0

Ajax grał dobrze, ale nie wykorzystywał swoich sytuacji. Tam mieli co najmniej 3 100% okazje, z których powinny być bramki. Jeśli ktoś chce pokonać Real to musi kopać go po tyłku przez 90 minut i z zimną krwią wbijać piłkę do bramki. Wg. pokonać ich mogą: PSG, Juve, Man City, Barcelona lub Tottenham.

1

"Kopciuchy" zostały odpalone i jacyś idioci palą jakimś badziewiem, więc nic dziwnego, że się dusiłeś.

0

Wygląda jak Oko Saurona ;)

0

Coś z aerodynamiką zmienili i zwiększyli docisk do podłoża.
Tu masz oficjalny filmik:
https://api.motorsport.tv/embed/jspAZCn2-giorgio-piola-2019-f1-regulations?autoplay

1

Ja mógłbym pracować w FCB za codzienną porcję Jamonu ;)

0

Ja na jego miejscu wolałbym odejść do PL niż do P$G, bo w Anglii liga jest ciekawsza.

0

Nie dość, że z d... wyskakujesz z Suarezem to jeszcze opowiadasz straszne bzdury. Messi potrafi sam wygrać mecz i ma bardzo dużo asyst. Na boisku piłkarze szukają go, bo wiedzą, że jest najlepszy i ma wiele możliwości rozgrywania piłek. Poza tym obrońcy często go faulują, więc jesteś ślepy lub palisz głupa.

1

Z pomocą Socjopaty, w jeden tydzień Barto spłaciłby cały dług Barcelony ;)

1

Wolny rynek, ale to co robi Polszmat jest żenujące. Niedość, że wysokie stawki to jeszcze ten gówniany komentarz z Hajto na czele... W innych krajach jest taniej, a u nas koszą równo. Dlatego w tym sezonie Polsat nie dostanie ode mnie żadnej złotówki.

0

Mbappe jest dzbanem pod względem symulek.

0

Przecież Ajax trafił na Real w 1/8 LM.

0

Płacisz składki i musisz stać w kolejkach lub zapłacić i na tym samym sprzęcie mieć badanie. To jest jakieś kuriozum...

0

Najlepsze jest gdy musisz zrobić sobie jakieś badanie, a oni mówią ci, że najbliższy wolny termin jest za pół roku, no chyba, że dasz im np. 600 zł.

0

Jeśli Socjopata postawił na Barcelonę to wyciągaj kasę ;)

0

Eleven działa na telefonie. Poza tym jest jeszcze Reddit: https://www.reddit.com/r/soccerstreams69/

2

Jest jeszcze opcja pt. Grimaldo, który jest barcelońskim wychowankiem.

0

Niestety autosave'y są z Barceloną :(

0

Robiłem karierę Wolverhamptonem w fifie już od paru dni i dzisiaj przez przypadek zapisałem na niej karierę Barceloną... Da się to jakoś odzyskać na ps4?

0

Wysłałem Ci na priva.

2

Spółka Cenzin, należąca do Polskiej Grupy Zbrojeniowej, padła ofiarą phishingu. Nabrali się na maile podszywające się pod czeskiego dostawcy broni dot. zmiany konta bankowego, na które Cenzin miało dokonywać wpłaty za dostarczony sprzęt. Dopiero pod koniec roku 2018 wykryto oszustwo, a na fikcyjne konta wpłacono 4 mln złotych. Po wykryciu oszustwa spółka zablokowała przelewy i skontaktowała się z ABW i SKW.

Istny kabaret... ;)

0

Chciałbym żeby przebudowali tryb kariery.

0

Jeszcze nic o tym nie słyszałem.

8

Naukowcy z Nowej Zelandii odkryli pendrive'a w odchodach lwa morskiego, czyli zwierzęcia z Antarktydy. Okazało się, że dalej działa i zawierał zdjęcia morskich ssaków. Na zdjęciach były widoczne również fragmenty niebieskiego kanu. Właściciel może je odebrać, ale musi zapłacić mandat za zaśmiecanie :)

3

Witaj Naczelny Śmieszku La Ramblii!

0

Głośnik-asystent Google'a nazywa się Google Home.

0

Alexa to asystent Amazona.

0

Można wyłączyć ten dostęp w ustawieniach telefonu. U mnie żadna z takich aplikacji nie ma dostępu do mikrofonu i aparatu. Poza tym używam systemowej latarki ;)

5

Strona, która zastępuje zamknięte reddit soccerstreams:
https://www.reddit.com/r/footballstreams_pl/

0

To chyba są jego ulubione, bo na wielu zdjęciach je trzymał :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?