To mógł być film pt. "Uziemieni". Jest to komedia o rozwiedzionym małżeństwie, które chce dotrzeć na wesele córki, ale wybucha wulkan na Islandii i ruch lotniczy został zatrzymany. W jednej scenie pokłócili się i wyszli z wypożyczonego auta, a ono stoczyło się na sam środek autostrady i zostało rozwalone na strzępy :)
Idiota od teorii spiskowych takich jak: chemtrails, zabójcze szczepionki, globalne ocieplenie nie istnieje oraz homeopata, który chwali się przyjmowaniem migdaliny.
Cou miał trochę strat, ale ładnie napędzał ofensywę i zdobył przepięknego golax Lenglet czyścił jak profesor, a Arthur ogólnie dobrze zagrał (świetne podania, panowanie nad piłką itd.)
PS5 ma mieć pełną wsteczną kompatybilność, czyli gierki z PS4 zadziałają. BTW mam nadzieję, że będzie opcja FHD 60 FPS, bo 30 byłoby żenujące w 2020 roku...
Teorie spiskowe już się rozkręcają ;) Najśmieszniejsi są internauci nabierający się na jakieś stare newsy i zdjęcia. Spiskowcy oskarżają Żydów, Muzułmanów, Sorosa, Rotshildów, a nawet Macrona o podpalenie.
Wolę zobaczyć jak EA go pokaże, bo w PES jest tylko kilka oryginalnych stadionów. Resztę trzeba sobie wgrywać ( czyli nie jest to kompletny produkt...), a wgrane stadiony okazują się najczęściej tylko obrazkami i nazwami.
Gimnazjum to Scream and Shout Will.I.am, Blurred Lines Robin Thicke, Get Lucky Daft Punk i Royals Lorde, Muse. W podstawówce Linkin Park, The Black Eyed Peas, Shakira, Day 'N' Nite Kid Cudi, Green Day, Muse i Pink.
0
Chodzi o krzyż na iglicy tylnej wieży.
1
Mam od niedawna Joe Gomeza i razem z Baillym w Wolves wymiata :)
1
Jak się nazywa ta piłkarka ze zdjęcia?
0
To mógł być film pt. "Uziemieni". Jest to komedia o rozwiedzionym małżeństwie, które chce dotrzeć na wesele córki, ale wybucha wulkan na Islandii i ruch lotniczy został zatrzymany. W jednej scenie pokłócili się i wyszli z wypożyczonego auta, a ono stoczyło się na sam środek autostrady i zostało rozwalone na strzępy :)
1
Ta Konfederacja to jest jakaś wybuchowa mieszanka. Jak nie gadający totalne bzdury od czasu do czasu Korwin to Liroy, które się na niczym nie zna.
3
Missi. Ten przydomek został wymyślony podczas CA, gdzie Messi nie strzelił karnego, podczas finałowego konkursu rzutów karnych.
9
Przyczajony Ernest, ukryty smok ;)
0
Jedna z najbardziej zbugowanych gier XXI wieku :)
0
Jak Koguty pozamiatają Ajax to transfer przyspieszy :)
1
Idiota od teorii spiskowych takich jak: chemtrails, zabójcze szczepionki, globalne ocieplenie nie istnieje oraz homeopata, który chwali się przyjmowaniem migdaliny.
0
Nawet na stronie UEFA nie ma informacji
0
Bileciki chcesz na finał LM zgarnąć?
0
Cou miał trochę strat, ale ładnie napędzał ofensywę i zdobył przepięknego golax Lenglet czyścił jak profesor, a Arthur ogólnie dobrze zagrał (świetne podania, panowanie nad piłką itd.)
0
Football Manager.
0
Półfinały będą w tych terminach: 30 kwietnia/1 maja i 7/8 maja. Wszystko będzie wiadomo po dzisiejszych meczach.
0
Nawet Polsat przed meczem w Amsterdamie napisał De Light ;)
0
O obsłudze 8k powiedział gościu z Sony.
0
PS5 ma mieć pełną wsteczną kompatybilność, czyli gierki z PS4 zadziałają. BTW mam nadzieję, że będzie opcja FHD 60 FPS, bo 30 byłoby żenujące w 2020 roku...
1
Teorie spiskowe już się rozkręcają ;) Najśmieszniejsi są internauci nabierający się na jakieś stare newsy i zdjęcia. Spiskowcy oskarżają Żydów, Muzułmanów, Sorosa, Rotshildów, a nawet Macrona o podpalenie.
0
Chyba, że Sane grałby w pomocy, a Dembuś na lewym skrzydełku ;)
2
Wolę zobaczyć jak EA go pokaże, bo w PES jest tylko kilka oryginalnych stadionów. Resztę trzeba sobie wgrywać ( czyli nie jest to kompletny produkt...), a wgrane stadiony okazują się najczęściej tylko obrazkami i nazwami.
0
Gimnazjum to Scream and Shout Will.I.am, Blurred Lines Robin Thicke, Get Lucky Daft Punk i Royals Lorde, Muse. W podstawówce Linkin Park, The Black Eyed Peas, Shakira, Day 'N' Nite Kid Cudi, Green Day, Muse i Pink.
0
A w La Liga bezpośrednie mecze?
0
Footybite.com linki będą jutro o 20 lub 20:30.
0
Po co mu większy telewizor? Przecież ma u swojego boku Shakirę, która jest o wiele ciekawsza i atrakcyjniejsza od tego urządzenia ;-)
0
Nutella z boczkiem jest całkiem dobra ;) Słodycz kremu ze słonym posmakiem boczku jest wspaniała.
1
W tym sezonie są już ustalone drabinki od 1/4 finału.
0
Ja sobie o niej przypomniałem oglądając całkiem dobry serial pt. "Designated Survivour".
1
Ja podałem swoje i nie muszą Ci się podobać. Mi po prostu odpowiada ich uroda. Nie mam zboczenia dotyczącego uwielbienia starszych kobiet ;)
1
Drogie Ramblowiczki, Drodzy Ramblowicze!
Jakie znane osoby pasują do waszego ideału
partnera/partnerki? Do mojego ideału kobiety pasują :Maggie Q: https://zapodaj.net/6ea3075a2a0a2.jpg.html
Oraz
Rosamund Pike:
https://zapodaj.net/fe0d9fd9c55e0.jpg.html
P.S. To jest tylko zabawa, więc proszę bez "agresji" ;-)