wybitnych Polaków.
Na szczęście the Citizens źle zagrali i jest finał Tottenham vs Liverpool. Tottenham nie będzie chłopcem do bicia, bo mogą w końcu zdobyć jakieś trofeum tak samo jak Liverpool, więc będzie to mecz "od bramki do bramki".
0
@Lares To zresetuj kartę sieciową (w menedżerze urządzeń wyłączasz i włączasz).
0
@Lares Wyłącz i włącz komputer oraz router (odłączasz z gniazdka, czekasz 20s i podłączasz).
0
@barcanawieki Wyzdrowienie z choroby i bycie w pełni sprawnym facetem, założenie rodziny z poukładaną i wesołą kobitką oraz dom na Malcie do którego wyjeżdżałbym na zimę lub wakacje.Z mniejszych marzeń to fotka z Messim, ter Stegenem, Dembele i z Pique, Polak Rodak w Barcelonie i Mustang Shelby GT350 w garażu :)
0
@messix7 Może ugrać, bo Kun jest w dosyć dobrej formie, Tagliafico również. Będzie ciężko, ale jestem dobrej myśli. Tylko szkoda, że ze streamów trzeba będzie oglądać...
0
@cules100pro Ja czekam na sprzedaż EV i transfer następcy Suareza :)
4
@puyol_presidend5 To jest taka tradycja CA, bo tylko 10 reprezentacji należy do CONMEBOL. Wcześniej zapraszali Meksyk i USA, a teraz dla odmiany Katar i Japonię.
2
@Geble Ale może stworzyć duet nie do przejścia ze swoim rodakiem w Liverpoolu...
0
@macio_944 Co on chrzani?! Tęcze może sobie zrobić każdy (mini), a ta atmosferyczna nie jest rzadkim zjawiskiem. No, ale jak ktoś jest cymbałem to nic nie zrobisz...
0
@LuisSalvano Na streamach lub w bein sports (trzeba bawić się z VPN-em) lub jeśli wyjedziesz do Francji to Canal+ :)
0
@BigShaq Nudy i badziewie!
0
@krzychu1526 Nie wiedziałem, że takie kwoty padały. No nic obejrzę na streamach :)
1
@TheNekro94 A kto ogląda mś kobiet i euro u21?
2
@Barca1992 Na razie nikt z Polski nie wykupił praw do CA :( Zostają tylko streamy. Nie rozumiem decyzji TVP. Przecież mś kobiet oraz me u21 to jakiś shit w porównaniu do CA. Zawsze to transmitowali, a teraz barany odstawiają szopki... Kurza twarz!
0
@Hudson Odpadli w kwalifikacjach i po słabych turniejach. Niemcy i Anglicy zostali zatrzymani przez Norwwegów, a Hiszpanie przez Francuzów :)
0
@Chwytliwy No, I didn't.
0
@Gaucho opcja prorosyjska? Nie, dziękuję!
0
@FC1899Barca Churchill był jednym z najmądrzejszych i najważniejszych polityków XX wieku. Polska została oddana w ręce ZSRR nie tylko przez niego, ale również przez USA. Zostaliśmy "sprzedani", gdyż rozmowy z "Imperium Zła" byłyby bardzo trudne i przywódcy zachodu chcięli uniknąć kolejnej wojny. Szkoda, że tak z nami postąpili, ale nie znamy do końca ich motywów działania. Działali w imię własnych interesów po prostu, a nas przy stole nie było...
0
@Odesseiron La Rambla jest od niej ładniejsza :)
0
Ja myślę o 6.4" 5000 mAh na A i z numerkiem 6 :)
0
A jaki kupujesz?
0
Szkoda Eriksena, że będzie grał z takimi badziewiakami pod batutą wypalonego łysola :)
0
Mati weź nie świruj, weź się przytul...:)
2
Ja również porzucam, ale w zdjęcie Ernesta :)
1
Chyba oddać Cou. Dembele już ratował Barcelonie tyłek...
0
"Nazwa porzeczki pochodzi od dawnego porzecze 'teren położony nad rzeką. poziomki – od wyrażenia po ziemi. Obie nazwy wskazują więc miejsce pojawiania się danej rośliny."
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski
2
Są jakieś nowe wieści o Griezmannie i de Ligtcie?
0
Zbliża się zarywanie nocy dla Messiego :)
Oby ta zgraja piłkarzy, będąca tylko z nazwy reprezentacją, pokazała trochę dobrej gry...
1
1. Synek Merkelowej, ośmieszający siebie i Polskę na arenie Europejskiej i sprzedający ważne przedsiębiorstwa.
2. Gościu z teką TW udający, że nie miał z nimi nic wspólnego, narcyz uważający się za pogromcę komunistów oraz buc.
5. Pierdoła od "grubej kreski", która powstrzymywała lustrację i dzięki temu do dzisiaj prokuratorzy oraz poplecznicy z PRL są w polityce.
Nie wiem jak można uważać ich za jakichś wybitnych Polaków.
0
Na szczęście the Citizens źle zagrali i jest finał Tottenham vs Liverpool. Tottenham nie będzie chłopcem do bicia, bo mogą w końcu zdobyć jakieś trofeum tak samo jak Liverpool, więc będzie to mecz "od bramki do bramki".
1
Szanse są małe, ale dalej mam nadzieję, że EV poleci ze stanowiska.