1

W tych pustych miejscach chciałbym Sancho/Lozano i Grimaldo :)

0

Można być dostawcą i mieć swój zespół. Taki Mercedes, Renault, czy Ferrari robią to i to, więc Honda mogłaby im pomóc. Problemem są wspomniane przez Ciebie układy.

0

Jak tak dalej pójdzie to będą musieli zwinąć interes. Chyba, że pojawi się jakiś duży producent aut chcący wejść do F1 ( np. Toyota, Honda, Audi ) i połączy się z nimi, bo zespołem satelickim dużego teamu nie zostaną i ciągle to podkreślają.

0

Williams F1 Team dalej się ośmiesza. Teraz ściągnięty z emerytury legendarny Patrick Head został konsultantem do spraw technicznych. Ma to pomóc w poprawieniu osiągów felernego bolidu. Williams poszukuje aż 39 nowych pracowników w tym: specjalisty od aerodynamiki, specjalisty od badań w tunelu aerodynamicznym, projektanta aerodynamicznego i IT menedżera. BTW szefowa tego teamu przyznała się do błędu, więc mam nadzieję, że będzie coraz lepiej :)

0

Właśnie szukam innego avka :)

0

W dzisiejszych testach F1 w Bahrajnie Russell ( partner Kubicy w Williamsie ), wykręcił najlepszy czas jadąc w bolidzie Mercedes, a rezerwowy kierowca w bolidzie Williamsa był ostatni. To chyba ewidentnie pokazuje, że ten team jest żenujący i nie potrafił na czas przygotować dobrego auta. Szkoda, że Kubica będzie musiał się męczyć w tym sezonie...
Już taki Haas byłby o niebo lepszy.

0

Kogo ściągnąć do Wolves ( Fifa 19 ) zamiast Jimeneza?
Tammy Abraham, Kouame, Piątek, N. Pepe?

3

Na szczęście to "tylko" 4.3. W Hiszpanii jest trochę wulkanów ( np. Croscat ok. 120 km od Barcelony ) i co jakiś czas musi dojść do jakiegoś wstrząsu, bo "magma" pracuje.

0

Lubię Pawła Dybałę, ale wolę Cou, więc mam nadzieję, że do tego nie dojdzie. No chyba, że Cou będzie dalej fatalnie grać i będzie chciał zmienić otoczenie :)

8

Po prostu ich nie wpuścili i ich nie wyzywali , więc nie wiem co ma do tego miłość do bliźniego.

0

Ja mam footybite, TVP i Eleven :)

0

Wygląda prawie jak bliźniak jednojajowy :)

0

Zobaczę kogo uda mi się wyciągnąć, bo narazie mam 4,5 mln £ i zajmuję 3 miejsce. Jak zakończę sezon to pewnie dostanę jakąś dodatkową kasę i wzmocnię "Wilki".

0

Poleci mi ktoś jakiegoś taniego pomocnika (najlepiej z Premier League ) do kariery Wolverhamptonem w Fifa 19?

0

Skończył na 16 miejscu. Przez chwilę był 10, ale potem coś w bolidzie się zepsuło. Kubica nie jeździ źle, ale z g... bata nie ukręcisz. Gdyby startował dla takiej Alfa Romeo to na pewno lepiej by wypadał.

0

Ciekawe czy Williams się kiedyś poprawi. Ich bolidy są do d... i tylko cud sprawi, że któryś z kierowców zajmie miejsce w pierwszej dziesiątce.

1

Jakiś problem z turbo.

0

Niektórzy uważają, że wcześniej tego nie widzieli, ale od lat 90 ruch lotniczy w Polsce powiększył się kilkunastokrotnie. Poza tym nie da się rozpylić czegoś na dokładnie wyznaczonym celu, bo przy takiej wysokości wiatr, by to rozniósł i wątpię żeby "spiskowcy" ryzykowali zatrucie swojego otoczenia.

0

Gościu jest po prostu kostuchą ;)

1

Paco i BVB na 1 miejscu! Oby ograli Bayern w następnym starciu.

0

30 minut przed meczem się pojawiają.

0

Z historycznego punktu widzenia Katalończycy mają prawo do swojego państwa, ale wg. mnie nie powinni opuszczać Hiszpanii, gdyż będzie to zagrożenie dla "jedności" europejskiej. Rosja tylko czeka na odpowiednią okazję, by zyskać partnera w Europie.

0

OnePlus 6t jest dosyć porządmy.

0

Zapomniałem o nich :)

1

Kto wg. was wygra CA 2019? Chciałbym żeby wygrała Argentyna, ale obawiam się, że Messi będzie osamotniony i dozna jakiejś kontuzji. Wg. mnie bez Dybali, Icardiego i dobrze zorganizowanej obrony nie dadzą rady. Brazylia jest chyba największym faworytem.

0

Przecież nie chodzi mu o zieloną kartę. On się stara o wizę turystyczną.

0

Dlatego mecze puszczane na NC+ będę oglądał na footybite :)

2

Tvp na pewno pokaże, ale będą to późne godziny nocne

0

Był już artykuł na głównej.

0

Przynajmniej głupota nie będzie się rozszerzać...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?