0

Chodzi o krzyż na iglicy tylnej wieży.

1

Mam od niedawna Joe Gomeza i razem z Baillym w Wolves wymiata :)

1

Jak się nazywa ta piłkarka ze zdjęcia?

0

To mógł być film pt. "Uziemieni". Jest to komedia o rozwiedzionym małżeństwie, które chce dotrzeć na wesele córki, ale wybucha wulkan na Islandii i ruch lotniczy został zatrzymany. W jednej scenie pokłócili się i wyszli z wypożyczonego auta, a ono stoczyło się na sam środek autostrady i zostało rozwalone na strzępy :)

1

Ta Konfederacja to jest jakaś wybuchowa mieszanka. Jak nie gadający totalne bzdury od czasu do czasu Korwin to Liroy, które się na niczym nie zna.

3

Missi. Ten przydomek został wymyślony podczas CA, gdzie Messi nie strzelił karnego, podczas finałowego konkursu rzutów karnych.

9

Przyczajony Ernest, ukryty smok ;)

0

Jedna z najbardziej zbugowanych gier XXI wieku :)

0

Jak Koguty pozamiatają Ajax to transfer przyspieszy :)

1

Idiota od teorii spiskowych takich jak: chemtrails, zabójcze szczepionki, globalne ocieplenie nie istnieje oraz homeopata, który chwali się przyjmowaniem migdaliny.

0

Nawet na stronie UEFA nie ma informacji

0

Bileciki chcesz na finał LM zgarnąć?

0

Cou miał trochę strat, ale ładnie napędzał ofensywę i zdobył przepięknego golax Lenglet czyścił jak profesor, a Arthur ogólnie dobrze zagrał (świetne podania, panowanie nad piłką itd.)

0

Football Manager.

0

Półfinały będą w tych terminach: 30 kwietnia/1 maja i 7/8 maja. Wszystko będzie wiadomo po dzisiejszych meczach.

0

Nawet Polsat przed meczem w Amsterdamie napisał De Light ;)

0

O obsłudze 8k powiedział gościu z Sony.

0

PS5 ma mieć pełną wsteczną kompatybilność, czyli gierki z PS4 zadziałają. BTW mam nadzieję, że będzie opcja FHD 60 FPS, bo 30 byłoby żenujące w 2020 roku...

1

Teorie spiskowe już się rozkręcają ;) Najśmieszniejsi są internauci nabierający się na jakieś stare newsy i zdjęcia. Spiskowcy oskarżają Żydów, Muzułmanów, Sorosa, Rotshildów, a nawet Macrona o podpalenie.

0

Chyba, że Sane grałby w pomocy, a Dembuś na lewym skrzydełku ;)

2

Wolę zobaczyć jak EA go pokaże, bo w PES jest tylko kilka oryginalnych stadionów. Resztę trzeba sobie wgrywać ( czyli nie jest to kompletny produkt...), a wgrane stadiony okazują się najczęściej tylko obrazkami i nazwami.

0

Gimnazjum to Scream and Shout Will.I.am, Blurred Lines Robin Thicke, Get Lucky Daft Punk i Royals Lorde, Muse. W podstawówce Linkin Park, The Black Eyed Peas, Shakira, Day 'N' Nite Kid Cudi, Green Day, Muse i Pink.

0

A w La Liga bezpośrednie mecze?

0

Footybite.com linki będą jutro o 20 lub 20:30.

0

Po co mu większy telewizor? Przecież ma u swojego boku Shakirę, która jest o wiele ciekawsza i atrakcyjniejsza od tego urządzenia ;-)

0

Nutella z boczkiem jest całkiem dobra ;) Słodycz kremu ze słonym posmakiem boczku jest wspaniała.

1

W tym sezonie są już ustalone drabinki od 1/4 finału.

0

Ja sobie o niej przypomniałem oglądając całkiem dobry serial pt. "Designated Survivour".

1

Ja podałem swoje i nie muszą Ci się podobać. Mi po prostu odpowiada ich uroda. Nie mam zboczenia dotyczącego uwielbienia starszych kobiet ;)

1

Drogie Ramblowiczki, Drodzy Ramblowicze!
Jakie znane osoby pasują do waszego ideału
partnera/partnerki? Do mojego ideału kobiety pasują :Maggie Q: https://zapodaj.net/6ea3075a2a0a2.jpg.html
Oraz
Rosamund Pike:
https://zapodaj.net/fe0d9fd9c55e0.jpg.html
P.S. To jest tylko zabawa, więc proszę bez "agresji" ;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?